Апофиозная• 22 июня 2023
Новые перлы от моего соседа по квартире
Сразу дам ссылку на предыдущую тему, https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3348930
Так вот, съехала я на новую квартиру, а ему помогаю найти кого-то вместо себя, разместила объявление на Фейсбуке, и он мне даёт инструкции кого вообще не рассматривать и не приглашать на просмотры как потенциальных жильцов. Не хочет пары, семьи, индусов, и : "молодых красивых девушек, так как я буду их стесняться и чувствовать себя некомфортно". Если в прошлый раз (см. предыдущую тему) я перевела в шутку, похихикала, то тут уже не выдержала и высказала все что думаю про него. Сказала чтоб хоть немного включал мозг и думал перед тем, как что-то людям говорить. Даже если это правда. Проревелась наедине, самооценка вообще упала в ноль, а я же блин типа в активном поиске (на самом деле в пассивном, но все равно в поиске). Вообще теперь нет настроя на какую-то личную жизнь, чувствую себя старой и страшной для этого. Всем спасибо кто прочитал, выговорилась.
Трусиковед• 23 июня 2023
Автор, ви і є стара страшна тьотка якщо сприймаєте так цю всю маячню
Ви поселилися з хлопцем 97 року народження, він на десять років менше вам, а це велика різниця. Малоймовірно, що ви цікавите його як сексуальний об‘єкт, хоча ви явно на це в душі розраховуєте, це відчувається у написаному.
Потім, сказати сусіду по квартирі, що шукаєте нове житло, бо не відчуваєте себе у безпеці з ним - це верх тупості. Це реально наїзд та образа підозрювати людину. Він ще адекватно вам відповів, якщо чесно.
Краще сказали б щось в адресу квартири, це було б нейтрально. А так виставляти йому претензію, причому в деяких країнах за сексуальне переслідування є серйозне покарання, це тавро! от він максимально прямо і пояснив вам, що ви його не цікавите і не можете зацікавити, врешті, він себе просто захистив від майже прямого звинувачення.
Тому розумною вас точно не назвеш, якщо чесно.
Колгоспниця• 23 июня 2023
Ви дуже дивна. Хлопець на вісім років молодший, чого Ви до нього причепились?
Забобонний фрукт• 23 июня 2023
К сожалению, есть такие беспардонные и невоспитанные люди, Вам они будут не раз ещё в жизни встречаться. Вы всегда будете так остро реагировать?)
Скажите,пусть тогда сам себе ищет. Вы здесь каким боком?
Трохи злякана• 23 июня 2023
Тю.. мой сосед по квартире сам себе сосал каждое утро на каремате и над его кроватью висело фото с рыбалки где он голый. Грёбаный Лёша-йог. А у вас так себе перлы.
Апофиозная
• 23 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Він вам хто? Чому так сильно переймаєтеся за нього?
А яка різниця хто. Жива людина з очима. Якби навколо мене була куча кавалерів я б посміялась і все. А так самооцінку знищив парою слів. Навіть зараз пишу і аж тощнить. Я себе ніколи королевою краси і не вважала але коли це отак кажуть в лице, блін...ну це дуже боляче чесно
ПрипоРошенная• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
Велика різниця. Лізти в життя чужої людини не є нормально. Це не нормально, що вас це зачіпає настільки сильно, що ви на цьому зациклилися. Вам тут розумні речі радять, прислухайтеся.
Колгоспниця• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
А коли Ви йому говорили, що не відчуваєте себе в безпеці, по суті заявили, що він якийсь маньячело, Вас не тошнило?
Эскиз бесконечности• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
Пришло время самооценку повышать. И приводить себя в порядок, раз сами ощущаете, что не то пальто. А пацан молодой) глупый еще. Сказал, как сказал. Кстати, пускай сам себе ищет. Что это за ЦУ такие
Трусиковед• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
Ну кажуть і кажуть. Якщо ви для нього реально стара страшна тьотка старша на 10 років, яка підозрює його у сексуальному інтересі і ще й тікає через це, то що? Ви б ще до дванадцятирічного позалицялися))
Знайдіть чоловіка сорока/п’ятидесяти років, подивіть з ним, самооцінка підніметься відразу.
Або зробіть із себе дівчинку, яка цікавить молодших на 10 років хлопців. Це теж можливо, лише адова праця й немалі гроші, якщо від природи ви не виглядаєте вічним підлітком.
Апофиозная
• 23 июня 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Він вам так сподобався що так вас зачіпає?
Він мені взагалі не подобається. Але ж тим гірше, бо якщо навіть поганенький хлопець натякає що я страшна, то кращі явно не будуть від мене в захваті
Эскиз бесконечности• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
Так меняйтесь! Что там у вас страшного? Вам всего 35, еще шансы есть и хорошие.
Жінка з перцем• 23 июня 2023
Почему нельзя было просто сказать, что не устраивает квартира, спокойно перехать и оставить соседа в прошлом. Такое чувство, что троллите нас.
Апофиозная
• 23 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Розкажіть це купі порадниць із молодшими чоловіками/ коханцями. Тільки на такі коменти й натрапляю, в інших темах, де їй 40+ а йому під 30
Колгоспниця• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
У Вас з розумінням написаного все нормально? Він МОЛОДШИЙ і набагато, чого Ви його тулите до своєї самооцінки?
Апофиозная
• 23 июня 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну так гостро реагую бо це мало не перший раз за мої 35 років. Тому звичайно реагую
Колгоспниця• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
Мабуть Ви таки троляка.
Трусиковед• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
Якась ви дивна!
Він не сприймає вас сексуальним об‘єктом. Це нормально. У більшості чоловіків немає потягу до сильно старших жінок.
Навіть, психіатри виділяють в окрему категорію тих, у яких цей потяг є.
Чому ви повинні його цікавити? Може, в нього дівчина є або він гей. Нащо йому якась жінка на десятку старша?
Хочете миттєво підняти самооцінку, позалицяйтеся до чоловіків свого віку/старших.
ХвилювАллочка• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
У кого що болить,той те тільки і бачить. Сходіть краще до психолога і не морочте оточуючим мізки.
Эскиз бесконечности• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
Де та купа? Тем более)) тут. Тут фантазировать много. Да, бывает такое. Но не массово
Апофиозная
• 23 июня 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну потому что по договору если я раньше съехала то лишаюсь депозита. Если не найду кого-то вместо себя быстро. Так бы уже давно послала и забыла
Семенівни сусідка• 23 июня 2023
Ответ дляПрипоРошенная
за нього?)
Кидаю курити• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
Вы себя обманываете. Если бы он вам не нравился, вы бы его слова вообще не восприняли.
ПрипоРошенная• 23 июня 2023
Ответ дляАпофиозная
Шановна пані, я майже ваша ровесниця. Я не ідеальна, але люблю і шаную себе. Відповідно це відчувають інші люди. І якийсь миршавмй плюгавий чоловічок (чи навіть десяток таких чоловічків) мою самооцінку не похитнув би, бо вона залізобетонна) Розумієте, до чого я веду? Проблема не в ньому, а у вашому ставленні до себе. Надто мало ви любите себе, щоб дозволити чужій сторонній особі так зачепити вас за живе. Варіантів два --або він сильно сподобався вам як мужчина, або у вас серйозні проблеми з самооцінкою, і вона занадто крихка та вразлива. Оберіть, що вам ближче, і працюйте з цим, а ми всі тут спробуємо допомогти.
Трусиковед• 23 июня 2023
Автор, миттєвий спосіб підняти самооцінку - позалицяйтеся до семидесятирічного. Отримаєте купу компліментів! А молодшим ви стара й страшна, що поробиш) Дивіться правді в очі.
Кидаю курити• 23 июня 2023
Ответ дляКолгоспниця
Потому что она в нем видит мужчину (хоть и не признается в этом), а он в ней женщину - нет.
ПрипоРошенная• 23 июня 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
за нього?)
Він їй ’дає інструкції’, а вона всерйоз бере це до уваги. Принаймні в старпості саме так все подано.
Апофиозная
• 23 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Потому что блин он не отпускал. По договору я должна жить до декабря. Это не Украина, где хвостом мотнул и свалил