Витворунка• 23 июня 2023
Хто винен і за чий рахунок нові окуляри?
Моя донька має поганий зір і постійно повинна носити окуляри. Сьогодні гуляла з друзями на дит.майданчику, моросив дощ, окуляри намокли і вона потім зняла їх сушитися, поставила на столик. Хлопець не бачив їх і всівся на стіл на окуляри. Хоча цей столик такий садовий з двома лавочками. Не зрозуміло, чому він захотів сісти прям на стіл... Вони звісно ж зламалися. Відремонтувати їх навряд чи получиться. Дітям по 13-14 р.
Результат:
вже голосів:
772 (67.31%)
Винна донька
170 (14.82%)
Винні обоє, відшкодування50/50
115 (10.03%)
Подивитись результати
65 (5.67%)
Винен хлопець, має відкупити о
25 (2.18%)
Свій варіант
Криниця щастя• 24 июня 2023
купите своему ребенку очки- поговорите о том ,что не нужно их бросать где попало и отстаньте от другого ребенка.
буреЛОМКА• 24 июня 2023
Только я не сушу очки где попало, когда иногда мою, зачем их вообще сушить, вытер и все? И зачем ребенку очки за пять тысяч, оправы есть совсем бюджетные.
На месте родителей мальчика не поняла бы,почему мой сын должен следить за чужими вещами, вместо их хозяйки.
Рожева юбка• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Думаєте, що діти носять футляри завжди з собою ?
Автор дети головой не думают, когда кладут хрупкие вещи.
Пошли на пикник в парк, расстелили подстилки. И девочка снимает с себя очки и кладет в траву рядом с подстилкой и рюкзаком.
Еле уговорила спрятать в рюкзак. Так это 2 класс.
Ваша в 13 должна уже понимать, что ни телефон ни очки оставлять не нужно.
И жалко вас, сама знаю сколько те очки стоят для подростка. Нужно идти к врачу, чтоб проверил, выписал рецепт и т.д. а оправы и линзы это космос по стоимости.
У нас в Польше к окулисту запись на 3 месяца вперёд, прием у частного и обследования -100$ . Плюс оправа и стекла 100-150 $
Я так и не сделала своему. Очень дорого блин
буреЛОМКА• 24 июня 2023
Ответ дляВимагаю спілкування
У нас одні окуляри і в дитини і в мене. Ніколи запасних окулярів не було. Купляю відразу і собі і дитині з гарною оправою і гарними лінзами з усіма можливими захистами.
Перший раз чую про запасні окуляри.
Ще носимо контактні лінзи.
Перший раз чую про запасні окуляри.
Ще носимо контактні лінзи.
У меня их три, дешевые,средние и дорогие, в моем понимании конечно. Для чтения в маршрутке дешевые в сумке,чтоб не жалко сломать, остальные,если вдруг одни разобью, раньше одни на работе оставляла. Если бы у автора было так же,то сейчас размеры трагедии были бы меньше.
буреЛОМКА• 24 июня 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вас не треба до окуліста. У вас лінзи цілі, в оптиці зможуть подивитись їх діоптрії. Також можна запитати чи можна ці ж лінзи підігнати під іншу оправу.
не надо так делать,мне продавец пыталась диоптрии определить по старым,совершенно не соответствовало действительности
Рожева юбка• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Уявіть ситуацію, ви в кафе. Літня тераса. Поклали окуляри сонцезахисні на стіл. В цю мить підходить ваш знайомий, сідає на стіл і випадково ламає окуляри. В
У нас был случай.
Поехали на семинар в Крым мыс Фиолент. Места дикие. Берега - обрывы и камни. Вещи в палатках оставили.
Пошли купаться - постелили подстилки на камнях, кто и вовсе без подстилки на камне сидел.
Ну и один парень снял тапки и в тапки положил новый телефон. И поставил эти тапки прям у края камня - прям над водой.
Другой парень в это время проходил мимо и ногой зацепил нечаянно тапок.
Телефон утопился.
Хозяин телефона был очень злой и хотел, чтоб виновник возместил ущерб. Тот в отказ, говорит это не моя вина а случайность, что я ногой зацепил тапок.
Долго мы ныряли и удалось достать телефон. Не знаю работал он или нет.
Телефон утопился.
Донька подруги• 24 июня 2023
Ніхто не винен, це просто такий збіг обставин. Такі речі можуть траплятися, просто тому що трапляються.
Госпожа Белладонна• 24 июня 2023
Автор, меня в детском садике толкнул мальчик, снял очки с лица и сломал их специально, просто так, и родители сами покупали мне новые, а тут мальчик случайно, купите ребенку очки и отпустите ситуацию, никто в этом не виноват, просто так случилось
Ответ дляВитворунка
Ще додам деякі деталі: ми знаходимось в іншій країні, приїхали сюди кілька тижнів тому, мед карти і страховки ще не маємо, візит до лікаря і нові очки обійдуться в круглу суму
Мальчик э, раздавивший очки тоже беженец? У вас нет денег, у его семьи есть. Если вы в Германии идете в любую оптику - осмотр и подбор бесплатный - очки около 300 евро.
КохайтесьЧорнобровi• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
И вы решили за счёт другого ребенка сделать новые очки?
По факту мальчик не преднамеренно на них сел
А если бы вы дома на них сели? То что?
Конечно сказали бы что дочь виновата, что бросила их
А если бы вы дома на них сели? То что?
Томатико• 24 июня 2023
Окуляри мають бути, якщо не на обличчі, то в чохлі. Винна ваша донька, треба бути уважною з такими речами. Сама з окулярами, і донька теж, навчила її я к треба поводитися з такими речами.
Томатико• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Ви прям чарівна. В усій цій ситуації шкода доньку. Мама не навчила поводитися з окулярами, ще и карає за це.
Оксана-004e• 24 июня 2023
Ответ дляСонячний день
Если бы мальчик вырвал из рук очки или что-то типа такого - то виноват он.
А в вашем случае - дочь недосмотрела за хрупкой вещью.
Это напомнило как подруга ехала на встречу со мной и разбила телефон и сказала, что это я виновата
, она же ко мне ехала
Оксана-004e• 24 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Я вроде адекватная, но не платила бы. Очкам не место на столе .
Может линзы купить временно?
А где очкам место?
Файна пані• 24 июня 2023
Як мама хлопчика, який всівся на стіл, я би запропонувала половину відшкодувати.
Як мама дитини, яка ходить у окулярах, не вимагала б нічого. Але якби мені запропонували б гроші, то не відмовилася б.
Моя 10-ти річна дитина ходить в окулярах. Якщо гуляє сама, то завжди у сумці має футляр, бо наші окуляри досить недешеві.
Оксана-004e• 24 июня 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Вы сейчас серьёзно?
Переложить ответственность на ребёнка, который сел и снять ответственность с ребёнка, который не смотрел за своими вещами?
А почему он сел на стол, а не на стул?
Твердая валюта• 24 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
А где очкам место?
Или в футляре, или на лице.
Оксана-004e• 24 июня 2023
Ответ дляТвердая валюта
Или в футляре, или на лице.
Вряд ли ребёнок ходит гулять с футляром
Оксана-004e• 24 июня 2023
Ответы советчиц не удивили. Автор, если бы вы не упомянули, что вы беженка в другой стране, а это случилось на площадке в Киеве, то виноват был бы 90% мальчик. А так - ответы очевидны
Слово - выехала - красная тряпка, там уже пофиг, что мальчик сел на стол, на котором в принципе не сидят
как тебе такое илон маск• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Я не маю можливості купувати за 5000 запасні, тим більше від попередніх окулярів зір погіршився, і прийшлось міняти їх через пів року
То ви шукаєте хоч когось винного, бо не мажте можливості купити? Дивно.
как тебе такое илон маск• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Ще й дочку покарати? А її за що? Точно ж шукаєте куди свій пар випустити🤦♀️це ж наскільки хочеться хоч щось погане зробити, що навіть глузд не потрібно залучати…
Кофе в лобби• 24 июня 2023
Для сидіння є лавки, а не стіл. Батьки хлопця не вчать гарних манер, тому повинні купити дівчині окуляри. Він що дикун, що поліз сідати на стіл. Коли б дівчина поклала окуляри в траву і він наступив, тоді була б вина дівчини.
Губки-уточкой• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Окуляри були на столі, а не на лавці.
Біля стола є з обох сторін лавки, він сів саме на стіл
Діти, як мавпочки, скрізь лазять на майданчику.
Це не стіл вдома, за яким їдять. Не треба з хлопця робити безкультурного монстра.
Винувата донька, яка не слідкувала за своїми речами.
Губки-уточкой• 24 июня 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ну то Ви не плутайте стіл в кафе, за яким їдять і стіл на дитячому майданчику.
Вдома на стіл ніхто не сідає, а на майданчику це просто чергове місце полазити, він не сприймається, як звичний стіл.
Губки-уточкой• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Та яке покарання? Дитина просто поклала окуляри.
Автор, так, донька не услідкувала належним чином, але ж вона не зробило нічого страшного, щоб бути покараною, просто необачна.
Твердая валюта• 24 июня 2023
Ответ дляОксана-004e
Вряд ли ребёнок ходит гулять с футляром
Ну тогда он должен не снимать очки или держать их в руках. Это ответственность владельца очков.
У меня ребенок тоже в очках, и я ей это постоянно объясняю, т.к. винить кроме себя некого.
ПироженкА• 24 июня 2023
Якщо копнути глибше то винуватий той хто встановив столик! Якби столика не було, то б окуляри не поклали, а хлопчик не сів! Шукайте того хто встановлював столик і вимагайте компенсацію!
Правда цей логічний ланцюжок можна продовжити і зробити винним чиновника, який дозволив встановлення столика і т.д.
Chaterbox• 24 июня 2023
Ответ дляВитворунка
Яка країна? Бо і зі страховкою сума велика