Зубачистка• 25 июня 2023
Албанія. Ксаміль. Пляж
Цього року вирішила поїхати у Ксаміль, захотілося білого пісочку. Але на всіх пляжах до мене чипляються з шезлонгами, я не можу спокійно лежати на свому рушнику . Може хто знає де тут є пляж, де шезлонг не є обов´язковим?
personality• 25 июня 2023
Ответ дляКолупалочка
Авторе, я вважаю що ви не зобов´язані платити за той шезлонг. Скажіть назву готелю будь ласка
Звідки ви знаєте? Може там правила на пляжі є?
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ длякуркулиха
З яким перевізником їхали і за яким маршрутом?
Tpg чи якось так. Румунія- сербія- чорногорія- албанія
Перемелица• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
В одну . Десь біля 40 годин їхали, але він заїзжали у Чорногорію на курорти
Вам в Албанії більше подобається, ніж у Чорногорії?
куркулиха• 25 июня 2023
Знаєте, що, спробуйте знайти російськомовні групи у фейсбуці по Ксамілю і запитайте там, чи законно вони до вас чіпляються, по Чорногорії, я знаю, що на усіх пляжах мають бути місця для таких, як ви, а по Албанії хто зна…
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ дляpersonality
Як в кириловці
Може я такий фотограф
але зовсім не схоже
Перемелица• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Без харчування
А бронювали ще взимку?
Гарного відпочинку вам ☺️ ми без моря знову, ех…
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ дляПеремелица
Тут найчарівніше море з усіх що я бачила , дешеві ціни та доброзичливі люди ( окрім працівників пляжу
. Але в Чорногорії теж гарно
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ дляПеремелица
А бронювали ще взимку?
Весною
Лунтик-паунтик• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Я сама все на букінгу
А вони англійською шпрехають трохи ті албанці ?
Бешене сарі• 25 июня 2023
Ответ дляpersonality
Як в кириловці
То вона так сфоткала. Щоб Ксамвль і Кириловку порівняти, то це вже зовсім.
Бешене сарі• 25 июня 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вони шпрехають грецькою, італійською, німецькою, молодь досить пристойно англійською, старіше покоління іноді російською, але дуууже рідко. Вони там взагалі до мов здібні, нашим таке і не снилось.
Крим мій• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Є трохи, але вони зразу встають і йдуть, коли підходить працівник
В минулому році були теж в Ксамілі. То був мій перший і останній раз. Як вони мене задовбали з тими лежаками. Ми платили, але потім цілий день сидиш сторожиш ті лежаки. Поряд можуть курити, неадекватні діти стрілятися з водяних пістолетів. Ноги моєї більше не буде на пляжах з платними лежаками. Море чудове, їжа супер, а лежаки - все враження від відпочинку зіпсували мені
Лунтик-паунтик• 25 июня 2023
Ответ дляБешене сарі
Ми до війни активно планували Албанію,але потім сталось те,що сталось (
Я от думаю,якщо туди поїхати,то як з ними розмовляти
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Говорять. Деякі краще, ніж я
та і перекладачем користуюся
Бешене сарі• 25 июня 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ні у кого з цим проблем немає.
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ дляБешене сарі
Так, мій син вчить сина хазяїв української
і тому цікаво
Чу Ча• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Так це з Румунії((
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ дляКрим мій
Напевне цедля мене також буде великий мінус у моєму відпочинку
пляжу без шезлонгів ви не знайшли?
Бешене сарі• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
і тому цікаво
До речі, албанці одні з небагатьох країн, де ще до війни з 2014 р вони дуже добре розуміли різницю між рашкою та Україною. І росіян всі ці роки було зовсім мало, на відміну від українців. За що я і люблю Албанію.
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Так це з Румунії((
Ні, ми їхали з Київа, перша країна після України була Румунія. В Україні після Києва були в Житомирі, Рівному, Львові та Мукачево
Бешене сарі• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Найкоротший шлях через Болгарію та Грецію. Там від погранконтролю до Саранди десь 30 км всього. Це у вас так тому вийшло, що рейс до Дуреса йде, тому ви з півночі заїхали іншим маршрутом.
Крим мій• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
пляжу без шезлонгів ви не знайшли?
Ні, ми без машини були, то в самому Ксамілі всюди платні. Якщо брати авто і виїжджати далі, то є безплатні пляжі. Все там супер було, якби не ті лежаки...я рахувала в скільки нам ті лежаки обійшлися, то близько 300€ за нецілих 2 неділі.
культУра• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
В Саранді в мене з цим взагалі не було проблем, а тут таке...
В Саранді гірші пляжі. А в Ксамілі ціни не складуть🤷🏻♀️ На деяких пляжах в Ксамілі ми навіть шезлонги не могли взяти, бо ціни не казали або починали називати відверто брендові по типу 1000 євро, чи казали, що нібито вони заброньовані від готелей, хоча майже весь час вони вільні були
Перемелица• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
. Але в Чорногорії теж гарно
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ длякультУра
Оце і я повелася на найкращі пляжі Албанії та вибрала Ксаміль, а тут ці надокучливі охоронці
Чу Ча• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
40 годин з Києва та ще й зупинка в Чорногорії? Дивно, мені зі Львова до Греції порахували 30 годин, а Албанія ще дальше.
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Так, 40 годин до Дуреса. Але на кордонах багато на стояли і в Чорногорії також, висаджували людей і їхали далі . Якщо брати південь Греції , то це не ближче.
Деловитая• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Автор, если пляж в частной аренде, то они вправе так поступать, к сожалению. В Лигурии( Италия) большинство хороших пляжей в частной аренде: нужно предварительно заказывать место и оплатить шезлонг, иначе можете только по кромке воды ходить.