Б´ю байдики• 23 июня 2023
круглий чи прямокутний басейн?
дивлюсь на каркасні.
Жена сантехника• 23 июня 2023
Гарно продумайте розміри.
По досвіду великий не прогріваєттся, мілкий швидко стає не цікавий.
Ідеально з підігрівом великий
Гладиолус• 23 июня 2023
Прямокутний. Каркасний. Одразу всю хімію, пилосос до нього, фільтр, сачок, або накриття. Є ще водонагрівачі. І читала ще не маю спеціальне типу покриття на дно для підігріву.
Шкварочка• 23 июня 2023
Якщо мерти 3, то круглий. Можна трохи по кругу поплавати, діти бігають по кругу, падають в воду і їх течією несе по кругу. В мене 4 роки круглий 3 метри діаметром.
Файна_зупка• 23 июня 2023
У моих соседей у нескольких большой прмоугольный . Потешились 1 сезон ..реально вода не прогревается , даже не достают их.
Кукусик• 23 июня 2023
Круглый по факту занимает такую же площадь как прямоугольный, но имеет значительно меньший объем. Ну и если поплавать то однозначно прямоугольный, если как лягушатник использовать можно и круглый
АнтиТроль• 23 июня 2023
Ответ дляФайна_зупка
Як вода в басейні в жару на сонці може не прогрітись, я не розумію. В річці прогрівається, в басейні ні? Чи до якої температури ви хочете щоб прогрілась? До 40 градусів?
Додаю напруги• 23 июня 2023
У нас круглый, стоит на пенополистироле, вода прогревается нормально, заливаем перекись.