ЛолитаНеРазлита• 27 июня 2023
Чому ви розійшлись з хорошим чоловіком на користь коханця?
ЛолитаНеРазлита
• 27 июня 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Влюбилась
Не зупинило, що побут давно влаштований?
Нічна ненажера• 27 июня 2023
Та може то не на користь, а помста?))) Якому нормальному гуляща жінка потрібна?)
Залізна тьотя• 27 июня 2023
Ото поки і не розійшлася..сиджу і гадаю..що його робити?! Чоловік - ідеальний з усіх сторін, коханець - дуже важка й складна людина. 18років з чоловіком- мені комфортно, усе звично, нема потреби щось вигадувати. З коханцем - усе складно, нестерпно. Він жахливий чоловік. Але кохаю його. Хоча спільне життя взагалі не уявляю.
Солоденька цукОрка• 27 июня 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Нет. Более того, я уехала в другую страну и начала все сначала. А мне было 40+
Видимо гормональный всплеск такой был, снесло крышу. Сейчас иногда жалею.
Відкушу все що стирчить• 27 июня 2023
Закохалася.
Навіщо обманювати гарну людину, руйнувати нормальні стосунки?
Просто розійшлися мирно, поки не наробила дурниць, з колишнім чоловіком досі дуже теплі, добрі стосунки, ми спілкуємось, він часом заїжджає у гості, в цілому, це краще ніж насрати людині у душу і картати себе.
Одні думки• 27 июня 2023
Потому что не любила. Но я была молодая, детей не было, терять нечего было.
Шотуткоїться?• 27 июня 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Почему?
Шотуткоїться?• 27 июня 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Закохалася.
Отож. Я нас....ла. Рішення я прийняла, але він захотів узнати чому. Не спілкується, ненавидить мене