Сиренькая• 25 июня 2023

Як боретеся з бажанням спати при ІР?

Це ж процес різкого скачка інсуліна в крові був після їжі і тепер на фоні його спаду хочеться спати, правильно розумію?

Може якось можна нейтралізувати цей інсулін? Фіз навантаження, води більше? Ні?
Повітруля• 25 июня 2023
Моя порция не вгоняет в сон)

автор Сиренькая • 25 июня 2023
Ответ дляПовітруля
Моя порция не вгоняет в сон)
Що, прям ніколи?
Парасюха• 25 июня 2023
Не їм те, від чого хочеться спати
Повітруля• 26 июня 2023
Ответ дляСиренькая
Що, прям ніколи?
С тех пор как борюсь с ИР ем намного меньше
автор Сиренькая • 26 июня 2023
Ответ дляПовітруля
І ніколи не їсте черешню, кавун, смаколики якісь?
Повітруля• 26 июня 2023
Ответ дляСиренькая
Ем, но размер порции небольшой и не так, что первое, второе, хлеб, чай, к чаю и черешня.
Тогда спать хотелось.
автор Сиренькая • 26 июня 2023
Ответ дляПовітруля
Тогда спать хотелось.
А як тоді треба? Я читала що навпаки черешню треба їсти після повноцінного прийомі їжі, а не окремо, тоді інсулін не так скаче.

Сусідка знизу• 26 июня 2023
Убрать углеводы, не есть сахар, придерживаться диеты-спать не будет хотеться