Губной рояль• 23 июня 2023

В мене вдома всюди срач.

Саме срач. Немає місця живого. Тільки миється посуд і речі перу, все. Генеральне прибирання треба всюди: кожна шухляда всередині, всі тумбочки ну от все повністю. Я засралась як не знати хто… і не знаю як себе змусити поприьирати бо ментально мені дуже важко… бардак всюди жахливий, направду… у вас буває так? Мені треба 3-5 днів все довести до ладу бо в спеку дуже важко мені…
як ви вважаєте чи впливає на моральний стан отакий бардак вдома?(ну для тих хто звик щоб було досить прибрано і чисто)…
Не можу себе вести змусити. Де ви берете мотивацію на прибирання? Бо морально вже не можу але і жити в цьому також неможливо. Клінінг - немає коштів на це… та і речі розібрати замість мене вони не можуть…
Бідося• 23 июня 2023
Я із за цього прибирання не люблю вихідні(

Марічка• 23 июня 2023
Ответ дляDashanevasha
100 квадратов вылизать это 4 дня. До блеска.
А у меня 350 квадратов
Я ніколи не заздрю таким площам, тільки співчуваю.
Маю 150 кв.м. розумію, що для життя сім´ї з 4 осіб 100 з головою. Це рівно та площа яка мене не втомлює по прибиранню і яку легко тримати в більш менш постійному порядку. Це моя площа без одної кімнати. Так сталося, що в нас велика мансарда зала 50 кв. м.
Я ненавтджу її прибирати і роблю це раз в 2 тижні, просто не заходжу туди. Там нема срачу, а просто пил за 2 тижні скрізь ковром
IQ 80• 23 июня 2023
Ответ дляАсобеннАя
Это я на днях без звонка пришла к дочери 15 лет, у меня аж речь отняло, я говорить не могла , что -то шипела там и самое главное , что она не видит в этом ничего страшного, друзей зовёт в гости , в прихожей пакеты с мусором, которые стоят не один день, она гулять идёт и даже не замечает их , один ответ -я забыла
Это не бардак. У моей круче в 10 раз!
АсобеннАя• 23 июня 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ваша дочь одна живет в 15?:)
Да, мы рядом
Та никада в жизни• 23 июня 2023
Ответ дляМарічка
Порада купіть акумуляторний пилосос електровіник. Боже, яке це щастя.як добре мені стало з ним жити. Моя любов
Дякую! Мрію про нього ))))
PORKA• 23 июня 2023
Рецепт - викинути речі, якими не користувалися пів року, кілька місяців - квартира розхламиться, підтримувати чистоту буде легше.
Стрекозей• 23 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Я тоже засранка.
Есть один действенный метод - позвать гостей.
Та Ви ідеальна , на мене теж такий метод діє
оксюморон• 23 июня 2023
Ответ дляСтрекозей
На мене же інколи нападають приступи ’що ж я така засрагка, от сусідка....’ Починаю прибирати
Вистачає не надовго)))
Рассказница• 23 июня 2023
У меня часто так.
Как силы кончились - плевать, мне надо отдохнуть.

ТочноБудет• 23 июня 2023
Мені з цим простіше, бо в хаті підліток. Як зайду до неї в кімнату, розумію, що в іншій частині квартири ідеальна чистота.
Мушля з Криму• 24 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Вистачає не надовго)))
Так само в мене. Але ще і сил не вистачає, і часу, і дома три підлітка, свинячать дуже сильно.
Мушля з Криму• 24 июня 2023
Ответ дляFinanc
В моєї знайомої завжди вся робоча поверхня завалена так, що ножа чи чашку не всунути. І кухня була і 5 кв м, і 10 кв м і 18. Все завалено, чаї, печиво, кульки, хліб, все на столешниці. Чому не скласти в шафки, навіть якщо чисто в квартирі, то в кухні срач в 3 поверхи просто накладами
В мене немає шафок, вірите, що бувають такі кухні? Тумбочки теж нема, і робочої поверхні. Стіл- єдині поверхня. А ще з березня немає в кухні води, зламався кран, на новий поки немає коштів.то ходжу брати воду у ванну. Дуже мені важко.
Мушля з Криму• 24 июня 2023
Ответ дляТрохи злякана
Я когда такое вижу мне сразу хочется все разобрать) и красиво поскладывать, и поразвешивать, на балконе проветрить..а вот занавески уже год не могу заставить себя постирать
Давайте я вам постираю, я це люблю. А ви мені поскладайте.
Мушля з Криму• 24 июня 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Начните с маленького. Каждый день, в каждом помещении должна исчезнуть одна вещь (выбросить, отдать , продать). Упаковка, бутылка, пустой флакон тоже считается , и так 90 дней. Это ритуал на удачу. Но расхламленные помещения тоже неплохо
Якби ви побачили мішки і кучі речей в кожному приміщенні, то зрозуміли б, що не вийде по одній речі шось змінити. Я викидаю і по 5 інколи, і по 10. Живу так років 15.
Мушля з Криму• 24 июня 2023
Ответ дляLediBlac
Ко мне когда мама должна была приехать по квартире летали все - пылесос , швабра, дочка, муж.... Жаль больше некому приезжать😥
Співчуваю, і в мене так,тільки моя мама приїжджала і казала, доця, йди куди тобі треба, я з малим погуляю. І переглажувала мені кучу речей та готувала смачну їжу.
Мушля з Криму• 24 июня 2023
Ответ дляВсе до блиску
А если посудомойку?
В мене є, але не рятує. Приходжу, на столі гора грязного посуду.
ДолькиКабана• 24 июня 2023
Ответ дляЛисаЛилу
ОКР?
Да
Все до блиску• 24 июня 2023
Ответ дляМушля з Криму
В нас теж може в мийці бути гора, так її не треба мити самій, а скласти і включити кнопку.
Розбирає посудомийку донька підліток, її невеликий вклад в хатні справи.
оксюморон• 24 июня 2023
Ответ дляМушля з Криму
У мене вже один, другий живе окремо і говорить, що як він мене тепер розуміє. Особливо коли господар квартири з перевіркою приїжджає.

А так да - часу немає. Хіба що вночі. Весь інший час розписаний похвилинно. А відпочити теж хочеться.
Ось мої сплять після нічних вибухів. Мені їх потрібно розбудити, щоб почати прибирання. Бо донька спить в коридорі і через неї з відрами і іншим бігати. Чоловік теж спить - вночі не спав, ще й по роботі дзвонили.

Хай краще сплять.

оксюморон• 24 июня 2023
Ответ дляFinanc
А я не розумію, як все скласти в шафки, коли я цим користуюсь весь час щодня. А в шафках теж все зайнято.
Мультиварка у мене на поверхні стоїть - я щодня готую. Куди її?
Чайник теж стоїть. Висять чашки, бо ми з них часто п´ємо. Інші сховані.
Стоїть підставка з ножами.
Стоїть підставка з іншими предметами,якими користуюсь щодня - лопатки, полковник, кісточка, овочерізка.
Пешеходик• 24 июня 2023
У мене теж так, але у мене муж і 3 дітей, бардак дуже впливаєна мене, постійно ходжу в депресії і на всіх кричу , вихода не бачу
Пешеходик• 24 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Чекаю, поки срач доведе мене до повного сказу, от щоб зранку встала і аж в очах темно від злості. Тоді починаю помаленьку, шар за шаром, тумбочку за шафкою, розгрібать. Потім воно іде підходами по пару годин і за тиждень розрібається.
В важких випадках, додається розхламлення в здоровенний сміттєвий пакет.
а що робити, коли шкода викидати, все дороге , якісне , а лежить без діла, продати це не реально
Мадам Тю-лю-лю• 24 июня 2023
Ответ дляМушля з Криму
Одна -это минимум, можно и больше. Мешок вещей -тоже можно считать, как один
Амбасадор щастя• 24 июня 2023
Ответ дляПешеходик
Щось дарую, щось їде на дачу, щось акуратно пакую і виношу не в бак, а кладу поряд, може хтось забере. Ну і стримую з усіх сил шопоголізм.
Пешеходик• 24 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Теж і дарую , щось продаю, дачі нема , бо будинок на 4 поверхи, те , що кладу поряд зі смітником в смітник і йде, ніхто ніколи в маленькому місті то не забирає, хіба що по великих містах, де є бомжі ну і не шопоголік , купуємо лише необхідне , але 5 чол сімя і діти швидко виростают з речей, тому вони є постійно.
Мила 26• 24 июня 2023
Ответ дляElena-eedc
Година на прибирання не помогает (помогает, но не в её состоянии). Как-то засекла по времени приехал кум с семьёй из Испании на месяц к родителям собирал вещи перед отъездом (диван, шкаф):
-Он вытащил барахло из полного шкафа, куча одеял-простыней на диване;
- достал вещи, которые раньше висели в шкафу, но на месяц были сложены в диван, переложил всё это, что-то повесил на вешалки;
-упаковал в чемоданы всё своё плюс жены и дочки;
-перенес с чердака ранее вынесенное из шкафа, повесил взад.
Я засекла - 25 минут. Ну не говорю. что вещи складывались по всем правилам.
Автору нужно просто отдохнуть.
Автор отдыхает, но это не помогает, а беспорядок добавляет раздражения.
Поэтому я и советую делать по чуть-чуть каждый день, чтобы и не напрягаться, и срач разобрать
автор Губной рояль • 24 июня 2023
Дівчата!!! Я пропала бо помалу почала! Вчора 1 кімнату зробила цілий день витратила
Мушля з Криму• 24 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
В мене не вийшло сьогодні прибирання, готувала майже весь день, ще в магазини за продуктами ходила. А, і 3 прання.
автор Губной рояль • 24 июня 2023
Ответ дляМушля з Криму
а я теж поки забила на це
треба продовжувати але важко в спеку дуже
Мушля з Криму• 24 июня 2023
Ответ дляГубной рояль
а я теж поки забила на це
Я весною думала, що дуже холодно.. ну, через 3 тижні я у відпустку йде, може все ж вийде? А ще я обідрала шпалери в кухні, срач прям на всі 100%. Тепер дивлюся на подерті кицею в коридорі..