Вбигудях• 25 июня 2023

В кого такий стайлер Дайсон?

Натрапила на акцію думаю чи варто брати? В мене пористий блонд, в салоні дуже подобається коли вкладають цим феном, сама ж ніколи не користувалася. Чи варто брати?
ТочноБудет• 25 июня 2023
Почему б и нет, если нравится им укладка?)
У меня локоны не держатся вообще, поэтому я купила фен

аромат Жука• 25 июня 2023
Акция?😂 это его обычная цена
Милота• 25 июня 2023
Різниці в укладці не має чи дайсоном чи іншим схожим стайлером.
Дайсон просто приймно брати в руки)
автор Вбигудях • 25 июня 2023
Ответ дляаромат Жука
Акция?😂 это его обычная цена
Ні я раніше дивилася було дорожче, звичайно під замовлення у байєра така ціна
Бесконечность-не предел• 25 июня 2023
Хереть. Он столько и стоит))))) по теме, если подходит, то берите, конечно. Мне тоже эффект нравится.
Вероятненько• 25 июня 2023
Мені не подобається, що нема насадки фену. Тобто виходить, що ще фен треба окремо купувати.
Милота• 25 июня 2023
Ответ дляВбигудях
Милота• 25 июня 2023
Ответ дляВероятненько
Як це не має?)
автор Вбигудях • 25 июня 2023
Ответ дляМилота
фото
Так це мабуть не оригінал, навіть за кордоном він коштував коли мені дізнавалися до 25 тис

Сокодавка ще та• 25 июня 2023
Стайлер - це простими словами та ж ’плойка’??
Я хочу міняти фен, але звертаю увагу саме на фен-щітку. Теж при бажанні можна вкладати по різном
Милота• 25 июня 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Ну яка плойка?))
Милота• 25 июня 2023
Ответ дляВбигудях
Наложкою можна замовити
Вероятненько• 25 июня 2023
Ответ дляМилота
Як це не має?)
Ось на другому фото є така насадка, але цієї моделі немає в наявності. На першому та моделька, про яку іде мова в темі, вона без фену. Можливо, він якось замаскований🤔
Колишня муза• 25 июня 2023
Я купувала для локонів-мені не підійшов, волосся довге і тяжке, взагалі не змогла користуватися, або не накручував зовсім, або трималося 1,5 год максимум. Я свій продала і щаслива
автор Вбигудях • 25 июня 2023
Ответ дляВероятненько
А друга зверху це не фен?
Вероятненько• 25 июня 2023
Ответ дляВбигудях
А друга зверху це не фен?
Не схожа, у мене така сама в комплекті з феном, вона для вирівнювання волосся, щоб не пушилось.
автор Вбигудях • 25 июня 2023
Ответ дляВероятненько
Жаль, без фену мені також не цікава, хоча в мене є звичайний фен, але волосся пушиться(
Вероятненько• 25 июня 2023
Ответ дляВбигудях
А друга зверху це не фен?
Хоча в описі є таке та не розумію якою саме насадкою це робиться.
Милота• 25 июня 2023
Ответ дляВероятненько

автор Вбигудях • 25 июня 2023
Ответ дляВероятненько
Так сама не розумію, в мене більше запит не так локони я їх рідко роблю вони мені не сильно пасують, а ідеально рівне волосся без пухнастості і вкладання чубчика подовженого
Милота• 25 июня 2023
Ответ дляВбигудях
В кожній моделі є насадка фен
Вероятненько• 25 июня 2023
Ответ дляМилота
фото
Я знаю, як вона виглядає, але не бачу її в комплекті нового стайлеру.
Милота• 25 июня 2023
Ответ дляВероятненько
Вона є
Вероятненько• 25 июня 2023
Ответ дляВбигудях
То вам більше вирівнювач підійде, мені здається.
Особисто я тою насадкою, проти пухнастості, не користуюсь. Волосся ніби трохи обсмоктане від неї, але то може бути такий ефект саме на моїх волосах.
автор Вбигудях • 25 июня 2023
Ответ дляВероятненько
А він шкодить волоссю?, я взагалі не користуюся вирівнювачем, вирівнюю при сушінні на браш
Вероятненько• 25 июня 2023
Ответ дляМилота
Вона є
Таки є. Полізла у детальний опис. Зрада відміняється🤭
Свекруня• 25 июня 2023
Ответ дляВероятненько
То і є фен, вона крутиться - одна строна сушить, інша приглажує, а не вирівнює
Вероятненько• 25 июня 2023
Ответ дляВбигудях
Ой, я лінива в цьому плані. Теж феном і брашем користуюсь. Вирівнювач майже новий лежить вже пару років) тому не можу нічого стверджувати, бо не маю досвіду.
автор Вбигудях • 25 июня 2023
Ответ дляВероятненько
В мене просто блонд і волосся і так не дуже(
Жена офицера• 25 июня 2023
Автор у меня точно такой,тоже блонд…длинный.У меня Лонг версия-очень нравится