Teonaa• 24 июня 2023

Я не розумію про дибіла того

Сьогодні увесь день падають вертольоти. Чиї? Ким збиваються? Хто зараз з ким воює?
Вагнер УВЕСЬ поїхав на розборки? Тоді що приблизно на фронті ? Армія рф ж окрім вагнера існує? Тобто ЗСУ з ними зараз воюють. Вагнер хз що. Поясніть
І що він буде робити в москві? Ну не зайде ж він і не почне з танків шмалять? А що тоді він зібрався робити? Чи його блокуватимуть війська рф/фсб чи хто там, а він буде прорив робити собі танками, по воєнному?
Я просто якось не можу зорієнтуватися
Пн у них об‘явлено вихідним днем .буде ком.година
Feel good• 24 июня 2023
путлер не може визнати, що вони не утримають Бахмут і Токмак. Вирішили знайти цапа-відбувайла. Одна з версій.
25Lida• 24 июня 2023
Дочекайтесь. Запасіться поп корном. Нащо Вам думки пересічної порадниці. Хай вже в московії все дійде до логічного кінця
Annichka• 24 июня 2023
Одної теми мало?
Йдіть сюди, тут обговорюють
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3358150
Espresso_caffe• 24 июня 2023
долго рассказывать
уже скоро как сутки мы тут это обсуждаем с перерывом на короткий сон

читайте в топовых темах
Feel good• 24 июня 2023
Ніхто достеменно не знає, що там відбувається.
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляFeel good
Так яким чином те, що відбувається,, являється знайденням цапа того????
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ для25Lida
Да просто надто швидко розвиток подій
А я ще нічого не переварила з ночі
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляAnnichka
Одної теми мало?
Йдіть сюди, тут обговорюють
Там ж певно все «сложно» обговорюють
Мені б по простому, для дибілів
чаревна• 24 июня 2023
Ответ дляAnnichka
Одної теми мало?
Йдіть сюди, тут обговорюють
Тю, чего вы? Такие события происходят
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ длячаревна
Тю, чего вы? Такие события происходят
Нада строго по одній темі на кожну ситауцію😂
lilu1990• 24 июня 2023
Узнаете завтра и послезавтра. Всем тихо.
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляlilu1990
Та я ж з шнанів вистрибую
Я просто ніфіга не розумію
Як думаєте, вночі 50 Тушек спустять з цепі чи навпаки забьють на черговий обстріл?
GaleTTa• 24 июня 2023
Не знаю как кто, я сегодня коллекционирую мемчики. Про эффект бабочки вообще топчик😂
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляGaleTTa
Так де про бабочки? Там доміно
GaleTTa• 24 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Так де про бабочки? Там доміно
Ну по сути одно и тоже, одно событие приводит к ряду других событий))
МАМА НИКИТКИ-2• 24 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Там ж певно все «сложно» обговорюють
Мені б по простому, для дибілів
По простому. Хуйло на останній прес-конференції став на сторону шойгу. Ще й показав повне не володіння ситуацією на фронті, що навіть кармані воєнкоми почали будити проти царя. Пригожин зрозумів, що живим йому не бути. І втекти не получиться, бо й грошовий потік залежить від прихільності царя рососіі. Думаю, що були якісь домовленості, можливо навіть з нашим гур. Бо дуже співпало все. Тепер у повара або пан або пропав. Чекаю що буде паном., але це не факт

Но більше всього я чекаю перевороту в білорашці, лука з сім’єю здриснули в турцію. Головне щоб закордонні партнери не почали знов соплі жувати.
Ольчик1998• 24 июня 2023
А мені чогось здається що це схема путіна, потім виведення російських терористів і все, скажуть що вони не програли а так треба
Це одна з теорій
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2

Оцю церочку поясніть про наш гур
РойЛеля• 24 июня 2023
Ответ для25Lida
Ну, з такими ночами, як ця була, не всі ми можем дожить до розвязки, то логічно хотілось би знать.
Вибачте, не втрималась.
Ніч наближається і шо попало в голову лізе.
Теж як і автору цікаво знати це все
Борисфенка• 24 июня 2023
Ответ дляОльчик1998
Це одна з теорій
Станом на зараз це реальна версія. Але сьогоднішня ніч обіцяє бути цікавою, до мацкви вагнерівцям дві години залишилося йти.
Ажурная мышь• 24 июня 2023
Сегодня ночью или завтра Москву возьмут, а вы до сих пор ничего не поняли)) К Вагнеру много кого примкнуло и расеяне поддерживают революцию/повстание/ переворот.
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляБорисфенка
Уже птшуть що він зупиняється
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляАжурная мышь
Почитайте нову новину !!
Пздц!?
алергирина• 24 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Уже птшуть що він зупиняється
Бо ідуть переговори, пригожин хоче не так влади як великих грошей і він їх отримає разом з кулею
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляалергирина
Так чого він не ескалірує блін
trikota• 24 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Та я ж з шнанів вистрибую
Я просто ніфіга не розумію
Не забьют, чего им забивать? У них есть приказ с расписанием подготовки и вылетов. Как их вылеты касаются событий, никак. Думаю, будут вылетать.
А хотелось бы, конечно, чтоб забищи на это дело
chueva.a• 24 июня 2023
Ответ дляАжурная мышь
Та уже Фсё, конец революции. А так хорошо всё начиналось 🤷
sportivni-tovari.in.ua• 24 июня 2023
не ваше це, тож навіть не намагайтесь зрозуміти.
Борисфенка• 24 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Уже птшуть що він зупиняється
Та ще сто раз все поміняється, слідкуємо уважно.
Я креветок купила замість поп-корну.
Оно вже пишуть, що негри з Уганди поїдуть мацкву захищати від Пригожина. Шоу триває.
автор Teonaa • 24 июня 2023
Ответ дляsportivni-tovari.in.ua
В сенсі не моє? Трохи ввічливіше, будь ласка