Метровий сантиметр• 27 июня 2023
Якщо пишуть 23.5 см на кросівку і нога 23.5 см значить буде малий?
Краще взяти там де 24 см?
Весела бджілка• 27 июня 2023
Я люблю, щоб нозі було вільно - беру трохи з запасом
Дехто любить впритик.
Подивіться на тих, що носите, як написано
Дехто любить впритик.
Метровий сантиметр
• 27 июня 2023
Ответ дляЮлия Крамарева
Беріть там де 24 см.Обов´язково потрібен запас.
Це я дитині беру 11 років
Вчора були в магазині та нічого не наміряла( 38 дитячий великий а 37 мало було вибору
Скечерси
Сунуся в чужі справи• 27 июня 2023
Зазвичай 37й розмір - це саме 24 см, а там де 23,5 напевно маломірний 37.
Якщо ви носите 37й, то вам точно треба брати 24 см
Метровий сантиметр
• 27 июня 2023
Я пані прохана...• 27 июня 2023
Найчастіше на кросівках вказують довжину стопи, на яку рекомендують. А сама устілка довша на 0,5-1см
ДелиВерка• 27 июня 2023
См.на кросівках, це розмірна сітка взуття. То не замір устілки, а рекомендована довжина стопи, на яку підходить цей розмір.
Метровий сантиметр
• 27 июня 2023
Ответ дляДелиВерка
Ось дитина 23.5 поміряла то каже малі
ДелиВерка• 27 июня 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ось дитина 23.5 поміряла то каже малі
А це від магазина та моделі взуття залежить. Хтось дає запас 0,5 см, хтось 1 см. Якшо є можливість примірки, то супер.
Санта Барбара• 27 июня 2023
У меня в Рибок, сантиметры указанные на язычке - рекомендованная длина стопы, по факту стелька больше.
Просите, что б сделали замер стельки
Незнакомлюся• 27 июня 2023
Тут ще питання чи правильно ви ногу заміряли. Бо торгую взуттям і дуже часто міряють неправильно
Чарівне зіллячко• 27 июня 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ось дитина 23.5 поміряла то каже малі
Меряйте свою дитину, уже выросла нога наверное.
На фото стелька около 24 см
Зараз на дієті• 27 июня 2023
У меня стопа 23, 3 см, почти всегда беру стельку 23,5 , по факту стелька всегда больше, примерно 24,1- 24,3 ,но, бывают и исключения
Впритык никогда не беру