Не кую, не мелю• 23 июня 2023

У кого маленька вагіна?

Таке трохи дивне питання. Можливо в когось є досвід і може щось порадити. От я не розумію чи це в мене маленька чи це щось не так. Зустрічаюся з чоловіком. У нас прекрасні стосунки. Любимо один одного. Він не егоїст. Завжди намагається для мене. Я збуджуюсь, з цим все ок. І секс мені подобається. Але інколи мені доводиться притримувати його руками, щоб він не на повну входив, бо таке відчуття що він упирається в шийку матки. І потім болючі відчуття. Я б не сказала що в нього прям дуже великий- см 16-17 і товстий. Секс мені подобається, якби не цей момент. Колись давно теж хлопець був з таким розміром і теж було боляче. Але там не любила, то списувала на це. Потім був чоловік з меншим, то все ок було. Чи можна з цим щось зробити? Дуже не хочеться щоб це могло стати проблемою у стосунках, бо плануємо одруження, дітей і т.д.
Плету корзинки• 23 июня 2023
Ответ дляОльчик1998
Може й так 🥺
Якщо зі збудженням і з сексом в цілому все ок(чоловік не грубий і не пхає на суху, ви хочете сексу, добре зволожуєтесь і отримуєте оргазми), то підіть до гінеколога і поясніть ситуацію, сдайте аналізи.

Криниця щастя• 23 июня 2023
Підбір пози. Вам контроль кута входу, нахил тіла і тп. Обмежувач спробувати. Я наприклад ніколи не могла бути зверху, боляче і все. При будь-якому розмірі.
Доктор Варвар• 23 июня 2023
Пробуйте різні кути, так, щоб член не втикався в шийку матки, а йшов далі, в задній свод піхви і як би ковзав вздовж шийки матки, там є ще місце повз шийку. Мені було мега боляче як раз з невеликим, який діставав аккурат до шийки, і взагалі не боляче з 20 см, коли приноровились з потрібними кутами у всіх позах.
Плету корзинки• 23 июня 2023
Ответ дляішо
як кажуть в італії, це як кинути палку ковбаси в коридор
Передайте тим італійцям, що тепер крім їх колишніх, ще декілька сотен жінок знатиме, що в них маленькі пісюни
жінка незаміжня• 23 июня 2023
Так саме, автор.
Маю маленьку)

Був маленький член, то ідеально
16 больновато, но після куні нормально, максимальне рослаблення
Був і 20, то був ад )
Латвийские_Номера• 24 июня 2023
Автор в мене теж невелика. Треба підбирати пози де не дуже глибоке проникнення і домовитися із партнером про якесь слово-фразу, котра означає що вам насправді боляче і це не гра. Але це таки проблема, да. Іноді пристрасть така, що чоловік забуває і не одразу мене чує... 16-17 то максимум, краще б 14-15 було. Із 19-20 см один раз було - жах