Мию чакри щоденно• 23 июня 2023

Ця людина вчить ваших дітей!!!

Імовірно, що ваша дитина вчиться по його книжкам. Як вам він?
Я тут с краю постою• 23 июня 2023
Ответ дляМаурита
Ахаха, то есть вы про морду писать можете, а вам нельзя?
Спросили мнение про какого-то чувака - я написала. Понятия не имею, кто он. На фига тогда спрашивать ’как вам’???

ніколи такого не було• 23 июня 2023
Какой кричащий заголовок!!!
Вы только вчера увидели этого мужчину? Советчица с своем репертуаре - маньяки, голубые....
Муууумие• 23 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Мне почему-то кажется он гей.
Как-то попался его аккаунт в инстаграм. Он такой манерный…так влияет бёдрами и сумка Луи витон
а як це впливає на його діяльність?
Карусель-весель• 23 июня 2023
Всегда думала, что учебники для детей пишут уважаемые ученые-языковеды, а не парубки в вышиванках...
Силиконочка• 23 июня 2023
Бачу в стопці підручників література для 5 класу. Моя дитина навчалась за іншим підручником і не друкованим, а ел. версія. інших авторів.
Глаза_в_3_карата• 23 июня 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я учебников не пишу и с ними не пиарюсь
Ви реально пишаєтесь цим? 😂
автор Мию чакри щоденно • 23 июня 2023
Ответ дляніколи такого не було
Какой кричащий заголовок!!!
Я в шоці, якщо чесно. Просто хотіла показати гарного чоловіка ...

Шлях до зірок• 23 июня 2023
Ответ дляМуууумие
а як це впливає на його діяльність?
Никак. Гей - так гей.
Карусель-весель• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
А, так это ваша тема в топе про лгбт?
Да, я блондинка!• 23 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Мне почему-то кажется он гей.
А даже если и гей, это как-то влияет на его профессиональные качества?
ніколи такого не було• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Вы сделали то, что хотели сделать. Не оправдывайтесь теперь.
автор Мию чакри щоденно • 23 июня 2023
Ответ дляКарусель-весель
А, так это ваша тема в топе про лгбт?
А причому тут лгбт ?
Шлях до зірок• 23 июня 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Нет! Я толерантна к геям. У самой есть знакомые геи. Все хорошо.
Крістіна Т а р о• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Не писала. Але я його дуже поважаю!!!!
Бачила книжки. Траплялися.
Карусель-весель• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
А причому тут лгбт ?
Ну, если он гей
Мама Карло• 23 июня 2023
Ответ дляКарусель-весель
Вчений не може бути у вишиванці чи що? незрозуміла Ваша думка.
автор Мию чакри щоденно • 23 июня 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ну, если он гей
Та не гей він... він одружений з жінкою був.. Дитина є.
ніколи такого не було• 23 июня 2023
Ответ дляКарусель-весель
Ну, если он гей
Это вы сами решили что он гей?
Глаза_в_3_карата• 23 июня 2023
Теж смішні дядьки, мабуть, длявам і частини дописувачок тут. Автор, вперед, хіхікайте на здоров‘я.
Тільки ні ви, ні ваш чоловік, ні ваші мама з татом, ні ваші брат з сестрою, ні ваші діти й поруч з такими не постоять. Максимум, знайдуть картинку в Інтернеті й хіхікатимуть в колі своїх аналогічних й інтелектуально рівних однодумців.

Муууумие• 23 июня 2023
Ответ дляКарусель-весель
а у вас в балалайні як прийнято одягатися уважаємым ученым?
Силиконочка• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Так тут кажуть, що краще козенят показувати. Вони тут сьогодні в тренді і більше вподобайок матимуть і настрій всім піднімуть.
Латвийские_Номера• 23 июня 2023
Нормальный мужчина .
Тут женщина есть ,что вечно платья меряет и ее все зафукивают,а как выйдешь на улицу половина барышень одеты, как она и никто не фукает в след. На кидстаффе клацая пальцами все себя идеальными считают
автор Мию чакри щоденно • 23 июня 2023
Я не розумію людину, яка вважає його сільським чоловіком
Подивіться відео з ним. Харизма нереальна
Life is Beautiful• 23 июня 2023
Піпець, як тут обісрати можуть)
Недалекій, гей, ще й маньяк)
Неправдиша• 23 июня 2023
Краще за нього всеукраїнський диктант ніхто не читав. Хай далі вчить)
ніколи такого не було• 23 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Нормальный мужчина .
Да, с советчицы полезно иногда выходить в люди, можно ещё на пляж сходить, а то здесь чувствуешь себя нищим бегемотом в клубе пэпэшных мисс бикини.
Прикуси Язика• 23 июня 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Вы мастер темы создавать, конечно))
Звучит как ’И этот человек учит ваших детей!!!’ И сразу думаешь - кто ’этот’? Гей, педофил...или кто?
автор Мию чакри щоденно • 23 июня 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Піпець, як тут обісрати можуть)
Недалекій, гей, ще й маньяк)
Я б подивилася на чоловіків цих жінок, що пишуть погані слова
hrushyk• 23 июня 2023
Ответ дляШлях до зірок
Мне почему-то кажется он гей.
Та пофіг
Я бачила пару відео,де він розказує,пояснює значення чи правопис слів,мені дуже подобається манера і подача
Застряла• 23 июня 2023
Знала Олександра особисто. Дуже цікава, хоча де в чому специфічна людина. Однак все, що стосується української мови, літератури, знає пречудово. Що не так, на Вашу думку, автор, з його книгами? Гарний фахівець, не гей, сучасний і прикольний