Як думаєте що буде після перемоги? Перші тижні буде радість, ейфорія, а потім, потім почнуть повертатись з фронту наші хлопці і не всім їм нададуть нормальну психологічну допомогу, і нажаль не всі там були нормальні ще при цивільному житті. Вбивства, море трупів, ненависть до противника, безжальність, воно все відображається на психіці, і не всі зможуть з цим справитись. Дуже страшно, можливо я не права, але останнім часом я все більше про це думаю. Давайте без хейту, це лиш мої думки.
Чашечка кофе• 25 июня 2023
Меня більше цікавить післявоєнне відновлення міст та промисловості. У думках я вважаю, що тільки на відновлення Маріуполя та його двох величезних металургійних комбінатів піде років 15
Николь1986• 25 июня 2023
Ответ дляНадя-56f9
Доживемо, рано чи пізно перемога все ж буде
Теперь, после вчерашних событий, кажется, она будет не рано
Ответ дляЧашечка кофе
Кому интересна наша промышленность, все рынок для нас закрыт
Запорожсталь уже не интересен
Love_Love_Love_• 25 июня 2023
Ответ дляNat-li
Решили говнеца подкинуть с утра?
Мой дедушка вернулся с войны и отлично прожил до 80 лет со своей большой семьей.
Мій теж, ніколи про війну не згадував, тільки все життя доїдав всі продукти і навіть зіпсуті, хліб з цвіллю, а одного разу коли я була на курсі 2-3 прийшов, став розповідати про війну і плакати як дитина, ніколи раніше про неї нічого такого не розповідав, або завжди з позитивним настроєм
Love_Love_Love_• 25 июня 2023
Ответ дляоле-чка
Запорожсталь уже не интересен
Який ринок для нас закрит?
personality• 25 июня 2023
Ответ дляSolnet
Ну архітектори, конструктори будуть як зараз айтішники
А дерібанів скільки буде! Ммммм…
Чашечка кофе• 25 июня 2023
Ответ дляNat-li
Решили говнеца подкинуть с утра?
Може і дожив, але і травма війни у нього було величезною. Говорити про такі речі у суспільстві тоді було неприйнятно. Сподіваюся, що у нас будуть програми реабілітації та інтерпретуються ветеранів у суспільство
Ольга-f5e3• 25 июня 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Да о каком обновлении 2 металлургийных комбинатах речь? Вы смеётесь?
Ответ дляNat-li
Решили говнеца подкинуть с утра?
До чого тут говнецо, я переживаю за себе і свою сім´ю. Я знаю що більшість буде такими як Ваш дідусь, але хтось може і кукухой поїхать.
Чашечка кофе• 25 июня 2023
Ответ дляНадя-56f9
Кукухою можете і ви поїхати
Ольга-f5e3• 25 июня 2023
Ответ дляLimonka11
Я думаю , що буде жопа після перемоги.
Я не думаю что там будет после. Тут победу бы дождаться
Zvezdochkina• 25 июня 2023
Я это говорила еще в 2014. И сразу в 2022.
Когда я была маленькая - моя мама подрабатывала бухгалтером в спілке участников войны в Афганистане. Так как работала по субботам - я часто с ней ходила.
А потом мы еще жили в общежитии, где тоже такие попадались. (Это как раз возраст моих родителей или чуть старше).
Так это с виду нормальные мужчины. Но у каждого тригер свой. У кого-то алкоголь (выпьют и буянят), у кого-то просто громкие звуки. (Типа воздушный шарик лопнул).
Очень надеюсь на восстановление как в Израиле и Америке. С ихними группа поддержки, психологами и тд.