маска Ілона• 23 июня 2023
Дівчата то він сильно ,,нєжна натураʼʼ чи я переборщила?
Зустрічаюсь з іноземцем близько двух з половиною місяців. Я за кордоном давно, житло є, документи в порядку. Зустрічаємося один раз в неділю у вихідний день, ще можемо в ненадовго побачитися серед неділі. Все начебто нічого. У мене мʼякий характер, плюс ми ще звикаємо один до одного. Я даю йому почути себе чоловіком:хвалю, на побачення ходимо туди, куди він вибирає і тп. Протягом неділі ми переписуємося. Короткі речення по суті. І от він став відповідати з затримкою через день на моє питання, не зважаючи на те, що він використовує голосову пошту. Останній раз він написав, що, мабуть, відправив свою відповідь іншій особі. Я і написала йому зі смайликом: я не знаю кому ти відправляешь смс, але ти став відповідати з меликим запізненням. Я тобі написала в Чт і скорішь за все ти відповіль мені в Сб,,.
Пишу я мало і по суті, стосовно наших планів або мого будинку, так як ми іноді зустрічаємося на моїй території. Я завжди мовчала/посміхала коли він запізнювався чи переносив зустріч в інший день. Тут зробила зауваження та ще, начебто, у гумористичній формі і отримала!
На що я отримала таку відповідь:
ти, здається, не дуже задоволена моєю зайнятістю. на жаль, це просто реальність мого життя зараз. Вибачте, якщо час вашої зустрічі трапився під час цього. Моя робота дуже важка, і вчора у мене був важкий день, багато стресу. і крім дочки я приділяв тобі решту свого вільного часу. я більше нічого не роблю ні з ким іншим. ваші коментарі змусили мене відсторонитися. Я сподіваюся, що ти будеш більш розуміючим.
Невже я перегнула палку? До нього у мене був укр.чоловік з яким я вела себе як справжня укр.жінка і все було ок. Розвелася через його алко залежність.
Я перегнула палку чи він нєжєнка. Він рак по гороскопу.
На що я отримала таку відповідь:
маска Ілона
• 24 июня 2023
Ответ дляСтрахованная
Ну на цей момент можу сказати що в Україні. Вони нам більш зрозумілі. Хоча я і зараз закордоном і продовжую з іноземцями спілкуватись.
В Україні чоловіки не такі sensitive, вони звикли у нас до всього.
Мамаша в бигудях• 24 июня 2023
О господи яке нещастя, не дуже ви йому потрібні, бач який зайнятий. То нічого відносини мати, якщо ніколи. Бо відносинам треба увагу приділяти, інакше навіщо вони потрібні.
Страхованная• 24 июня 2023
Ответ длямаска Ілона
Ви праві 100 відсотків. В мене зараз теж іноземець, все як у вас. Як скляна ваза. І все в нього стрес 🤪
Замрійлива• 24 июня 2023
Ответ дляСтрахованная
У наших є один дуже великий недолік: відношення до дітей жінки, це для більшості ну величезна проблема. В Європі взагалі чоловіки цим не паряться
Страхованная• 24 июня 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ну це так. Мабуть тому що вони і своїх дітей після розлучення не забувають (на відміну від наших). Але чомусь поки що це майже не єдиний плюс 🤷♀️ дуже хочу змінити свою думку
Замрійлива• 24 июня 2023
Ответ дляСтрахованная
Саме так. В Європі чоловіки виховують 50/50 дітей. І аліменти сплачують.
Фрекен бок• 24 июня 2023
Ви наступаєие на ті самі граблі, на жаль((((( даю йому відчути себе чоловіком?
ну ви серйозно???
автор, у вас проблеми. Чоловіків не треба хвалити, тим більше вам він ще ніхто (секс не беремо до уваги взагалі). На еиапі притируи ніяких поступок, ВІН має за вами бігати. Ви явно продовжуєте бути у ролі жертви після життя з алкашем. А ваше зауваження про відповіді- перший крок до виходу із цієї ганебної ролі! Вітаю. Чоловік просто не зацікавлений вами, змиріться((( Я б послала. Не терпіть такого, він же явно маніпулює, ще й намагається викликати у вас почуття вини за те, що він вас ігнорить по 2 дні.. лісом таких.
ну ви серйозно???
Фрекен бок• 24 июня 2023
Ответ дляPlacid
Хвальба не дает почувствовать мужчине себя мужчиной. Хвалят детей и работников ниже себе рангом, то есть с позиции выше.
Нарешті хоть хтось це сказав. Респект!
Фрекен бок• 24 июня 2023
Ответ длямаска Ілона
А що дає чоловікові відчувати себе чоловіком?
Наявність яєць у трусах. Перестаньте вислужуватися перед мужиками!!!!!
маска Ілона
• 24 июня 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Покажіть без перекладу що ви написали і його відповідь
Бо переклад і переказ дещо трансформує суть
Розумна думка, дякую за пораду. Але поки що не можу, бо не хочу щоб цей текст гуглився.
Дякую ща пораду і вибачте ще раз.