Обнемашечка• 27 июня 2023
Вага і зріст дівчинки у п´ять місяців
Нам п´ять місяців і наш зріст 71 см, а вага 9 кг. Ми виключно на ГВ. Педіатр нічого страшного не говорила, але рекомендує трохи рідше прикладати дитину до грудей. Ми їмо швидко, десь хвилин 10, але кожні дві-три години.
Просто я читаю норми зросту і ваги то ми уже як годовала дитина)
Чі це нормально? Ми такі не одні?)
Обнемашечка
• 27 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
У меня педиатр четко контролировал вес ребёнка до прикорма. И когда ребёнок за первый месяц на гв поправился почти на 2 кг, то это было ощутимо. Но он и родился 2900. Но с 2 мес набирал по 500-600 до прикорма и в 6 месяцев весил чуть больше 7 кг. В год весил 8700. Это младший.
Старшие на ив были, но тоже вес всегда контролировал педиатр.
Я тільки що набрала свого педіатра, не видержала)
Сказала що я повинна радіти що на ГВ набирає норм, тим більше при такому зрості це не велика вага. Що коли почне повзати показники прийдуть в норму. Плюс я з чоловіком високого зросту.
Ну все одно мені не дає покою така вага в такому віці
Неправдиша• 27 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ви показник норми?
Дитині 5 міс! Хтось микає, хтось сюсюкає, уявляєте.
Якщо що, в мене теж троє і я не микала ніколи.
Да, родители имеют полное право издеваться над своим ребенком :)
Все буде• 27 июня 2023
Ответ дляОбнемашечка
Ну сходіть ще до ендокринолога. Нерви то теж не ок
Банка з медом• 27 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Посмотрите короткометражку про пуповину.
Чрезмерная гипер опека, слепая любовь и вот это бесконечное мы приводит к псих травмам ребёнка.
Немовляті 5 місяців, ви в собі взагалі? Яка там ще може бути опіка?
Зовсім вже показились. Може, мама вже порушує кордони немовляти, кажучи «ми»???
В мене 2, ні з ким не ми-кала, але нічого кримінального в цьому з дитинчам до року ну точно нема.
Анчо Ус• 27 июня 2023
Автор. Ребенок должен до полугода удвоить весь при рождении. Какой был вес у вашего ребенка при рождении?
В целом, да, ребенок с высокими показателями роста и веса. Но нужно знать детали. Однозначно, ваш ребенок не будет низким ( учитывая генетику).
Обнемашечка
• 27 июня 2023
Ответ дляАнчо Ус
40 тижнів
52 см
3760 кг
52 см
3760 кг
Неправдиша• 27 июня 2023
Ответ дляОбнемашечка
А с каким весом родился ребёнок?
Маурита• 27 июня 2023
Ответ дляОбнемашечка
Просто дивно що педіатр нічого не говорить. Ортопеда проходили в минулому місяці, то теж нічого не сказав
спитайте своїх батьків та батьків чоловіка, як ви розвивались в цьому віці.
Анчо Ус• 27 июня 2023
Ответ дляОбнемашечка
40 тижнів
52 см
3760 кг
52 см
3760 кг
Ну, чисто по формуле, рост должен быть 7600. Так что не так малыш уже и перебрал. Не циклитесь на этом. Лучше начинайте изучать правила введения прикорма, морозьте сезонные фрукты на зиму, больше гуляйте и радуйтесь своему ребенку
Неправдиша• 27 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
Это мы перерастает в МЫ. Когда ребёнку 6, а он не понимает что он личность
Неправдиша• 27 июня 2023
Ответ дляАнчо Ус
Ну 1400 для такого возраста много
Банка з медом• 27 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Та ви там звідки знаєте,
Наразі це ми про маму і немовля 5 міс.
Але в нас жінки: кожна знає як краще поводитись комусь іншому, замість просто не лізти і не вказувати іншим як жити.
Наразі це ми про маму і немовля 5 міс.
Неправдиша• 27 июня 2023
Ответ дляБанка з медом
Та ви там звідки знаєте,
Наразі це ми про маму і немовля 5 міс.
Почитайте психологию и поймёте почему так.
Потому что это никуда не девается, оно перерастает в другое МЫ
Плекаю думи• 27 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Ні, знущатись - як раз права не мають. Але, можливо, ви по собі судите, бо над вами батьки знущались і тому у вас викривлене сприйняття близькості і турботи. Якщо вже з 5 місячним нема права «микнути».
Неправдиша• 27 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
У меня нет искривленного понимания заботы. Я искренне не понимаю, почему взрослый человек говорит мы, если речь идет конкретно о ребёнке.
Швидкоруч• 27 июня 2023
Дочка в 5 месяцев была 6600 и 64 см (родилась 3650 и 55 см), в год - 9,5 кг 74 см.
Плекаю думи• 27 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Я теж, але це не привід вважати нормою саме свій тип спілкування з дитиною. Для автора норма інша.
Моїй молодшій 10 міс і чоловік регулярно сюсюкає і микає. Ненавмисно несвідомо- людина так виявляє замилування своїм дитям.
Наразі борюсь з сюсюканням, бо дитина вчиться говорити. Микання, бачу, саме відпаде.
Леся Українка• 27 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
Ваш чоловік сюсюкає і микає, але микає, швидше за все, в іншому контексті, а не коли розповідає третій особі про дитину: ’ми поїли кашку ми покакали, ми важимо 10 кг, ми почали повзати...’
А просто коли бавиться з дитиною. Це інше
Не заздріть тьоті• 27 июня 2023
Моя дочь родилась 3400 и 54 см, в 6 мес была 10 кг и около 70 см, исключительно ГВ, прикорм шел плохо, ела тоже быстро, на груди не висела, была соска. Я была в шоке, т к старший сын столько в год весил, часами висел на груди, ел плохо прикорм. Педиатр проверила только сахар, а так сказала - индивидуальные особенности. После 6 месяцев прибавилось активности, и набор веса снизился. В год вес 12 кг, рост 84 кажется. В развитии не отставала, пошла в год. Но была долго неуклюжая). Сейчас ей 4, обычная по телосложению, но высокая в сравнении с другими детками - 16800 и рост 110.
На границе• 27 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
По теме
9 кг очень много для 5 месяцев.
Ребёнок из-за веса может отставать в физическом развитии, так как тяжело будет переворачиваться, садится, ползать и тд.
9 кг очень много для 5 месяцев.
Неправда
Мой сын был 9500 в 6 мес, пошел в 9
Неправдиша• 27 июня 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
110 и 17 кг
Ну сложно сказать, что это худой ребёнок
Банка з медом• 28 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Дякую, в мене нема комплексів щодо чужих стосунків і є важливіші читання.