ВерСаСе• 25 июня 2023
Навіщо чоловіку швидкий шлюб?
Дуже часто я зустрічаю чоловіків, які хочуть одружитись зі мною дуже швидко. Тиждень-два, ну місяць максимум, і починаються розмови, а ти б хотіла бути моєю дружиною?/учора не спав, мріяв про наше весілля/я таку, як ти шукав, спробуймо бути разом і одружимось тощо?
Чому так???
Чому не пропонують ну, наприклад, пожити разом? Та просто позустрічатись? Це ж цікавий період, закоханість, романтичні побачення, подорожі, а не відразу побут.
При тім, що бувають чоловіки, які вже жили з дівчиною 3-5 років без шлюбу, або були у шлюбі 10+ років. Мене це лякає, та і шлюбом я не тисну.
Як ви думаєте, чому чоловіки вступають у шлюб дуже швидко?
Мені 29 років, проста зовнішність, ну хіба висока і струнка. Освіта, робота є, пов´язана з мовами, медициною та технологіями. Не знаю, що ще написати, але цікаво, з чим це може бути пов´язано?
У шлюбі не була, дітей не маю, відносини були, але ні з ким не жила під одним дахом.
Чому так???
ВерСаСе
• 25 июня 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
О, а ви про ці гроші кажете?
Відкрито ні, не кажу.
Ну видати можу себе. Наприклад, кажу, що уявляєш, я така рада, взяли на міжнародний проєкт, цікаво і нормальна оплата, хоч трохи відкладу.
Або поставила елайнери, прийшла на зустріч, а він такий типу, дороге задоволення собі зробила.
Прямо я ніколи не кажу.
Але ми ж спілкуємось, я не можу все контролювати.
Я потім аналізую і думаю, знову все пішло не так...
Прямо я ніколи не кажу.
Оля_с_киркою• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Відкрито ні, не кажу.
Прямо я ніколи не кажу.
Даремно ви так відкривається. Про себе розказувати треба мінімум - живу з батьками, батьки на пенсії, щоб не перлися у ваше житло на потрахуньки. Працюю бухгалтером чи адміністратором, щоб не прицінювалися, чи зможете ви кукусіку на цигарки відвалювати і знімати квартиру. Кажіть про себе себе дуже скромно, а про них слухайте. Вони люблять пил в очі пускати.
ВерСаСе
• 25 июня 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Дякую Вам за поради!
Міняйловна• 25 июня 2023
Ответ дляВерСаСе
Я дуже добра, ласкава, м´яка.
У мене є суворість і холод у характері, але це проявляється у критичних ситуаціях.
Вибачте,а пропонують після сексу? Чи до?
ВерСаСе
• 25 июня 2023
Ответ дляМіняйловна
По-різному, але натяки на шлюб починаються до, взагалі до будь-чого. Дуже швидко просто, я не встигаю оговтатись, як уже ведуться ці розмови...
Я якраз хочу сексу, яскравих, цікавих, романтичних побачень і певної послідовності.
А поговорить?• 25 июня 2023
Мою подругу реально всегда звали замуж через пару недель все.Она реально привлекательная была
ЯблокоРаздора• 25 июня 2023
Даже удивительно. Мне 30 лет, в браке была, но детей нет. Хочу построить семью и родить ребёнка. А мужчинам в 80% надо быстро в постель, а потом посмотрим. Замуж как-то не зовут и чувствуется, что им не брак надо, а просто приятные отношения на неопределенный период.