Тантрический кекс• 27 июня 2023

Збираємося в свінгер клуб....

Він мій коханець. Пише, про що думаєш( в контексті нашого походу).
Я пишу: Думаю, що в мене нема підходящого платтячка.
Він пише: в тебе є що вдягнути, я тобі дарував.
Я пишу , що то не платтячко. Він відповідає: думай.
Це триндець. А ні, запропонувати мені купити якесь сексі платтячко.
Зла як чорт. Він це зрозумів. Мовчить. Ну нехай мовчить..
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляПикарда
Может её любовник уговорил, потому что хочет почувствовать себя ’мачо’, а она согласилась чтоб не ушел на лево.
Ініціатива була якраз моя.

Козачка• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Чого на КПП. В європейській країні.
Питання відкрите-як знайшли клуб?
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляКозачка
Питання відкрите-як знайшли клуб?
Ну як знайшли. Він живе в тому місці все життя. Місцевий клуб великого європейського міста.
На 7 число вже біля 400 зареєстрованих осіб
Пикарда• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ініціатива була якраз моя.
Особисто у мене таких експериментів не було, я взагалі думала що таким займаються пари які давно в шлюбі і секс вже далеко не такий пристрасний. Я коханців просто міняла
Звездолётчица• 27 июня 2023
Дно
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Дно
Як уому
Ку-кусик• 27 июня 2023
Може хто з вечірки купить, і не одне
Звездолётчица• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Жалко нет блюющего смайлика
Ms. Похвала• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Та вы просто шлюха , за платтячко, решили привлечь его внимание, а он вам даже платье обеспечить не готов. Думаете креативная? Предлагайте позаборней варианты ему

автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляКу-кусик
Може хто з вечірки купить, і не одне
Там мені треба до, а не після.
Пикарда• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Та то вже якась оргія буде. Я б не про платтячко думала, а про венеричні хвороби. Якщо Ви не захочете з іншим, то не значить що коханець також не захоче. При реєстрації хоч треба здати аналізи, надати довідку? Від генітального герпесу, мандавошек презерватив не допоможе
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляMs. Похвала
Чого за плаття? Це плаття тільки для клубу. А так воно мені і нафіг не впало.
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляПикарда
Ми домовляємося про все. Ми не плануємо з іншими. Там є цікавого і без інших партнерів.
Але все може бути. Довідки ніхто не вимагає.
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Жалко нет блюющего смайлика
Чого вам хочеться блювати?
Бюст Березуцкого• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
не плануєте з іншими, а так, чисто себе показати? ви свій нік до речі бачили??
Звездолётчица• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Чого вам хочеться блювати?
Зачем вы свои грязные трусы вываливаете здесь? Просто фу. Живите как хотите, трахайтесть хоть с ротой солдат, ходите хоть в мешке - всем плевать.
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
І на інших подивитися.
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
До чого тут рота солдат?
Бюст Березуцкого• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
І на інших подивитися.
слабаки

Пік Антна• 27 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
А не заходить в тему не вариант? Или вы по названию не поняли, о чем она?😂
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляПік Антна
Ага, так противно, що аж пішла в тему і ще написала коментар.
Пикарда• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ну що тут скажеш... Я за своє життя зрадила 2, хоча друга зрада була абсолютно не запланована, стосунки ’тріщали по швам’, знала що буду ініціатором розставання, але на ліво сходила раніше із-за чого потім було дуже соромно.
Так що, незапланований інтим з іншими у свінгер клубі дуже імовірний
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляПикарда
Не зрозуміла зв´язку зради і нашого походу в клуб.
Пикарда• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
У когось з Вас, або обох може бути незапланований інтим з іншими. Особливо якщо будете вживати алкоголь/легкі наркотики
Звездолётчица• 27 июня 2023
Ответ дляПік Антна
Зашла сказать, чтобы прекратили превращать этот ресурс в помойку своими тупыми трольными темами.
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляПикарда
Наркотики ні, це 100 відсотків. Алкоголь я буду вживати 100 процентів. Він хай як хоче.
Не думаю, що буде щось незапланованої. Якщо буде- буде над чим подумати.
Ку-кусик• 27 июня 2023
Авторе, а хоч наприклад покажіть в яких платтях ходять на такі свінгер паті?
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляКу-кусик
Я не знаю, в яких ходять. Я хотіла щось мереживне облягаюче, коротке.
А він пропонує одягти дресу
Пикарда• 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Вам скільки років до речі?
автор Тантрический кекс • 27 июня 2023
Ответ дляПикарда
Вам скільки років до речі?
З якою метою цікавитеся?
Мені 41