Гола з конопель• 27 июня 2023

Сумно від того, що дитина закінчує садок

Тричі міняли , але кожного разу сину дуже щастило і з самим закладом, і з вихователями, а останній взагалі ідеальний у всіх відношеннях. Якось сумно від того , що вони так швидко ростуть і треба йти в школу. Які у вас були емоції?
Результат:
вже голосів: 76
35 (46.05%) Сумно
18 (23.68%) Радість
12 (15.79%) Без емоцій
11 (14.47%) Результати
Кринжова баба• 27 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
А в мене навпаки і на останньому дзвонику, і на випуску, постійно сльози накатували: коли вальс танцювали, серце рвалося, коли вони всі стали на сходах у мантіях і по команді всі підкинули вгору ті шапочки - це просто розрив душі: такий момент, вони всі такі молоді, такі щасливі, позаду юність, а що попереду - одному Богу відомо
Да..а от моя дитина нічого цього в цьому році не мала..бідні діти..ковід, війна..😐

автор Гола з конопель • 27 июня 2023
Ответ дляТишком нишком
А мене тітка завідувач садком
І з цього ви робите висновки про всі садки?
Амбасадор щастя• 27 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
Це дуже боляче (і може, навіть не так дітям, як батькам). В нашому місті були лінійки, але тільки для 11 класів, певна частина в підвалах отримували атестати, бо тривоги постійні були. Випускні теж заплановані, діти готуються, а там як буде - хтозна(
Не пириживай• 27 июня 2023
Моя в садочок не ходила, але ті ж самі емоції я недавно на останньому дзвонику відчувала...11 років промайнуло. Діти подорослішали, батьки- постарішали((
Gvenna• 27 июня 2023
Ответ дляКринжова баба
Обіймашечки.
Мій син теж в сумі три роки просидів вдома.
Малу час в садок вести, а не працює.
Нещодавно ходили писали заяву на вступ до садочка, бо електронна черга підійшла. Малій так сподобалось там) але я навіть не уявляю коли садочки відкриються. І школи. Йбнрсн.
Амбасадор щастя• 27 июня 2023
Ответ дляНе пириживай
Я раніше не розуміла і сміялася з мами, коли вона плакала, як мені виповнилося 18 і вона казала:’Если стали совершеннолетними дети - значит, стали совершеннозимними мы..’ А тепер як я її розумію
Барышня86• 28 июня 2023
Старшому 8 , молодшому 6
Також нещодавно був випускний у садочку, я не можу повірити, що мої діти такі вже великі, бо начебто лише ось-ось повернулись з пологового
І всі кажуть, що школа пролетить так само швидко

ГугелП@лАмался• 28 июня 2023
Я не сумувала) якраз була вагітна 2ю дитиною і знала, що знову садок попереду, але зараз через війну перший рік пропустили.
Сумую за першою вчителькою доньки, дуже класна.
автор Гола з конопель • 28 июня 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Я не те, щоб за самим садком , а за тим, який класний був період в дитини, в них там свої таємні місця, друзі, перші симпатії, і от він закінчується. Далі вони вже не будуть такими смішними і наївними.
Да будет так• 28 июня 2023
Для мене садок був адом. А школа норм.