Сама вумна тутички• 22 июня 2023
Готель в Сучава (Румунія)
Усім, привіт. Порадьте, будь ласка, апартаменти чи готель недалеко від центру міста чи в пішій доступності від великих торгових центрів. Так склалися обставини, що цілу добу чекатиму в цьому місті подругу, хочу забронювати житло з комфортним розташуванням для прогулянок і шопінгу. Дякую
Баба на горошині• 22 июня 2023
Вітаю) Відкриваете гугл карту, дивитесь торгові центри Сучави, де вони територіально знаходяться, потім на Букингу бронюєте апартаменти/готель на свій смак і достаток.
Сама вумна тутички
• 22 июня 2023
Ответ дляБаба на горошині
Дякую за відповідь, але в тому і питання, що хотілось би знаючих людей почитати, бо коли місто не знаєш, то можна по карті набронювати казна-що.
Баба на горошині• 22 июня 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Коли я бронюю подібне, то я не питаю чиюсь пораду (бо скількі людей- стільки і думок), а витрачаю свій час на поіск інфо. Бо, якщо с торговими центрами все біль менш зрозуміло (є інфо про розташування, часи роботи і які торгові марки представлені), то з житлом вже складніше. Комусь і хостела достатьно, а мені обов’язково повна темрява вночі і наявність кавомашини (це я для прикладу).
Сама вумна тутички
• 22 июня 2023
Ответ дляБаба на горошині
В моєму розумінні кідстаф підходить під категорію- витрачаю свій час на пошук інфи. Чим відгук про житло, яке особисто хтось з форумчанок бронював недавно і лишився задоволеним, поганий ресурс. Але то таке, дійсно філософське…гарного дня 😉