катерина12009• 23 июня 2023
Ответ дляdnc
от ви і спалились
В плані? Шукаєте зраду ну удачі. Вже зараз зрозуміла хто бо вся лента про це. А мо іменам я їх не знаю
катерина12009• 23 июня 2023
Ответ для Toyota
Тут все ищут предательства, не так написала, не так сказала. Так что не удивляйтесь
Та я за звичай не лізу ні до кого. Але трохи припарили
катерина12009• 23 июня 2023
Ответ дляdnc
та не беріть дурного в голову.. яка зрада
Та я не беру, взагалі на Жеку лисого подумала
Виглядає це все неймовірно. Як блокбастер. Не знаю чи все правда чи ні, і можливо то наші пабліки розганяють, можливо то якась чергова гра-маніпуляція від путлиревського режиму, але.... як же приємно це читати))) в мене було найбільше бажання, щоб в раші зламалась матриця їх зомбування і воно шбурнуло всередину, на собі подібних, і вони повбивали один одного, а останньго ми б, так і бути, самі б добили. Було б чудово, просто чудово
Але за останні 1,5 роки я боюся вірити в дива, щоб не розчаровуватись сильно (((
Zvezdochkina• 23 июня 2023
Ответ дляOlenavs
Я специально на лента.ру зашла
Там министерство «нападение» рф назвало видео пригожина фейком.
То есть оно так разошлось у них по пабликам, что им пришлось выносить это в официальные новости. Это хороший знак :))
Ответ дляZvezdochkina
Я специально на лента.ру зашла
То дай Боже)))
’Шойгу наказав про обстріл України, треба перебити відвернути увагу від конфлікту мо рф і пвк ’вагнер’’
Тільки оце мені не подобається (( хай би просто там вбивалися
Zvezdochkina• 23 июня 2023
Ответ дляOlenavs
То дай Боже)))
Им до этого и без пригожина ничего не мешало бить по Украине.
Верим в ПВО
Zvezdochkina• 23 июня 2023
Ответ дляOlenavs
Та це зрозуміло, просто поки махаються там, могли б не відволікатися
Что за матрешка ставит пальцы вниз нашей переписке? :))