Ростки жимолости• 22 июня 2023

Вода зі смаком та запахом нафти.

Дівчатка, хелп.
Живемо в приватному будинку зі вчорашнього вечора відчула дивний запах та смак води. Сьогодні все посилилося. Чоловік відкрив, а там ппц. Жирні плями і стоїть такий штир бензину. Не знаю, чи від води, чи вірус але вже маю температуру. Є думки, що хтось міг просто нашкодити. Хоча захисний люк відкривається дуже важко. Але тут же аналізую, що нікому нічого поганого не робили.
Чи врятує ситуацію чистка криниці? Чи це вже все і потрібно копати нову?
ВундерКИНГ• 22 июня 2023
Что за вброс?

Анонимус Я• 22 июня 2023
Це хтось підлив Вам ту гидоту в криницю, щоб Ви заплатили комусь гроші для того щоб почистити її. Заробити скоріш за все нелюдам захотілося.
оксюморон• 22 июня 2023
Фото будет?
тогдалия• 22 июня 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Что за вброс?
Какой вброс? Вы анализировать написанное умеете?
автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Не знаю пов´язано чи ні, але смак з´явився після того як ми викачали 3 тонни води для басейну.
автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Фото будет?
Фото чого? Можу сфотографувати повністю жирне відро, яке чоловік опустив на дно.
автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Ответ дляАнонимус Я
Я такого ще не чула...То це ж життя і здоров´я (
Xвостокрутелка• 22 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Яке мисто?
тогдалия• 22 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Не обращайте внимания. Они решили, что вы тролль и разгоняете панику. Мозгов не хватает, чтоб понять, что речь о личном колодце в частном дворе.

ФсеСама• 22 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Так, может, у вас во дворе скоро будет фонтан нефти?))
автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Фото будет?
Анонимус Я• 22 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Нажаль неадекватних людей хватає, які підуть на все, аби заробити гроші.
тогдалия• 22 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
фото
У вас насос в колодец опущен? С ним все ок? С насоса не могло натечь?
автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Ответ длятогдалия
Чоловік зараз викачує всю воду в басейн і на поверхні плавають світлі шматки жиру, який смердить нафтою ( керасин щось таке)
автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Ответ длятогдалия
Ні, там нічого такого немає.
Може ще третю?• 22 июня 2023
Вирус в виде жирных плям бензина?)))) Срочно маску надевайте)
оксюморон• 22 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
фото
Вы в какой местности? Как у соседей с водой в скважинах и колодце? Вам точно надо Атоксил пить
Кнопус• 22 июня 2023
Авторе, може Ви щасливі володарі нафтового родовища на подвірʼї?
автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Вінниччина. У сусідів все добре.

автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Ответ дляКнопус
Виключено. У нашій місцевості немає покладів.
Kot_v_meshke• 22 июня 2023
У меня было что то похожее, когда скважина заилилась. Реально вода как жирная была. Это из-за глинистой почвы.
автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Так, у нас саме глиняний грунт.
А як ви вирішили цю проблему?
Kot_v_meshke• 22 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Так, у нас саме глиняний грунт.
А як ви вирішили цю проблему?
То была старая неглубокая скважина, которой долго не пользовались. Сделали другую.
автор Ростки жимолости • 22 июня 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Зрозуміла. Шкода... Не хотілося копати нову криницю((
Kot_v_meshke• 22 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Вызовите специалистов, может у вас что то другое совсем и достаточно будет просто почистить колодец.
АяВсёЗнаю• 22 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
А зачем в бассейн?
Радуга-дуга• 23 июня 2023
Ответ дляРостки жимолости
Вінниччина. У сусідів все добре.
Стрижавка?
Теж чую запах бензину у воді зі скважини
автор Ростки жимолости • 23 июня 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
А зачем в бассейн?
Там вже все одно вся вода зіпсована. Ми його спустимо в полив.
автор Ростки жимолости • 23 июня 2023
Ответ длятогдалия
Забираю свої слова назад. Все ж таки з насосом пов´язано. Витікає масло. Потрібно змінити насос, викачати повністю криницю і помити тумби.