Витворунка• 23 июня 2023
Хто винен і за чий рахунок нові окуляри?
Моя донька має поганий зір і постійно повинна носити окуляри. Сьогодні гуляла з друзями на дит.майданчику, моросив дощ, окуляри намокли і вона потім зняла їх сушитися, поставила на столик. Хлопець не бачив їх і всівся на стіл на окуляри. Хоча цей столик такий садовий з двома лавочками. Не зрозуміло, чому він захотів сісти прям на стіл... Вони звісно ж зламалися. Відремонтувати їх навряд чи получиться. Дітям по 13-14 р.
Результат:
вже голосів:
772 (67.31%)
Винна донька
170 (14.82%)
Винні обоє, відшкодування50/50
115 (10.03%)
Подивитись результати
65 (5.67%)
Винен хлопець, має відкупити о
25 (2.18%)
Свій варіант
Ответ дляВитворунка
Ще додам деякі деталі: ми знаходимось в іншій країні, приїхали сюди кілька тижнів тому, мед карти і страховки ще не маємо, візит до лікаря і нові очки обійдуться в круглу суму
Якщо у родини хлопця є спеціальна страховка , а вона є , наприклад, в Німеччині у всіх, то страхова покриє вам окуляри
А у нас макарошки• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Не поспішайте тоді. Чекайте страховку і інші документи. Інакше вони будуть вартувати, як крило від літака.
Хай мала тепер терпить.
Ленне-Рейма• 24 июня 2023
Автор, на основе ваших ответов сложилось впечатление, что у дочки вашей чуть ли не первые это очки и носит она их не так давно- просто нет опыта, да и у вас тоже . Совет(непрошенный), перед тем как делать\покупать новые очки нужно попасть на прием к окулисту в Украине или где вы там находитесь и пройти ’свежий’осмотр, т.к не факт что ребенку нужны такие же,зрение не стабильно могло и изменится, и тогда врач выпишет новый рецепт, пока глаз растет там все меняется и нужно регулировать линзы. Как вариант рассмотрите ношение линз
СкокоМнеДадите• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Окуляри були на столі, а не на лавці.
Біля стола є з обох сторін лавки, він сів саме на стіл
І що? Хоч на землю він сів і там би були окуляри. Винна ваша донька що не слідкувала за своїми речами.
Зашла на 5минут• 24 июня 2023
Ответ дляХвильоватиша
Дивно, що у неї з таким аж поганим зором нема запасних
В нас у всіх по 3 пари, тим паче ви поїхали закордон, чого не зробили?
Що тут дивного ? У доньки вже 3 роки окуляри, міняємо лінзи і оправу кожні 6 місяців. Окуляри коштують 4000 грн (1500 грн оправа і 2500 грн дві лінзи ), я точно не планую купляти ще 2 пари окулярів. Уж краще контакні лінзи до них докупити, а не витрачати зайві гроші на додаткові окуляри.
Нашли в капусте• 24 июня 2023
Якщо хлопчик з европейської родини, батьки відшкодують скоріш за все. Якщо наші, то скажуть, що сама винна..
Кудесница_с_пургеном• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Рецепт нажаль не маю з собою. І ніхто мені його не зможе прислати(
Жаль дитину, що мама недалека. Чому не маєте рецепта з собою у подорожі? Вона що перший місяць в окулярах? Мій син носить окуляри з 4 років. З собою завжди запасні і рецепт!! Як без цього? Доставайте гроші і йдіть до лікаря тоді(((
буреЛОМКА• 24 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
У вас детские во сколько обходятся? У меня меньше десяти тысяч не разу не было, оправа стоит меньше линз,линзы немецкие беру
У меня взрослые,что за линзы у вас такие дорогие
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Це ваші проблеми.
Ваша дитина поклала окуляри не собі в сумку, вона їх фактично кинула де інде. Хлопець не винен, що не помітив.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
А чого не місце? Стіл - це ж місце, куди ми щось пладемо/ставимо? Стілець місце для сидіння. Я коли в кафе приходжу, можу покласти сонцезахисні окуляри на стіл. Впевнена, так робить багато людей.
Але ви за цим столом сидите і за своїми окулярами дивитесь. Дитина поклала окуляри на стіл. Той хлопець міг не сідати на стіл, а рюкзак, наприклад, покласти. Столик дворовий, туди будь хто міг підсісти і щось на них покласти.
Пульт от линолеума• 24 июня 2023
Автор, площадка детская, не кафе и не школа. Доставайте деньги и к офтальмологу.
Вимагаю спілкування• 24 июня 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Я написала марку можно гуглить ,обычные ультратонкие немецкие. Вы в какой оптике заказываете?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляЕдимнаморе
А якщо астигматизм - то одну. Ви давно окуляри замовляли?
В лютому. Собі і сину.
Не знаю, що там у автора. Відкрила оптику- ціни від 280 грн.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляНеместная Я
Автор прямим текстом написала, що нема грошей на окуляри. Я нічого не вигадую.
На ці гроші не можна зробити дві пари окуляр, якщо це тільки не дешеве корейське скло. Більше того, це середньобюджетний варіант. Так що припиніть, це вже якийсь шал просто.
Припиніть. Ціни можна подивитись онлайн. Далеко не середній варіант. Середній варіант - цих автору б вистачило на 2 окулярів. А тепер вона заплатить не меньше 20 тис за теж саме дешеве корейське скло.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Багато жити не заборонишь
В лютому замовляла синові окуляри з німецькими лінзами. З досить дорогою оправою вийшло 7 тис. Другі обійшлися в 3500. Ті ж лінзи, но оправа копійчана. Якщо трошки знизити планку по виробнику лінз, то буде ще дешевше. Так шо не треба розказувати, що на окуляри десятки тисяч потрібно витрачати. В країні окуляри носять люди з різним доходом. І більшість пенсіонерів, яким щоб купити окуляри за 10 тис потрібно голодувати декілька місяців.
Вимагаю спілкування• 24 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Багато жити не заборонишь
Пенсіонери обирають з чого є, у них інші проблеми.
Вас ще тут не хватало ,вас блокуєшь ,а ви все ходити із теми в тему.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Ну я погуглила. І шо? Не меньше якісні аналоги коштують втричі дешевше.
Вимагаю спілкування• 24 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Навішо мені аналоги? Свої дитині беріть аналоги.
Проходили цю всю хрень китайську яка і царапається і від компа захист для галочки.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Пишіть відкрито, і буде вам щасті. Чи під анонімом легше вологі мрії описувати))
Вимагаю спілкування• 24 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Я маю можливість замовити дитині і треті і 4 і 5 окуляри за потреби. Навіть за кордоном. Якщо я вибираю дорогу марку, то розраховую на те, що і завтра я зможу забезпечити дитину повноцінним життям, а не ходити навпомацки, як в випадку автора. Ще раз, простягай ножкі по Адьожкі.
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
Удалено администрацией...
🤦🏻♀️
Заважаю мріяти🤣?
Жертва интернета• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Думаєте, що діти носять футляри завжди з собою ?
Мы не думаем, мы их носим. И детей учим своих. Очки -для постоянного ношения? с хера ли их снимать?)
Витворунка
• 24 июня 2023
Отже так, відповідаю всім.
Сьогодні вже мій шок трохи пройшов і діти розповіли, як саме все трапилося:
донька зняла окуляри, бо після дощу вони запотівали і вона в них нічого не бачила. Хлопець в цей час був поряд, бачив, де саме вона поставила окуляри і вона ще сказала, щоб він був обережний. Він підтвердив, що коли сідав на стіл, пам´ятав, що вони там стоять, але подумав, що сідає не на них, а поряд))
Приходив його тато, просив вибачення і він непроти оплатити нові. Але це дорого і я відмовилась. Заклеїла поки-що їх скотчем і якщо обережно носити, то тримається. Носитиме так, поки чекаєм страховку. Сподіваємось недовго. Всім дякую!
Ручки-Крючки• 24 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я проголосовала за 50/50. Мальчик сел на стол, а не на скамейку. Отчасти его вина тоже есть.
аналогічно
Всюди влазю• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Отже так, відповідаю всім.
автор, очень советую научить свою дочь носить везде футляр, иначе она так еще не раз попадет. Очкам без футляра не место на столах
у меня очки дороже, но я понимаю, что в такой ситуации вина была бы только моя, это хрупкая вещь
Люблю порядок• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
В якій ви країні? Нашим знайомим при приїзді безкоштовно зробили огляд і окуляри дитині.
Удачная• 25 июня 2023
Ответ дляЛевобережная
що й на барній стойці ніколи не танцювали? А там люди п´ють ))
Не, ну ни разу в жизни не потанцевать на барной стойке - это ваааще скучно.