АяВсёЗнаю• 23 июня 2023
Знижки в Ділу на червень
Хто може поділитися промокодом на аналізи в Ділі на червень? Дякую
АяВсёЗнаю
• 23 июня 2023
Ответ дляТоска в носках
фото
Дуже дякую! А можна ще скрін екрану з повідомленнями. Бо іноді питають.
Тоска в носках• 23 июня 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Це і є скрін повідомлення
АяВсёЗнаю
• 23 июня 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Аптека20 ще, я сьогодні здавала, просто назвала код
Дякую
АяВсёЗнаю
• 23 июня 2023
Ответ дляАленький носочек
Я би не рекомендувала там здавати, роблять неточні аналізи
А де роблять точні?
Аленький носочек• 23 июня 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
А де роблять точні?
Я здавала важливий для мене аналіз, вирішила здати в декількох лабораторіях. Діла мені показала результат з потолка. Куди йти вирішувати вам, я нікого радити не хочу. Почитайте відгуки і оберіть для себе
Почемучка• 23 июня 2023
Промокоди роздають направо і наліво, аби хоч якось людей до себе повернути🤭