Зубачистка• 25 июня 2023
Албанія. Ксаміль. Пляж
Цього року вирішила поїхати у Ксаміль, захотілося білого пісочку. Але на всіх пляжах до мене чипляються з шезлонгами, я не можу спокійно лежати на свому рушнику . Може хто знає де тут є пляж, де шезлонг не є обов´язковим?
Зубачистка
• 25 июня 2023
Ответ дляДеловитая
Автор, если пляж в частной аренде, то они вправе так поступать, к сожалению. В Лигурии( Италия) большинство хороших пляжей в частной аренде: нужно предварительно заказывать место и оплатить шезлонг, иначе можете только по кромке воды ходить.
Я знаю, що в Албанії всі пляжі муніципальні. Але тонкощів звісно я не знаю, може і оренда якась
Деловитая• 25 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Про Албанию ничего не могу сказать, про Италию уже написала, может, и в Албании какие-то пляжи в аренде. Узнайте на месте, была в вашей ситуации и сочувствую!
Не служанка• 26 июня 2023
Ответ дляЗубачистка
Ви всі пляжі обійшли? Ми йшли по берегу від парадайза вліво за платними пляжами, на розі є ділянка де на своїх простирадлах лежать
Пусин Кукин• 12 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Автобус Київ-Дурес, далі таксі. Готель 750 евро на місяць на двох дорослих та дитину
Підкажіть, скільки годин автобусом їхали?
Зубачистка
• 12 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
Виїхали з Києва 21:30, приїхали в Дурес біля 15:00
Пусин Кукин• 12 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
у нас так само виїзд ))
Зубачистка
• 12 июля 2023
Ответ дляПусин Кукин
тобто біля 46 годин до Саранди буде
Приблизно так. У вас вже є трансфер з Дуреса, щоб зразу сісти і поїхати?
Пусин Кукин• 12 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Бронювали від готелю