Та прям багіня• 27 июня 2023

ви не стомилися від рос.мови?

я після річниці повномасштабної війни якось автоматично перейшла українську, і навіть фітнес-тренування якось не можу на рос.мові - вже краще на англ.
а як у Вас?
можна обрати декілька варіантів
Результат:
вже голосів: 1782
838 (47.03%) украинка, но говорю по-русски
284 (15.94%) я і до війни україномовна була
189 (10.61%) дратує вже усе кацапське
182 (10.21%) вже потихенько перехожу на укр
162 (9.09%) інша відповідь
74 (4.15%) вже >року як перейшла на укр.м
25 (1.4%) десь півроку як українізуюся
24 (1.35%) мне все равно на Украину..
4 (0.22%) я в росии,тут слежу за хохлами
Teonaa• 27 июня 2023
Ответ дляMarichka
Опять языковой тролль! Уже отправила жалобу на тему за провокацию!
Так ніхто особо не сварився

Marichka• 27 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Так ніхто особо не сварився
А где я писала, что кто-то ругался?
Teonaa• 27 июня 2023
Ответ дляMarichka
Так ніхто особо не сварився
катерина12009• 27 июня 2023
Ответ дляTeonaa
Попу підмить?!😳😂
Ну можна і так сказати😂 Я тут вже побажала одній язика милом помити і полетіла в бан😅
Хеленка_Хм• 27 июня 2023
Если честно, я вообще не понимаю, кто это разгоняет с языком ? Я была в Европе и там в нашем украинском чате правило: общение только на украинском. И если кто то новенький присоединялся и писал по русски, то были оскорбления в его адрес и воспитательнице-патриотические беседы. В реальной жизни, когда встречалась по разным вопросам с нашими украинцами там, то все говорили по русски. Вот как это называется?
elenze66• 27 июня 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
как там щирый патриот мэр Львова со своей лагидной украинизацией - проворовался, гад? любит он Украину, сразу видно как.
А ви не допускаєте думки, що то заказуха. Треба ж тепер всіх своїх кругом поставити. З Кличко не вийшло, спробують Львів.
Соната любви• 27 июня 2023
на русском языке общалась, общаюсь и буду общаться.

а после того, как один генерал заявил, герасимова нужно уважать, герасимов достойный, и он в своем кабинет хранит сборник сочинений герасимова.

то я считаю. что имею право и музыку слушать на русском языке, и литературу русскоязычную читать и так далее.
Milinda_1• 27 июня 2023
Ответ дляelenze66
Ні, щоб ідентифікувати людину по національності. А ви хочете щоб вас жаліли ?
Я украинка - и мне достаточно, что об этом знаю я. И совершенно неважно, на каком языке я разговариваю или думаю, мне не должен кто-то указывать.
LotusA• 27 июня 2023
Русский язык у меня родной и у моих детей тоже, все украинцы. Дома могу и на суржике балакать с мужем и его родственниками.
Так и до войны было.

Filomena• 27 июня 2023
Мені не набридла.
Я переважно оточена українською мовою.
Але якщо десь припадає, то викликає підсвідому антипатію. Хоч головою все розумію. Не скажу, не відмовлю, допоможу.
Але ця мова асоціюється у мене з виступами путіна та російськими окупантами. Всими тими прибацаними z никами і їх поганими ротами.
BLUE_SKY• 27 июня 2023
Ответ дляПарова машина
Він не рідний для українців. Він навязаний окупантами багато років тому.
не він а вона
а по друге - для людини рідна та мова якоїю вона розмовляє з дитинства
неможливо примусити себе думати цншою мовою
і по третє - російська мова так само як і наша історія за останні сто років не належить путлеру чи рашці
LotusA• 27 июня 2023
Ответ дляFilomena
Мені не набридла.
Я переважно оточена українською мовою.
Это всё навязанное...
А у наших украинских женщин ,которые в Германии сидят ничего не ассоциируется?
Соната любви• 27 июня 2023
Ответ дляХеленка_Хм
это называется лицемерие, двуличие.
VShpak• 27 июня 2023
Ответ дляxardin
И что , что дети учаться на украинском?) Дома то они все все равно общаются на русском с семьей и с друзьями...
Да - украинский они знают.
Но я вожу детей на курсы английского языка и сама все оплачиваю - это им в жизни значительно больше пригодится!)
На английском, а не на украинском ВЕСЬ МИР говорит.
Зараз у нас війна саме через те, що ми є Україна !
Мої діти українці ! І байдуже скільки мов вони будуть знать - є коріння, є національна приналежність !
Ви коли поїдете, закордон і будете практикувати англійську і вас запитають звідки ви, що ви відповісте ? З країни, мови якої ви навіть не знаєте ?
Це як би англієць вчив французьку не знаючи і цураючись своєї …
Якось абсурдно і дико, як на мене.
Виктория1104• 27 июня 2023
Нет,я не устала.Скажите честно, вы агент кремля? Реально создаётся впечатление,что вы специально создаёте такие темы, а потом показываете в соц.сетях скрины , и пишите,что в Украине ущемляют русскоязычных.
elenze66• 27 июня 2023
Ответ дляMilinda_1
Поясніть це полякам ( нижнє оголошення)
Milinda_1• 27 июня 2023
Ответ дляLotusA
Это всё навязанное...
Вы что, сейчас вас сожрут за это . Немцы такие волшебные, так хорошо встречают, а вы пытаетесь напомнить о давно прошедших днях)
Olena Dnipro• 27 июня 2023
Ответ дляelenze66
Не хочу вас засмучувати, але європейці не розрізняють українську, білоруську, російську мови. Також вони думають, що Україна, білорусь, росія, Румунія, Молдова та Словаччина – це одна територія.
Ira_Do• 27 июня 2023
Чесно, втомилась. Втомилась від того, що російськомовні готові роздерти іншого за кацапську мову і ненавидять українську. Як так може бути?

elenze66• 27 июня 2023
Ответ дляOlena Dnipro
Повірте, з власного досвіду знаю, що це вже не так.
LotusA• 27 июня 2023
Ответ дляOlena Dnipro
Де ви так вумних знайшли?
Татьяна_М5• 27 июня 2023
Ответ дляelenze66
Поясніть це полякам ( нижнє оголошення)
Ну то хай самі свою клубніку збирають и приговаривают, расти клубничка большая и маленькая, на родном, польском языке.
Filomena• 27 июня 2023
Ответ дляLotusA
Это всё навязанное...
Я не знаю що у них там. Я пишу за себе.
Мене тригерить російська мова в побуті навколо мене.
Хоча я чітко розумію, що потрібна зміна поколінь.
Багато чого потрібно.
Я радію малому, що українсь мова хоча б перестала бути відторгненною у суспільстві.
Mrs.Ochmonek• 27 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
Все они понимают,надеются что капля камень точит.и если гудеть об этом нудно то что то поменяется.но нет)мы не иваны не помнящие родства
А яке ж у вас родство? Якщо ви українка, то пам´ятаєте, що діди і прадіди говорили українською. А наступні покоління уже стали російськомовними.
Якщо ви росіянка, то так і кажіть. А то кудись несподівано ’зникла ’ найчисельніша меншина) а їх же % 15 є в Україні. Невже вони таки ванюши, що забули про це?
elenze66• 27 июня 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Там в оголошенні написано, що російськомовних на роботу не беруть, і до чого тут ваша полуниця ? Ще про унітази напишіть.
Milinda_1• 27 июня 2023
Ответ дляelenze66
Поясніть це полякам ( нижнє оголошення)
Лично мне это совершенно не интересно, я русскоязычная украинка, работаю на экономику своей страны и никуда выезжать не собираюсь)
elenze66• 27 июня 2023
Ответ дляMilinda_1
Ви забули, що писали вище ? Насміхалися з українців, які закордоном говорять українською ( ´патріотамі сталі´). А патріотом бути це погано ?
ALENAelka• 27 июня 2023
Родной язык - русский
родилась, выросла и получила первое высшее еще в союзной республике
дратує коли використовують словосполучення ’ мне все равно на ...’
Mrs.Ochmonek• 27 июня 2023
Ответ дляMilinda_1
А для чего это, чтобы больше жалости вызвать?
Ні, щоб не думали що одіннарод. Якщо для вас це важливо, звісно
Хеленка_Хм• 27 июня 2023
Ответ дляСоната любви
это называется лицемерие, двуличие.
Я понимаю, почему так было… там были несколько агрессивных человек, которые стыдили тех, кто пишет по русски. И русскоязычные люди реально боялись их и не хотели нарываться на конфликт. Очень неприятно это, что меньшинство пытается управлять большинством. И реально ищут виноватых в войне не там.