Телепузик• 25 июня 2023
Де побачити молодих у гарній формі парубків?
Київ. Може є якийсь клуб, де танцюють такі 🥲 дуже треба для очей. Серце прописало 😁😭
Телепузик
• 25 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Передивилися американських агітаційних плакатів?
Покажіть 😳
Телепузик
• 25 июня 2023
Ответ дляПокорительная
В качалке
В якій саме?
Я в 2016му була, то там або товсті, або старі, у яких є час.
Телепузик
• 25 июня 2023
Ответ дляПокращена
На фронте
А памятаєте на початку повномаштабної було відео, де показували молодих бійців в гуртожитку чи де. З голим торсом. Нарізка кадрів…
Чу Ча• 25 июня 2023
Ответ дляПокращена
На фронте
На фронті, як і на вулиці або будь де хлопці абс різні
Просто звязда• 25 июня 2023
Подивіться фото австралійських пожежних, які знялися з тваринками для календаря. Така милота у подвійному розмірі))
Танцепесенная• 25 июня 2023
Ответ длятяжкаялюдина
В нічних клубах повно красенів. Але вони всі переважно геї.
Ага, это миф. Вчера в Дублине проходил парад лгбт, насмотрелась на геев и других представителей прайда. Обычные люди: толстые, худые, много странного вида, молодые и не очень.
тяжкаялюдина• 25 июня 2023
Ответ дляТанцепесенная
Чому міф? Бачила своїми очками- нереально красиві, накачані, доглянуті наші хлопці, танцюють, цілуються...
Танцепесенная• 25 июня 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Так и среди натуралов много симпатичных. Например, мой сын спортсмен, красивая фигура, симпатичный. И слава богу, нравятся девочки. Просто в клубах большая концентрация симпатичных, а в толпе основной массы геев они затеряются.
Не люблю натовп• 25 июня 2023
Ответ дляТелепузик
Давай фото
Ваше б глянути. Може око чоловіка засіпається, як гляне. А не радіти буде.
Телепузик
• 25 июня 2023
Ответ дляНе люблю натовп
В смислі? Я не можу дивитися на прекрасне, гадаєте?