Губной рояль• 23 июня 2023

В мене вдома всюди срач.

Саме срач. Немає місця живого. Тільки миється посуд і речі перу, все. Генеральне прибирання треба всюди: кожна шухляда всередині, всі тумбочки ну от все повністю. Я засралась як не знати хто… і не знаю як себе змусити поприьирати бо ментально мені дуже важко… бардак всюди жахливий, направду… у вас буває так? Мені треба 3-5 днів все довести до ладу бо в спеку дуже важко мені…
як ви вважаєте чи впливає на моральний стан отакий бардак вдома?(ну для тих хто звик щоб було досить прибрано і чисто)…
Не можу себе вести змусити. Де ви берете мотивацію на прибирання? Бо морально вже не можу але і жити в цьому також неможливо. Клінінг - немає коштів на це… та і речі розібрати замість мене вони не можуть…