ЗабежАЛОЧКА• 23 июня 2023

Почему меня бесит подруга, которая все время выставляет фоточки?

Она не блогер. Но в период войны можно же быть скромнее? Инста + тоже дублирует в фейсбуке. Мужа за границу вывезла - всем показала. Море - по 20 фоток в день . Даже в день подрыва Каховской ГЭС.
П.с. мне тоже есть, что фоткать красивого, но мне стыдно перед знакомыми, которые остались в Украине.
Пишу_граммотно!• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Я не знаю кто это такой. Не уверена, что русскоязычный Харьков будет за поребриком
Харків буде україномовним, як і був 80-100 років тому, коли був колискою культури, театру, літератури, науки. Багато харків´ян, які не захотіли далеко мандрувати, приїхали на мою рідну, кохану Полтавщину - купили житло, працюють, бізнеси відкривають, дітки в школи там пішли, всі за рік щебечуть українською краще полтавчан. І після війни більшість з них повернеться в Харків, але вже іншими.

Пишу_граммотно!• 23 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Це Міністр освіти.
Харків, до речі, українізується за прикладом Києва. Я була здивована скільки харків’ян перейшли свідомо на українську! От, справді! Недарма столицею був!
Так, я приємно здивована.
Пишу_граммотно!• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Короче, девочки, вы сейчас наглядно демонстрируете отношение украиноязычных к русскоязычным. А завтра это рашапаблики растянут.
Вони розтягнуть, що ви хрчете жити в російськомрвних регіонах і чути навкруги російську мову, і ще з більшим напором будуть вас визволяти.
Пишу_граммотно!• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Из моих знакомых никто не перешёл ни родные, ни друзья, ни знакомые.
Яка ви таке і отрчення. Неларма ж є приказки про друга, ябоучка і т.п.
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Удалено администрацией...
На какой вопрос вам ответить? Спрашивайте)
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Я изначально писала, что не хочу развивать языковую тему в теме автора, но вы со своей товаркой упорно уводили беседу в это русло, а я ещё и виновата осталась?
Ушла и Пришла• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Про ваших пра? Вони якою мовою розмовляли? Яка рідна?
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Ну так это всё жители Харькова
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Папа учился в украинской школе в области. Так мама рассказывала. Мама училась в русскоязычной школе.
Понимаете, для меня важно здесь и сейчас, а не то, на каком языке говорили пра. Они могли быть китайцами и говорить на китайском, и что?

Пишу_граммотно!• 23 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Хто ж Вам правду скаже.
Ушла и Пришла• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Ну так это всё жители Харькова
Ні, не всі. Лише ви і ваше оточення.
Ось, до речі, про російськомовне середовище у яке ви збираєтеся повертатися і якого не буде https://life.pravda.com.ua/culture/2023/06/22/2550...
Ушла и Пришла• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Я до речі теж у російськомовній школі вчилася, але старші класи українською вже)
Це капець, як згадаю)) Не віриться, що в головах так насрано було.
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Ні, не всі. Лише ви і ваше оточення.
Зачем мне это читать? Там же не написано, что будут сажать в тюрьму русскоговорящих? Этим всё сказано.
Была недавно в Харькове. Не слышала украинскую речь на улицах.
Заместитель Анонима• 23 июня 2023
Я тоже выставляю , не жить теперь или что? Но Укоаину поддерживаю тоже,делаю репосты ,главное донатить тоже. Я вас скажу мало кто это делает ,также заядлые патриоты с моего окружения не помогают , хотя финансы позволяют . И я это тоже не афишируют , но на душе приятно самой
Ушла и Пришла• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Так, дійсно, все сказано.
Пишу_граммотно!• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Ну так это всё жители Харькова
Ну в сім´ї не без , ... самі знаєте що. В нас є такий феномен - живе собі людина - україномовна, поїхала в місто Кременчук , і щоб бути моднім, крутим - повертається через 2 тижні - російськомовною, народжує дітей, і з ними лепече російською, зі своєб половинкою, яка була україномовна теж починає лепетати росєйською. Чи там повітря таке, чи що за диво. Як за рік ситуація, не знаю, цікаво.
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Вам виднее, что было у вас в голове в старших классах.
Мы изучали различные дисциплины
Пишу_граммотно!• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Не папа,а тато, батьки були штучно русифіковані, невже ви не розумієте?
Пупс• 23 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Я не читаю вам лекцій. Шкода, що поперла агресія, але русмір завжли агресивний. Вас завжди прориває, коли вам говорити правду й вона не про велич російського вєлікого народа. На жаль, ви такі є, агресивні й самовпевнені у власній вищості, без емпатії й шансів побачити реальність й зробити вибір справді з точки зору моралі, логіки.
Ваші батьки колись вам вбили в голову, що виживання - це русмір, вони пристосувалися й ви тепер агресивно захищаєте це сумнівне й сумне явище.

Ви підняли тему, що подруга бісить вас демонстрацією свого життя.
Я написала вам, що ви теж робите свій вибір, як і вона. Відстоюєте якісь позиції, тягнете руку начебто за мораль, а насправді маєте власне дуже умовне розуміння реальності. І моральності.
Тому, не соромтеся, постіть і свої фото.
Тим більше, у вас кращі місця, як у неї, ви писали. Нехай і її бісить)
Ви цілком одного кола, все норм.
Я читаю ваши ответы и они кажутся разумными и взвешенными, но они совсем не к месту. Тема о том, что в моей стране война. Ужасная, разрушительная война, которая калечит наших детей, убивает наших мужей и отцов, ’вкоросучує віку’ нашим батькам. И проблема в том, что некоторые люди этого не понимают. Эти фотки в инсте - это выглядит так: когда у человека горе, он на похоронах, а ты в ответ ему ’форточки с морька и смотри, как тут у нас красиво’, ’не грусти’. Это гадко, и так поступают люди с абсолютным отсутствем эмпатии. И не важно, на каком языке мы говорим.

Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Я о своём отце пишу. Они были русскоязычными, но когда переехали в посёлок в области, там была только украинская школа. Вот её он и закончил. Но и потом всю жизнь говорил на русском.
Ушла и Пришла• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Мы изучали различные дисциплины
Я не про дисципліни, я про мовне питання й культурний феномен
До речі, знаю немало україномовних харків‘ян, Дергачі україномовні))
І, писала, була приємно вражена скільки перейшло на усвідомлену (вдома та в розслабленому колі) укрмову під час війни.
А ви все тримаєтеся за росмову. Уперто тягнете її нагору. Вам хочеться почуватися російськомовною? Бути нею?
Пишу_граммотно!• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Мы изучали различные дисциплины
Поганенько вчили деякі, це дуже видно з ваших постів.
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Не поняла вопроса. Я всю жизнь являюсь русскоязычной.
MashaizDusha• 23 июня 2023
Якщо це не заздрість (а в мене кращі фотки, але мені соромно виставляти), а справжнє нерозуміння емоційної глухоти, безтактності й відсутності емпатії, то ви дуже різні люди з подругою й вам має бути з нею далі дружити некомфортно. Це якщо ви людина принципів, а не просто така сама як вона, якій хочеться хвастатись, але страшно що прилетить осуд. Але якщо вам також хочеться а не хватає духу то признайтеся собі що заздрите. Бо дуже часто в інших бісить те, чого людина не може визнати в собі. Мене не бісять такі люди як ваша подруга, я просто з такими не спілкуюсь.
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Приведите, пожалуйста, пример. Какой мой пост дал вам основания так думать?
То что я не дую в ’модную дуду’? Ну извините, уж как есть. Не люблю врать.
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляMashaizDusha
Вот тут полностью согласна. Я тоже, просто, не общаюсь с такими.
Ушла и Пришла• 23 июня 2023
Ответ дляПупс
Згідна з вами, але не зовсім. Зачепилася з автором. Ця вся тема виникла після мого першого посту, де я провела паралель меж допустимого. Розумієте, автор написала, що її бісить, що подруга виставляє такі фото. І нижче написала, що у неї ліпші фото. І виникає питання: головна проблема «не бути такою» чи «не видаватися такою».
Хтось змінив свій стиль життя, бо війна, а хтось топить за те, аби не постити фото але при цьому розмовляє мовою ворога, який використав мову як один із головних аргументів нападу й говорити зараз в Україні його мовою це фактично бути його посібником. Розумієте? Це нічим не краще ніж постити фото з курорту, бо діти зґвалтувані російськомовними у херсонських катівнях і ці діти, чуючи вашу розмову на вулиці, повертаються у ті катівні. І ваша зона відповідальності й дорослості й емпатії — не говорити мовою-тригером така ж, як у тих жінок не постити фото. Це одне ц та саме, хоч ви уперто бачите те, а не визнаєте свою відповідальність і повну відсутність емпатії.
Пишу_граммотно!• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Що таке ’модна дуда’? Географія, історія, мова шкутильгають.
Паратруперсупер• 23 июня 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
Каюсь, историю Украины читала ’вполглаза’. Но историю древнего мира обожаю..
Не обижаюсь• 23 июня 2023
Ответ дляПаратруперсупер
І українську мову не знаєте?