курасаны• 22 июня 2023
Питання про християнство та місячні. Цілування хреста
Померла бабуся.
Вчора була панахида (вечір перед похоронами)
Священник всім дав цілувати хреста, і я доторкнулася до нього. Носом здається.. не впевнена.
Знаю що це не можна робити, але розгубилася. В мене не було часу подумати, не знала як відмовитися.
Дівчата, чим це погано.
Останні дні місячних, там майже вже нічого, але сам факт.
прошу відповісти по темі віруючих.
Дякую..
Дівчата, чим це погано.
прошу відповісти по темі віруючих.
Дякую..
курасаны
• 22 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Чому не можна?
Я не знаю, я не ходжу до церкві. Тільки на Великдень
Але знаю що не можна. Мама ходить, спитаю її. Просто вона тільки заснула.
Ще хотіла почитати думки інших, можливо не в усіх церквах так
курасаны
• 22 июня 2023
Ответ дляТрільчиха
А місячні яким боком до хреста?
Вважається що жінка «не чиста» і не можна
Пам‘ятаю, коли виходила заміж, то місячні припали на період перед сповіддю
То ж священик молився перед тим як впустити мене у храм.
Я якщо чесно нічого не знаю і вже дуже погано щось усвідомлюю. Майже не спала.
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
То все просто традиції церкви. Колись не будо засобів гігієни і не можна було зайти до церкви, щоб підлогусне бруднити. А так - ви не зробили нічого поганого.
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
То забобони і все. А де Бог - не місце забобонам.
курасаны
• 22 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Дякую
Читала про таке..
Але чи цілувати можна?
Читала про таке..
Але чи цілувати можна?
курасаны
• 22 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я розумію і не вірю в забобони, але тут і церква не дозволяє начебто.
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Дякую
Читала про таке..
Але чи цілувати можна?
Читала про таке..
Але чи цілувати можна?
Можна. І причащатися теж можна.
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Нема ніяких заборон. Нечистою жінка була в Старому Заповіті, до приходу Ісуса Христа. Моліться своїми словами Богу. І не надумайте собі.
Трільчиха• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
А вы поцікавтеся історією. Колись так вважали, бо не було засобів гігієни і було купу болячок, банально, щоб жінка в церкві не протекла. Все.
курасаны
• 22 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Щиро дякую
Зараз на дієті• 22 июня 2023
Я колись хотіла в церкву зайти. Питаю: а я в штанах. Чи можна? Та йди кажуть. А хустку треба? Ні, не треба. Йди, головне щоб про погане не думала та зла не бажала нікому
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Звичайно. Йдіть, моліться, просто посидьте.
Зараз на дієті• 22 июня 2023
Ответ дляGvenna
В українській можна.
То Московська церква на заборонах повернута.
Так і є. Мені в укр сказали: та заходь, сиди, подумай.
А в москальській: то заверни якоюсь ганчіркою штани, то хустку натягнути, то ще щось. Я подумала: та йдіть в сраку, щоб я ще зайшла сюди. І після того років 15 обходила ті завєдєнія десятою дорогою
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 июня 2023
Вже відмінили це правило. Можна під час місячних ходити до церкви і т.п.
Сиамская сороконожка• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Откуда вы знаете, что нельзя? Сами придумали?
В Библии был дан Ветхий завет, по которому женщина с месячным не должна была посещать храм, а за блуд побивали камнями.
Иисус принес новый завет, отдав себя в жертву за грехи наши, где часть прежних законов отменилась, в том числе и нечистота во время месячных и за блуд можно покаятся.
курасаны
• 22 июня 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Дякую
ПуГоФФка• 22 июня 2023
Головне ваша віра в Бога. Помолились і все. Головне не робити поганого, вбивати , грабувати ...
ПуГоФФка• 22 июня 2023
Царство небесне вашій бабусі. Моліться за неї зараз . І в церкві і дома. І да я ходжу до церкви
Сиамская сороконожка• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Дякую
Но часть в Новом завете осталась неизменной, как большой грех - сквернословие, зло, зависть, гордыня ревность, колдовство, гадания, блуд, убийство, воровство, прелюбодейство. Вот грехи тяжёлые, и за них можно покаятся, если человек хочет спасения. Но самое сложное - это колдлвство. Когда человек добровольно идет к магам, над ним читают заговоры, подселяют сущностей. От этого потом тяжело избавится.
А юбки, платки, стоять, сидеть, поцеловать крест - это все ритуалы, которые к греху вообще отношения не имеют..
Чарівна патика• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Сорри, Вы в каком-то заброшенном ауле выросли? Вот это вот ’священник молился, чтобы дама с месячными зашла в храм’? У Вас там жертвоприношений человеческих хоть не было? Дичь.
Дівка в намисті• 22 июня 2023
Нема такої заборони. Це забобони з минулого, коли жінки труси не носили і не здогадувалися, що колись прокладки винайдуть.
Чтооооооооооо?• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Треба знати причини забобонів)Раніше не можна було ходити в церкву під час місячних бо жінки не користувались прокладками, кров просто собі вільно текла по ногах, носили довгі спідниці. І шоб не залишались оці сліди - не можна було ходить.
Ви ж зараз користуєтесь засобами гігієни) все ок
Сирожено_пирожено• 22 июня 2023
Ох и бред. Хватит уже глупостями заниматься, никому, в том числе богу ваши месячные не интересны
Сирожено_пирожено• 22 июня 2023
Ответ дляЧарівна патика
Скользкая• 22 июня 2023
В храмі не можна щоб проливалася кров, тому що там приноситься Безкровна жертва, інакше якщо так трапилось, то храм треба буде освячувати заново. Тому якщо навіть ненароком поранитись до крові в храмі або пішла з носу кров, треба негайно вийти. Тобто у вашому випадку нічого страшного не трапилось, все норм.