40ка• 27 июня 2023

Що не так з уроками праці?

Уроки праці ділять за гендерною ознакою. Чому?
А дівчаткам точно не треба вміти/знати нічого з того, що традиційно називають чоловічою роботою?
А хлопчикам точно не треба знати нічого, з того, що називають жіночою?
Ну за хлопчиків я спокійна, у кожного в житті знайдеться дурочка, пардон, справжня жінка, яка йому і їсти наварить, і гудзик пришиє, а може взагалі, пошиє щось. Ну повний фарш і побутове обсуговування.
А у кожної дівчинки в житті буде поруч чоловік, який і ремонт дрібний вчасно зробить, і за технікою подивиться і взагалі?
Ну якщо дівчинці пощастить, то так
lenakarp• 27 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Все правильно, что не нравится?
Для мальчика шитье не очень, а вот пользоваться инструментами самое оно
Возможно кто то и захочет быть дизайном, но это единицы
Мой отказывается шить

Tammy21• 27 июня 2023
Ответ для40ка
Скрін мого ’хамства’ в студію

До речі, такого слова в українській мові нема, то калька
’вищче’ ну куди мені до вас
Ви як вчителька моя знайома, не знаєш що таке (будь-яке слово), штош (цього слова теж нема, я в курсі;) дуже жаль (це вже не моє, лексика збережена). Альтернатива? Ні, навіщо.
Вищче відмотайте, де ви дітей діагностуєте.
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляalla1985m
5 клас. На уроках трудового навчання (підкреслю - не праці чи трудів) дівчатка вивчають види швів, гарячі і холодні види бутербродів, види чаїв і напоїв, вивчають швейну машину, нитки, готують солоне тісто і красиві закладинки для себе в підручник. Не знаю що роблять хлопці на уроках, але не вважаю що уроки трудового навчання в школі є непотрібними.
Чи бізнес дуже образиться якщо дитина підшиє собі штанці сама, а не в ательє за 350 грн. ??

Тема
Ви хочете обмежити право дітей на освіту?
Дарина-Aha• 27 июня 2023
Мой ребенок закончил 7 класс в этом году, так вот они с 5 класса на трудах вместе и девочки, и мальчики, вот только учат их всему девчачему(((До сих пор мне непонятно,зачем мальчику вышивать и делать цветочки и браслетики с бисера, шить мишку Ладно зашить,пришить,это реально в жизни пригодится. Короче за 2 года из полезного делали только свои рецепты лимонада и пирога. А вот из того,что должны уметь мальчики вообще ничего((( Ну или хотя бы общие темматические поделки.
alla1985m• 27 июня 2023
Ответ для40ка
Я бачу що цього хочете ви. На тему скаргу написала.
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляTammy21
Тобто скріну мого ’хамства’не буде?
Я так і думала
Чувиха• 27 июня 2023
Ответ дляPink Swan
Я думаю, що в усьому має бути раціональність і логіка. А в спільних уроках ні того, ні іншого)
Тоді не тільки працю, а і інші уроки по вашому треба розділяти по гендерам
alla1985m• 27 июня 2023
Ответ для40ка
Я дачу Ви намагаєтесь спровокувати конфлікт.
Чувиха• 27 июня 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Вам не хватило в жизни умения сколачивать табуретки? А ваш муж чувствует себя обделённым образованием без вязания спицами?
Что я такого написала, что вы пожаловались на мой ответ? Не воспринимаете другое мнение, кроме вашего?

TaFo• 27 июня 2023
Ответ для40ка
авторе, а який у вас IQ? просто стало цікаво
Чувиха• 27 июня 2023
Ответ дляalla1985m
А з темою що не так?
Pink Swan• 27 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Навіщо? Хімія та алгебра, вони однакові для всіх, на підміну від уроків праці.
Tammy21• 27 июня 2023
Ответ для40ка
Ваша дитина вчить японську? Якщо ні, то чому ви обмежуєте іх право на освіту?
OneTimeUser• 27 июня 2023
Ответ дляУкраїна понад усе
Ну то ходили б у гурток по шиттю, як подобається, а багато кому не подобається.
Саме тому я і написала, що це мусить бути на вибір. Навіть в мої шкільні часи 20 років тому навантаження було таке, що ні на які гуртки вже не вистачало часу. А от якби можна було оптимізувати і залишити із уроків малювання, музики та праці щось одне, то це б дозволило і розвантажити дітей, і вибирате те, що дійсно до душі.
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляalla1985m
Тобто про те, що уроки трудового навчання в школі є непотрібними, пишете ви.
А обмежити права дітей на освіту хочу я.
Л - логіка
’На тему скаргу написала’ - та будь ласка. Мені вас шкода, що в житті не маєте що робити, окрім з самого ранку скарги писати
Далеко підете
Чувиха• 27 июня 2023
Ответ дляlenakarp
Мой отказывается шить
Это навязано обществом, вот вы навязали своему сыну, что шить не для мальчиков теперь он отказывается. Все просто
Yuko4a• 27 июня 2023
Ответ для40ка
І фізкультура зайвий предмет?
Тепер ясно, чого у нас так багато жирних дітей і дорослих
Я особисто мала звільнення з фізкультури через здоров*я, але старалася хояа б вдома посильно займатися
На оцінювання - зайвий.
Я завжди всі нормативи здавала на відмінно. Але чи це того вартувало, з червоними щоками, ледве дихаєш, за те можеш пробігти ті км.

Ігри на фіз-рі, якісь посильні вправи - норм. Які б і фізрук міг виконати. ))
А діти жирні, тому що батьки дозволяють так годуватися і сидіти перед компом по 8 годин.
Чувиха• 27 июня 2023
Ответ дляДарина-Aha
А зачем девочки шить мишку?
osna• 27 июня 2023
Ответ для40ка
Тобто ви так би легко порушили право дітей на освіту?
Я от вчилася в школі, було трудове навчання, теж зараз не шию, але вдячна, що в школі дали уявлення
Як нам кажусь зараз вчителі-учень -це здобувач освіти. 70% матеріалу він повинен засвоювати самостійно.
А,взагалі, праця,як предмет-як у Японії повинна бути. Діти миють підлоги,парти-і тоді вони не кидають сміття, не обмальовують парти.
А як у нас праця зараз-це сміх. Дають завдання купити мило, стрічки,голки. Купуєш купу непотрібу, витрачаєш гроші-а потім хлопці роблять з цього ’красу’-корзинки з мила і стрічок. І думаєш,куди то все те щастя подіти-і викинути шкода і зберігати ні до чого.

Tammy21• 27 июня 2023
Ответ для40ка
Тобто скріну мого ’хамства’не буде?
Я так і думала
Тобто, ви зараз хочете, щоб я вас обслуговувала, замість того, щоб припинити грати, та просто потапати (впевнена, що цього слова теж не має, до речі, що там з альтернативою ’хамство’?) на комент на якій я відповідала. Я так і думала, ага.
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляTammy21
Право на освіту гарнтує держава.
І так, якщо моя дитина захоче, я напишу відповідну заяву в місцевий відділ освіти.
Буде англійська і японська
Чувиха• 27 июня 2023
Ответ дляPink Swan
Біологію тоді теж треба розділити. Уроки праці теж могли би бути однакові для всіх, якби не навʼязані стереотипи
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляYuko4a
На оцінювання - зайвий.

Просто спортом треба займатися щодня
lenakarp• 27 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Я ему не навязывала, он сам выбирает что ему нравится,
Но то что труд фигня говорят именно мальчики
Я ему свое мнение не говорила , хотя считаю что держать молоток и уметь им пользоваться могут научить на уроках труда, тем более если в семье нет мужчины способного этом показать
Дарина-Aha• 27 июня 2023
Ответ дляЧувиха
А зачем девочки шить мишку?
Ну девочки любят мягкие игрушки, не так ли????
Pink Swan• 27 июня 2023
Ответ дляЧувиха
Дивна логіка, але то таке)
Україна понад усе• 27 июня 2023
Ответ для40ка
І фізкультура зайвий предмет?
Фізкультура зайвий, краще б більше секцій спортивних було саме у школі, щоб не їхати через все місто. Більшість би займалася і результат був би кращим.
Ваша величність• 27 июня 2023
Ответ для40ка
І фізкультура зайвий предмет?
На рахунок фіз-ри не згодна.
Знаю багатьох жінок, які ненавиділи фіз-ру у дитинстві, через неадекватні нормативи та навантаження.
Але у дорослому житті відвідують спортзал декілька разів на тиждень, мають вдома орбітрек тощо.
До ’жирності’ фіз-ра не має відношення.
автор 40ка • 27 июня 2023
Ответ дляosna
Я вчилася в українській школі і теж не кидаю сміття.
І мільйони вчилися в українській школі і теж не кидають сміття
nova_mama• 27 июня 2023
Ответ для40ка
І фізкультура зайвий предмет?
У старшого на уроках фізкультури вчили вагу естафетної палички, її довжину.
Призерів олімпіад за різні роки.
Потім проводили тести і оцінювання.
Так, це зайве.
Більше шкоди, ніж користі.