Обстріляли Краматорськ, зараз Запоріжжя бомблять сцуки ...жаль людей..
Светлый День• 27 июня 2023
Увы аюпобедит сильнейший и наммпока не дают всей мощи, но наши ребята - герои🙏делают невозмодное🙏🙏🙏🙏🌫️🌫️
Ксения_ksen• 27 июня 2023
Ответ дляСветлый День
’Пабедит сильнейший’-це Ви про кого?
Влітку 2022 купила пастилу в еколавці, дивлюсь виробник Краматорськ, серце защеміло, смачна пастила, як торт
Ольга-f5e3• 27 июня 2023
Ответ дляИоника
В сепарском канале уже написали, что там был корпоратив у военных. Фантазёры хреновы.
Ответ дляОльга-f5e3
По собі судять.
Sofia Tatra• 27 июня 2023
Ответ длячаревна
Этот ребёнок, что то сделал кацапам?
Пусть россияне и их дети будут прокляты!
До сих пор я нахожусь в шоке от того что они творят . Вот должна же уже была смириться а нет … каждый раз все больнее
Сьогодні мені в ютубі вискочила ота баба’Елена Паловна’, і що ви думаєте вона на морі в Криму , а в коментах росіяни пишуть, що в росии войны нет, і в Криму повно машин з нашими номерами.
Ольчик1998• 27 июня 2023
Бачила відео з Краматорська, там маленька дитинка як мій син 😩 просто ревіла як побачила кров, та як дитинка плаче..
росіяни нелюди, виродки, ця війна все показала
Ответ дляAbrado
Сьогодні річниця як ракета попала по ТЦ Амстор в Кременчуці і вони знову такою ж ракететою по Кременчуку сьогодні запустили, попало по дачним будиночкам.
Краматорсь, Запоріжжя. Які ж вони підор@си!!!
Так, в річницю обстрілу вирішили запустити ракету, рашисти, що тут сказати.
Ольчик1998• 27 июня 2023
Ответ длячаревна
Этот ребёнок, что то сделал кацапам?
😩💔
Ответ дляLike-995b
А вчера тупые мрази ставили дизлайки в теме про фюрера… на них и все эти обстрелы в том числе
А сьогодні в темі про Вашингтон рост, там стільки їх вилвзло, які вже деребанять державу, або цілком здаютт, патаму шта ані усталі в Європі, Канаді ходити по кафешках, розважатися, їм надоїло моніторити новини, показувати свіц патріотизм, вони вже хочуть вільно спілкуватися кацапською і їздити на кацапщину
Ответ дляBejza
І путіну співали оди, який він розумний лідер, весь світ в захваті. Просто кінчені інфузорії.