Блондинка в Законе• 26 июня 2023

Спека - як ви виживаєте?

Дуже важко переношу спеку - о 7:30 вийшла з дому, поки до роботи доїхала - вже варена. Офіс на 10 поверсі, кондиціонер не справляється, вже 3 години працює, температура 30 градусів в кімнаті.
Важко фізично і в голові туман, не хочеться нічого робити.
Як тільки за вікном дощ і прохолода - енергії купа, все хочется робити, голова ясна.

Обговорити хочу не sos-засоби, а довгострокові - що робити з організмом, щоб він краще переносив спеку?
Цікаво, худі та спортивні люди, ви легко спеку переносите?
Можливо, на кардіо налягати?
Чи відслідковувати тиск, можливо це через його коливання так важко?
Угги в горошек• 26 июня 2023
Ответ дляДваДваВісім
не факт
Ну, каждый судит из своего опыта, мне было легче, когда вес был меньше.
Пенек Возмездия• 26 июня 2023
отлично. люблю жару
Безпорадна Кроко• 26 июня 2023
Плохо переношу. Думаю, переехать в более холодный климат. Казахстан, Монголия например.