Есть квартира (кооперативная) , на которой огромные долги. После смерти мужа она досталась жене, на которую все жалуются из-за пьянства и антисанитарнии, грозятся выгнать . Но она не является хозяйкой квартиры так как не вступила в наследство. А в наследство вступила сестра умершего мужа , которая живёт в Белоруссии и связи с ней давно нету. Так же есть сын, который там не проживает, но боится потерять квартиру и остаться ни с чем из-за пьяницы матери. Что сделать в этой ситуации?
Одяг та сумки• 26 июня 2023
да заберут. У нас сосед умник не платил - встречаю месяц назад жалуется дай денег карты поблокировали пенсионную и зарплатную( а долгов там тысяч 300 . и блин ни детей у него ни забот зп+пенсия почему не платил сам не знает? Теперь заставили реструкторизацию договор заключил но карты еще не разблокировал
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
По суду эта белорусская тетка может пойти лесом.
100%. Вона прийняла спадщину з порушенням закону, а тим паче прав неповнолітнього.
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Ні, кооперативу. Але ще момент, кооператив приватизевувся тільки на власника, прописані ні на що не впливали
а приватизується тільки державна власність
ви взагалі значення термину ’приватизація’ розумієте?
бо я зустрічаю такі приколи, коли подаровану нерухомість хочуть ’приватизувати’
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
де вона її прийняла? ви документи бачили?
ИзЮмрудная• 26 июня 2023
Ответ дляdimeanna
Ну он там жил лет 10 после смерти отца
Автор, мало ли где он жил. Это не его квартира уже
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Слухайте, у мене у власності така квартира. І я в цьому питанні розбиралась, і приватизувала її. Це ви не розумієте суті питання.
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Якщо прийняла. Немає значення. Тут тільки суд.
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
ну от тут роз’яснення, може, гуглу більше довіри
Міф № 1. Кооперативну квартиру потрібно приватизувати.
Насправді термін «приватизація» не має до кооперативного житла ніякого відношення. Приватизацією є відчуження квартир і житлових приміщень державного житлового фонду на користь громадян (ст. 1 ЗУ «Про приватизацію державного житлового фонду»). Тобто мова йде про передачу житлових приміщень з державної власності в приватну власність громадян, які проживали в цих житлових приміщеннях на умовах найму. Кооперативна квартира ж спочатку є приватною власністю кооперативу як юридичної особи, а після повної виплати членом кооперативу пайового внеску переходить в його приватну власність як фізичної особи (ст. 384 ЦКУ). При цьому всі господарські, прибудинкові споруди, а також прибудинкова територія залишаються у власності кооперативу.
навіщо сперечатись, не розумію.
кооператив не можна приватизувати. ніяк. зовсім.
можна тільки отримати на нього право власності, виконавши фінансові зобов’язання перед кооперативом.
навіщо сперечатись, не розумію.
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
тобто, ви вірите в цю несенітницю?!
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
навіщо сперечатись, не розумію.
З ким сперечатись. У мене приватизований кооператив, я ходила на консультацію в БТІ. Нафіг мені ваш гугл?)))))
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
не буває ’приватизованих’ кооперативів.
закони України з вами незгодні.
але може особисто в вас якесь альтернативне законодавство, за яким ви живете, то хз...
закони України з вами незгодні.
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
не буває ’приватизованих’ кооперативів.
закони України з вами незгодні.
Тоді приватизували. Я зараз вносила квартиру в реєстр, піднімали інвентарну справу і доки на приватизацію
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
ніколи не приватизували
кооперативні квартири переходили у власність пайщиків взагалі до виникнення в Україні поняття ’приватизація’. бо відповідний закон прийняли в 1992 році, і він має назву ’Про приватизацію ДЕРЖАВНОГО житлового фонду’.
приватизація це перехід права власності від держави до фізичної особи.
На_оба_рот• 26 июня 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
То квартира могла бути не його батька,а діда.Донька вступила,а син не вступив,от і внук в прольоті,але мало даних
Да, вы правы, мало данных. Даже если квартира была дела и на момент смерти деда его сын уже умер, то несовершеннолетний (внук деда) наследует по представлению за отца. Тогда там его 50%. В любом случае нужно видеть документы, а уже из этого исходить и давать советы что делать или не делать дальше
Верочка 100%• 26 июня 2023
Ответ дляvera-kapuera
На момент смерти мужа была жена прописана в квартире?
Прописка не является правом собственности
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
ніколи не приватизували
Слухайте, ви живете в гуглі?
Я вам ще раз кажу, що ми приватизували кооперативну квартиру 1979 року забудови і ці документи є в інвентарній справі.
Зараз це не потрібно, а тоді робили.
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Слухайте, ви живете в гуглі?
Зараз це не потрібно, а тоді робили.
ніколи це не робили
ви не могли приватизувати кооперативну квартиру
ви отримали на неї право власності, але це не є приватизація.
Весела пiсенька• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Слухайте, ви живете в гуглі?
Зараз це не потрібно, а тоді робили.
Ну зробіть скріни своїх документів на квартиру і киньте сюди. Особисті дані замалюйте. Теж цікаво.
ЯяяКакаджамбо• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Вам просто пытаются донести, что слово приватизация некорректно и не применяется к кооперативной квартире. Она не может быть приватизирована, но может перейти в собственность.
Відморожена• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
про який жарт мова?
кооператив це власність пайщика з часу виплати паю.
яка там може бути ’приватизація’?
Кооперативні квартири теж приватизували. В нас така квартира.
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Слушайте, тогда именно приватизировали. Корректно это или нет, на скорость не влияет, и на факт что это было - тоже.
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляВідморожена
Бесполезно. Народ нагуглил и стучит головой в стену
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
ніколи їх не приватизували. бо приватизація це безоплатна передача права власності. кооператив же виплачували власними коштами.
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
ніколи це не робили
Вся рота не в ногу, а порутчик в ногу. Вам купа людей пише, що старі кооперативи приватизували, а ви про «ніколи не робили».
Можливо ця дія і дурна, але то було, і тупо це не признавати
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
Вам скільки років? У вас є кооператив старий? Чи парашутист-теоретик?
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
купа це хто?
приватизація з’явилась в 92 році.
на кооператив отримували право власності. але за фактом викупу, а не приватизації
приватизація з’явилась в 92 році.
Морковку дай• 26 июня 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
71 року кооператив.
ніхто його не ’приватизував’. батько отримав право власності і відповідне свідоцтво про це. перед тим узяв в правлінні довідку про повний розрахунок.
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
71 року кооператив.
Ну то у вас значить такий кооператив))))) у нас приватизували в Києві, і свідоцтва ніхто не видавав. Я зараз вносила в реєстр на підставі ордеру, квитанції- розрахунку, та довідки про підтвердження права власності з БТІ (ось там я і бачила приватизацію в справі).
Все питаю зарання• 26 июня 2023
Ответ дляМорковку дай
71 року кооператив.
Ваш любимий гугл.
Давайте далі про «не було ніколи»