Уроки праці ділять за гендерною ознакою. Чому?
А дівчаткам точно не треба вміти/знати нічого з того, що традиційно називають чоловічою роботою?
А хлопчикам точно не треба знати нічого, з того, що називають жіночою?
Ну за хлопчиків я спокійна, у кожного в житті знайдеться дурочка, пардон, справжня жінка, яка йому і їсти наварить, і гудзик пришиє, а може взагалі, пошиє щось. Ну повний фарш і побутове обсуговування.
А у кожної дівчинки в житті буде поруч чоловік, який і ремонт дрібний вчасно зробить, і за технікою подивиться і взагалі?
Ну якщо дівчинці пощастить, то так
Ответ для40ка
Тобто ви так би легко порушили право дітей на освіту?
Я от вчилася в школі, було трудове навчання, теж зараз не шию, але вдячна, що в школі дали уявлення
Приготування їжі, та поробки табуреток то не освіта) То знайомство (у кращому випадку) з навичкою, запиту на яке не було)
маринель-наумка• 27 июня 2023
Ответ для40ка
Чому порушила ? Ці уроки повинні бути як факультативні. Хоче дитина ходити -будь ласка. А 2 уроки просто просиджувати в школі безцільно-то не про освіту.
Україна понад усе• 27 июня 2023
Ответ дляZelenkа
І мами з бабусями вʼяжуть, вишивають і плетуть нікому не потрібні поробки.
Ще й готували, усі процеси сфотографуй, зроби презентацію, задовбали реально.
Ответ дляYuko4a
В ідеалі трудове - обов’язковий факультитив, де або дуже цікаво, або чисто базові навики розвинути.
Як і фіз-ра, зі своїми дибільними тестами на гнучкість.
І фізкультура зайвий предмет?
Тепер ясно, чого у нас так багато жирних дітей і дорослих
Я особисто мала звільнення з фізкультури через здоров*я, але старалася хояа б вдома посильно займатися
маринель-наумка• 27 июня 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Дуже смішно . Ви б так не писали. Якщо табуретки крутити не є ціллю - то дитина не тупа ..
OneTimeUser• 27 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
А мама вам это представление дать не могла?
Мені, наприклад, не могла. Бо у неї до шиття руки взагалі не стоять. А мені це шалено подобалося. І все, що я вмію (шила собі простенькі сукні, спідниці і тп) - я навчилася саме на уроках праці. Просто потрібно, мабуть, щоб це було на вибір серед ’творчих’ дисциплін, а не примусово. Бо не всім таке цікаво, плюс діти зараз і так перенавантажені купою предметів. Але мати можливість робити щось руками, а не тільки вірутально - як мінімум, корисно для психологічного розвантаження.
Ответ дляPink Swan
Коли я вшилася, в нашій школі був експеримент: півроку усі разом класом ходили на дівчачі ’труди’, а пів на хлопчачі. Можу точно сказати, що це бред. Нема чого дівчатам робити з лобзіком, або з металообробним станком. Хлопцям, яких примусили в´язати серветки крючком, теж це не знадобилося. Так що, з уроками праці точно все добре 😉
Якщо це був експеремент значить викладачі не показували дітям це на норму? Ви не думали про це? Скоріше за все хоча всі були разом, але десь хлопцям, а десь дівчатка все ж таки більше дозволялося та часто робили акцент на гендерних
Зачем вы начинаете ? У нас в школе (в советское время) у мальчиков и девочек труды были отдельно,но потом менялись группами. Мальчиков учили готовить и шить-а мы,девочки,в серых халатах надфилем точили какую-то хрень. Триста лет она бы мне сдалась, терпеть не могла.
Так что я за разделение труда.
Ответ дляTammy21
Знаєте, ви там вищче писали, що були розумною дитиною... Так і хочеться спитати, куда воно все поділося. Але це хамство, тому питати не буду)
Скрін мого ’хамства’ в студію
До речі, такого слова в українській мові нема, то калька
’вищче’ ну куди мені до вас
dreamsunny• 27 июня 2023
У нас даже видео учитель не скидывает, просто в Вайбере пишет задание.
Мама должна научить ребенка как выполнить задание и потом надо записать видео где ребенок это выполняет и отправить учителю. Маме геморрой,учителю зарплата. И так полтора года дистанционки.
Ваша величність• 27 июня 2023
Ответ дляPink Swan
Аналогічно.
Ніколи не забуду слюсарний станок у майстерні
Нахе.. було над дівчатами знущатися?
До речі, я з повної сім´ї, тому маю уявлення про чоловічу працю. А шкільні уроки то суцільна фігня.
Нахе.. було над дівчатами знущатися?
Україна понад усе• 27 июня 2023
Ответ дляOneTimeUser
Ну то ходили б у гурток по шиттю, як подобається, а багато кому не подобається.
Ответ дляЧувиха
Я думаю, що в усьому має бути раціональність і логіка. А в спільних уроках ні того, ні іншого)
5 клас. На уроках трудового навчання (підкреслю - не праці чи трудів) дівчатка вивчають види швів, гарячі і холодні види бутербродів, види чаїв і напоїв, вивчають швейну машину, нитки, готують солоне тісто і красиві закладинки для себе в підручник. Не знаю що роблять хлопці на уроках, але не вважаю що уроки трудового навчання в школі є непотрібними.
Чи бізнес дуже образиться якщо дитина підшиє собі штанці сама, а не в ательє за 350 грн. ??
Тема
Ответ дляВаша величність
Аналогічно.
Нахе.. було над дівчатами знущатися?
А я вам тільки що позаздрила, мені в школі такого не показували