Тантрический кекс• 27 июня 2023
Збираємося в свінгер клуб....
Він мій коханець. Пише, про що думаєш( в контексті нашого походу).
Я пишу: Думаю, що в мене нема підходящого платтячка.
Він пише: в тебе є що вдягнути, я тобі дарував.
Я пишу , що то не платтячко. Він відповідає: думай.
Це триндець. А ні, запропонувати мені купити якесь сексі платтячко.
Зла як чорт. Він це зрозумів. Мовчить. Ну нехай мовчить..
Ответ дляТантрический кекс
З якою метою цікавитеся?
Мені 41
Мені 30+, молодість була весела, багато чого траплялося спонтанно і не заплановано, не тільки секс))) А Ви пишете що про все домовились під чесне слово
Чи то я ще ’не доросла’ чи то у Вас була нуднувата молодість і того не вірите що деякі речі можуть бути спонтанними.
Тантрический кекс
• 27 июня 2023
Ответ дляПикарда
Якщо ми домовимося, що ні, то ні. Я в собі впевнена. Якщо в нього піде не заплановано, то зроблю висновки.
Ку-кусик• 28 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Я не знаю, в яких ходять. Я хотіла щось мереживне облягаюче, коротке.
А він пропонує одягти дресу
Я б одягла таке, без білизни
Атятя_тётя• 28 июня 2023
Ответ дляКу-кусик
Я б одягла таке, без білизни
У меня такая ночнуха.
Одягаю её без билызны)
Ку-кусик• 28 июня 2023
Ответ дляАтятя_тётя
У меня такая ночнуха.
Одягаю её без билызны)
Так ці сукні в такому стилі) як на мене то ця сукня сексуальна, особливо якщо ще і груди гарні без бюстгалтера, довжина міді - для польоту фантазій, і ця тканина що сковзається по гладенькій шкірі..
Атятя_тётя• 28 июня 2023
Ответ дляКу-кусик
Я поняла Вас.
И так же поняла что в своей ночнухе могу гонять, типа в платье сексуальном😜🤭