курасаны• 22 июня 2023

Питання про християнство та місячні. Цілування хреста

Померла бабуся.
Вчора була панахида (вечір перед похоронами)
Священник всім дав цілувати хреста, і я доторкнулася до нього. Носом здається.. не впевнена.
Знаю що це не можна робити, але розгубилася. В мене не було часу подумати, не знала як відмовитися.
Дівчата, чим це погано.
Останні дні місячних, там майже вже нічого, але сам факт.
прошу відповісти по темі віруючих.
Дякую..
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Чому не можна?

Трільчиха• 22 июня 2023
А місячні яким боком до хреста?
автор курасаны • 22 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Чому не можна?
Я не знаю, я не ходжу до церкві. Тільки на Великдень
Але знаю що не можна. Мама ходить, спитаю її. Просто вона тільки заснула.
Ще хотіла почитати думки інших, можливо не в усіх церквах так
автор курасаны • 22 июня 2023
Ответ дляТрільчиха
А місячні яким боком до хреста?
Вважається що жінка «не чиста» і не можна
Пам‘ятаю, коли виходила заміж, то місячні припали на період перед сповіддю
То ж священик молився перед тим як впустити мене у храм.
Я якщо чесно нічого не знаю і вже дуже погано щось усвідомлюю. Майже не спала.
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
То все просто традиції церкви. Колись не будо засобів гігієни і не можна було зайти до церкви, щоб підлогусне бруднити. А так - ви не зробили нічого поганого.
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
То забобони і все. А де Бог - не місце забобонам.
автор курасаны • 22 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Дякую
Читала про таке..
Але чи цілувати можна?
автор курасаны • 22 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я розумію і не вірю в забобони, але тут і церква не дозволяє начебто.
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Дякую
Читала про таке..
Але чи цілувати можна?
Можна. І причащатися теж можна.

Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Нема ніяких заборон. Нечистою жінка була в Старому Заповіті, до приходу Ісуса Христа. Моліться своїми словами Богу. І не надумайте собі.
Трільчиха• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
А вы поцікавтеся історією. Колись так вважали, бо не було засобів гігієни і було купу болячок, банально, щоб жінка в церкві не протекла. Все.
автор курасаны • 22 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Щиро дякую
Зараз на дієті• 22 июня 2023
Я колись хотіла в церкву зайти. Питаю: а я в штанах. Чи можна? Та йди кажуть. А хустку треба? Ні, не треба. Йди, головне щоб про погане не думала та зла не бажала нікому
Я такая - жду трамвая• 22 июня 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Звичайно. Йдіть, моліться, просто посидьте.
Gvenna• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
В українській можна.
То Московська церква на заборонах повернута.
Зараз на дієті• 22 июня 2023
Ответ дляGvenna
В українській можна.
Так і є. Мені в укр сказали: та заходь, сиди, подумай.
А в москальській: то заверни якоюсь ганчіркою штани, то хустку натягнути, то ще щось. Я подумала: та йдіть в сраку, щоб я ще зайшла сюди. І після того років 15 обходила ті завєдєнія десятою дорогою
ЭкстрасенсиХаЯ• 22 июня 2023
Вже відмінили це правило. Можна під час місячних ходити до церкви і т.п.
Сиамская сороконожка• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Откуда вы знаете, что нельзя? Сами придумали?
В Библии был дан Ветхий завет, по которому женщина с месячным не должна была посещать храм, а за блуд побивали камнями.
Иисус принес новый завет, отдав себя в жертву за грехи наши, где часть прежних законов отменилась, в том числе и нечистота во время месячных и за блуд можно покаятся.
автор курасаны • 22 июня 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Дякую

ПуГоФФка• 22 июня 2023
Головне ваша віра в Бога. Помолились і все. Головне не робити поганого, вбивати , грабувати ...
ПуГоФФка• 22 июня 2023
Царство небесне вашій бабусі. Моліться за неї зараз . І в церкві і дома. І да я ходжу до церкви
Сиамская сороконожка• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Дякую
Но часть в Новом завете осталась неизменной, как большой грех - сквернословие, зло, зависть, гордыня ревность, колдовство, гадания, блуд, убийство, воровство, прелюбодейство. Вот грехи тяжёлые, и за них можно покаятся, если человек хочет спасения. Но самое сложное - это колдлвство. Когда человек добровольно идет к магам, над ним читают заговоры, подселяют сущностей. От этого потом тяжело избавится.
А юбки, платки, стоять, сидеть, поцеловать крест - это все ритуалы, которые к греху вообще отношения не имеют..
Чарівна патика• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Сорри, Вы в каком-то заброшенном ауле выросли? Вот это вот ’священник молился, чтобы дама с месячными зашла в храм’? У Вас там жертвоприношений человеческих хоть не было? Дичь.
Дівка в намисті• 22 июня 2023
Нема такої заборони. Це забобони з минулого, коли жінки труси не носили і не здогадувалися, що колись прокладки винайдуть.
5cmhybyna• 22 июня 2023
хаха, ХАХАХААА
Чтооооооооооо?• 22 июня 2023
Ответ длякурасаны
Треба знати причини забобонів)Раніше не можна було ходити в церкву під час місячних бо жінки не користувались прокладками, кров просто собі вільно текла по ногах, носили довгі спідниці. І шоб не залишались оці сліди - не можна було ходить.

Ви ж зараз користуєтесь засобами гігієни) все ок
Сирожено_пирожено• 22 июня 2023
Ох и бред. Хватит уже глупостями заниматься, никому, в том числе богу ваши месячные не интересны
Сирожено_пирожено• 22 июня 2023
Ответ дляЧарівна патика
Скользкая• 22 июня 2023
В храмі не можна щоб проливалася кров, тому що там приноситься Безкровна жертва, інакше якщо так трапилось, то храм треба буде освячувати заново. Тому якщо навіть ненароком поранитись до крові в храмі або пішла з носу кров, треба негайно вийти. Тобто у вашому випадку нічого страшного не трапилось, все норм.
Ворую вкусняшки• 22 июня 2023
Удалено администрацией...