Мию чакри щоденно• 23 июня 2023
Ця людина вчить ваших дітей!!!
Імовірно, що ваша дитина вчиться по його книжкам. Як вам він?
Мию чакри щоденно
• 23 июня 2023
Ответ дляЗастряла
Знала Олександра особисто. Дуже цікава, хоча де в чому специфічна людина. Однак все, що стосується української мови, літератури, знає пречудово. Що не так, на Вашу думку, автор, з його книгами? Гарний фахівець, не гей, сучасний і прикольний
А як вам так пощастило... знати особисто?)
Life is Beautiful• 23 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Да, с советчицы полезно иногда выходить в люди, можно ещё на пляж сходить, а то здесь чувствуешь себя нищим бегемотом в клубе пэпэшных мисс бикини.
А що, невже люди не такі, як тут?
Мира всем• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Я не розумію людину, яка вважає його сільським чоловіком
Подивіться відео з ним. Харизма нереальна
Звичайний мужик.
Це Ви ще Мерзляка, Якіра і Полонського не бачили.
Хоча Номіровський харизматичний, тут не буду сперечатися.
Застряла• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
возив нас (мене і ще кількох учнів) на олімпіаду. Було це багато років тому.... а потім, коли ми вже стали студентами, тусили з ним у барі))
Зроблено у 80-х• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Без претензій..Просто подобається.
у вас такой заголовок, как будто все как раз наоборот.
Силиконочка• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Авраменко, ти? ´´нереальна харизма´´...
Мию чакри щоденно
• 23 июня 2023
Ответ дляЗастряла
Я вам заздрю)))Розкажіть трохи більше про нього...
Мию чакри щоденно
• 23 июня 2023
Ответ дляСиликоночка
Авраменко, ти? ´´нереальна харизма´´...
А що не так ?
Голубка миру• 23 июня 2023
Гарний фахівець, поважає інших, не принижує своїх студентів та учнів. Так, я б хотіла, щоб вчив моїх дітей.
Застряла• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
якщо коротко, то вже написала вище. Давно не спілкувалися, а багато і не згадаю. Любить жартувати, попри різницю у віці з нами тоді був ’на одній хвилі’, з ним було цікаво та весело. Що стосується мови - вміє гарно і легко пояснювати складні речі, але про це вже багато хто знає, відтоді як Авраменко став публічним :)
Силиконочка• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
А що не так ?
Ну ви так ствердно повідомили що ця людина вчить ваших дітей... Ну моїх точно не вчить. Представили б краще, ім´я та прізвище і т.д. це було б приємніше. А то бачу одні читачі налякані, а інші прикалуються..
Мию чакри щоденно
• 23 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Хто вважає? Якась одна людина і ви зробили на ній акцент?
Так, була одна жінка. Її повідомлення вже видалили
Мию чакри щоденно
• 23 июня 2023
Ответ дляOrganic
Ого,ему 60лет
отлично выглядит
52 роки! Спортом займається
Organic• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
52 роки! Спортом займається
А чого він в інста пише 60?
Силиконочка• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
52 роки! Спортом займається
Мабудь автор закохалась...
Я_канеша_извиняюсь• 23 июня 2023
Такой, манерный очень. Мог бы хайп словить на волне, но геюга прет из всех щелей. Я б такому ребенка не доверила.
Гомосноб• 23 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Мне почему-то кажется он гей.
Как-то попался его аккаунт в инстаграм. Он такой манерный…так влияет бёдрами и сумка Луи витон
Даже если так, какое отношение это имеет к его знаниям и к обучению?