Прокачую сідниці• 27 июня 2023
Паспортний сервіс в Братиславі-підкажіть будь ласка
Чи реально записатися онлайн? Вже тиждень перевіряю-немає вільного часу.
Можливо можна без запису?
Їхати далеко, тому хочу розуміти як краще зробити.
Можливо можна без запису?
Помаранчова душа• 27 июня 2023
Можна просто приїхати і зробити все у порядку черги.там не дуже багато людей, ми приїхали забирати, взагалі одну годину тільки стояли. Коли подавали-в них база зависла, довелося годин 6 чекати, але то виняток. Там взагалі майже немає людей, які реєструвались, всі просто приїжджають та стають в чергу, там є адміністратор, вона допомогає,говорить у яку чергу ставати. Їдьте, не хвилюйтеся)
Прокачую сідниці
• 27 июня 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Дуже дякую за інформацію!
Можливо Ви знаєте час роботи того пункту?
Помаранчова душа• 27 июня 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Дуже дякую за інформацію!
Відчиняється о 9.працює до 18.00(але це не точно)
Напишите мне в личку номер вашего телеграмм. У меня есть ссылка на бот, который отслеживает свободные места в дп-документ по заграничным сервисам. Я записывалась в Стамбул, там вроде по всем городам есть чаты. Какой-то парень сделал бота чтоб в Прагу записаться - там вообще нереальные очереди. Бот с утра как места появляются показывает что они есть и надо быстренько на сайт заходить регистрироваться. Ну или просто в личку мне напишите без номера, ссылку наверное и личным сообщением можно прислать
Прокачую сідниці
• 27 июня 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Дякую!