Penelopka• 09 января 2025

Автобусом на море. Раннє бронювання

Вітаю! Дуже хочеться цього літа відпочити на морі з дитиною 10 років. Поки є гарні ціни на раннє бронювання, хочу обрати тур. Розглядаю Хорватію, Чорногорію, Албанію (ніколи ще не були в цих країнах). Підкажіть де шукати пропозиції і якщо їхати автобусом - куди буде ближче і з якого міста України? Поділиться будь ласка досвідом
Бритоножка• 09 января 2025
Албания на 3-4 часа дольше ехать, но там более дешёвый отдых. Да и при поездке больше 30 часов плюс минус три часа - это ерунда
Мама Чели• 09 января 2025
Ближе в Хорватию
Аль де Барановна• 09 января 2025
Збираюся їхати в Чорногорію на автобусі,буду сідати в Мукачево або Берегово,куди візьму квитки на потяг.Сама з Київської області,і можна їхати з Києва,але ще 8-10 годин по Україні не хочу їхати сидячи.
Їздила в Хорватію автобусом,то сідала в селі за Ужгородом,де зупинявся автобус на заправці.
В минулому році їздила в Болгарію,сідала в Білій церкві,їхали добу, було важкувато,але думками готова,що до Чорногорії буде довше,хоч і сідатиму в Мукачево.
Мerida• 09 января 2025
единственный раз я автобусом ездила на море. в Болгарию. я вышла с колодами вместо ног. устала как собака. после возвращения, еще нужно пару дней для восстановления после такой поездки
Аль де Барановна• 09 января 2025
Тури брала у агента,який є тут на Порадниці.
Турагенція Tourdream• 09 января 2025
Автор, по цим країнам є багато нюансів, у тому числі і у проїзді автобусом.
Наприклад, не в усіх турах включено трансфер з загальної зупинки автобусу до готелю. Часто цей трансфер йде за доплату. А наприклад у Албанії трансфер до найбільш мальовничіх курортів Ксамеля та Саранди, буде дуже вартісний та щей й довгий по гористій місцевості.
Також нюанси по самим країнах - розташування житла, інфраструктура поруч, муніципальні пляжі, платне пляжне обладнання.
Тури з України до цих країн зазвичай стартують з Києва та Львова. Та можна підсісти у містах по маршруту автобуса
Привіт з ботойбіччя• 09 января 2025
Ответ дляМerida
Ой та прям таке. Ми в цьому році 50 годин їхали і вижили і ще плануємо
Мerida• 09 января 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
удачи. я никого не останавливаю.
Не боюся осуду• 09 января 2025
розгляньте Грецію ще. я з сином рік назад на Крит літала через Молдову. Тур обійшовся тоді в 44к приблизно + добратися до Молдови (але це в рази дешевше, ніж в Польшу). Купувала за місяць до від´їзду. тим паче раннє бронювання. можно щось хороше знайти. я теж вже забронювала Чорногорію але дорогий готель і літаком через Молдову
Аноним_Русалка• 09 января 2025
Ответ дляБритоножка
Легше застрелиться.
Бритоножка• 09 января 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Легше застрелиться.
Та не. Хочу в этом году ещё поехать . Для меня и ребенка дорога оказалось легче, чем мы себе представляли
Аноним_Русалка• 09 января 2025
Ответ дляБритоножка
Я от скоро лечу в Італію. Авіа 1т грн в один бік без багажа+ 1000 добратися до а/п. Воно варте щоб трястися 30-50 годин автобусом??
Мишка-шалунишка• 09 января 2025
Ответ дляНе боюся осуду
А який у вас маршрут до Чорногорії? Теж хочу, але маршрут ніяк не зрозумію
Бритоножка• 09 января 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Но такие цены только для раннего бронирования скорее всего. Ну и плюс автобуса- сел и спокойно едешь, не нервничаешь, чтобы успеть на самолёт, не носишься с вещами.
Ромашкинная• 09 января 2025
Надо в турагенство :)
Там вам все подберут и предложат.
yasilisa• 09 января 2025
Автор живу в Албании и сдаю апартаменты как для зимовки, так и в туристический сезон. Знаю как лучше всего добраться и где отдохнуть. Если интересно - пишите. Проконсультирую.
Аноним_Русалка• 09 января 2025
Ответ дляБритоножка
За 2 міс брала квитки. Кому що. Мені важко сидіти стовпчиком 30 годин.
Ромашкинная• 09 января 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Це ж не на літо ціна? Чи на літо купили вже?
Аноним_Русалка• 09 января 2025
Ответ дляРомашкинная
Ні, на січень.
Літом в Італію таке собі задоволення ))
Мульйонерша• 09 января 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ні, на січень.
Літом в Італію таке собі задоволення ))
так а что там зимой делать?по музеям бродить?
Привіт з ботойбіччя• 09 января 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ні, на січень.
Літом в Італію таке собі задоволення ))
А взимку без багажу що там робити?
Печенюшка• 09 января 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Чого це в рази? Плацкарт Київ-Кишинів 2300. А в Польщу купе 1700. В Польщу дешевше і набагато. Але проблема в пошуку рейсу, щоб не ночувати
Не боюся осуду• 09 января 2025
Ответ дляПеченюшка
Ви коли останній раз дивились квитки в Польшу? Мінімально 2 тисячі + пересадка по Польщі. І множимо це все на двох. В Кишинів автобус останній раз дивилась за 1200 і це прямо в аеропорт привезе.
Не боюся осуду• 09 января 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Тур з вилітом з Кишинева. А до Кишинева автобусом дуже зручно. Рано вранці виїзжаєте і ввечері вже в аеропорту. Або вже підбираєте які рейси зручніші
Печенюшка• 09 января 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Я не можу їздити автобусами((( лише поїздом.
Mariia_touragent• 09 января 2025
Де шукати тури: тут широке поле для діяльності -сайти з пошуковиками- агрегаторами, безпосередньо сайти туристичних операторів, що організовують тури, соц.мережі/ месенджери з рекламою і розсилками т.п. -де вам буде простіше і легше зорієнтуватися. Звертайте обов´язково увагу на склад пакету і додаткові витрати.

Щодо країн: якщо фаворитки досі немає, або складно визначитись, вважаю, що всі три гідні уваги, тому радила б витратити час і зробити аналіз пропозицій по кожній- так буде наочніше і легше обрати.

Щодо транспорту : якщо немає принципових моментів по авіа, додала б і ці тури до порівняння. Якщо ж остаточний варіант автобус, треба прийняти одразу, що шлях неблизький і не з легких, але ж яка краса навкруги!!!- це здорово підбадьорює).
сою не люблю• 10 января 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Вы багаж будете покупать?
сою не люблю• 10 января 2025
Ездила в Черногорию, Болгарию на автобусе,нормально. В прошлом году вылетали из Кишинева а Турцию,мне не показалось легче, до вокзала в Киеве, поезд в Кишинев, там пока погуляли, сдали чемоданы,забрали, такси до аэропорта, регистрация,вылет, поле трансфер до отеля,пипец умаялись и те же 1.5 суток в дороге
Кондуктор трамвая• 10 января 2025
Ответ длясою не люблю
Дякую за чесний відгук! Хоч круть- верть, хоч верть- круть, як мовиться.
сою не люблю• 10 января 2025
Ответ дляКондуктор трамвая
В этом году буду ехать автобусом, села и поехала,не надо скакать по перронам с чемоданами. Надо по здоровью смотреть,у кого больная спина,тому тяжко в автобусе. Мне поездом не легче, я не сплю все равно и граница ночью