Знаю бакси• 27 июня 2023

Завела дитину в дошколярик на індивідуальні

В переписці писали що з собою тільки зошит, ручка і все.
Як прийшли вже потрібно купити зошит по якому будуть займатись, коштує він 150 грн, а саме заняття 200грн-година
Вроді вчитель нормальний, але оце нічого не потрібно а потім купити трохи зупиняє, дитина перший раз пішла і одразу, а може вона не захоче ходити більше до цего вчителя
В школу в вересні, ходили в дошколярик групу, але не дуже вона щось знає, не може склади скласти читати ніяк ( дитині 6,5р, не пишіть що рано в школу
Оле Лукойе• 27 июня 2023
В школе спокойно выучит это всё, дайте ребёнку летом отдохнуть.

Тантрический кекс• 27 июня 2023
дошколярик це шо?
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
Вчитель сказала що треба щось знати, бо наприклад вивчають букву, хтось не вспів і потім нездожене а вже почнуть іншу вчити
І будуть діти що більше знають, моя надивиться і буде думати а я так не можу. Хочу поводити щоб хоч трохи ще щось підтягнути
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
дошколярик це шо?
Це дошколярик
А ви не знаєте що це? )
Тантрический кекс• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Це дошколярик
А ви не знаєте що це? )
Наприклад я знаю була колись приватна розвивалка Дошколярик в Києві (Дошколенок). Про неї знаю. Шарашкіна контора. Зараз це школа успішної дитини наче
Психологічка• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Читає як?
Це найголовніше для першого класу.
На 1 вересня буде 6,7 дитині?
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Не знаю такої
Ми не з Києва

Оле Лукойе• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Учитель просто хочет упростить себе работу. Я этим не парилась, сын выучил всё быстро, сейчас ещё плюс программа легче, чем раньше.
Тантрический кекс• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Не знаю такої
Ми не з Києва
Ну от я і питаю про що саме ви.
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Читає як?
Це найголовніше для першого класу.
На 1 вересня буде 6,7 дитині?
Не читає взагалі, не може вона склади, буква разом скласти щоб читати ( в вересні буде 6,6р
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляТантрический кекс
Ну от я і питаю про що саме ви.
Ну як що, дошколярик так і називається
Готують дитину до школи ))
Психологічка• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Тоді краще почекайте рік і навчить читати.
Давайте розфарбувати малюнки олівцями.
В школі зараз з самого початку в робочих зошитах два речення треба прочитати.
Не так, як було раніше, по складах майже не вчать читати.
З письмом простіше, починають з елементів.
В класі мого меншого хто не вмів читати, того за півроку й не навчили. Батьки на зимових канікулах вчили і вечорами...
Зубная фея• 27 июня 2023
Купіть зошити федієнко і займайтеся самостійно
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Не може вона вдома, я відкриваю книжку, вона сміється, хіхікає, буває щось читаємо, але цего мало (
Невгамовна сила• 27 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Давайте розфарбувати малюнки олівцями.
Наших вчили читати. Всі навчилися. На кінець першого класу всі в межах норми читали.
На початок першого класу наші точно реченнями ще читали.
Пишущаяся• 27 июня 2023
Якщо дитина не захоче більше ходити, то зошит залишиться у вас, і літо попереду. Опрацюєте самостійно.
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляПсихологічка
Давайте розфарбувати малюнки олівцями.
Ні, на наступний буде пізновато, 7,6р пізно, тим паче вона росла, висока на свій вік
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляПишущаяся
В мене є схожі зошити з дошколярику, на що мені ще той, я не можу розкидатись грошима не знаючи чи точно пригодиться
Мене смутило що от так ми прийшли перший раз і зразу о треба купити щоб займатись, щось дивно
Квітка папороті• 27 июня 2023
Найміть логопеда чи вчителя молодших класів, щоб навчила читати, вийде дешевше.

Пишущаяся• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Заняття індивідуальні? Тоді так і скажіть, що є вже зошити, просите позайматися по них.
Психологічка• 27 июня 2023
Ответ дляОле Лукойе
Програма така сама, лише на дві години на тиждень більше.
У мене двоє дітей, різниця між ними 3 роки. Старший навчався ще за старою програмою.
Так що можу порівнювати.
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляКвітка папороті
Я думала найти вчительку, водити до неї додому, але якось і страшновато, чи там можна в неї вдома посидіти почекати ))
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляПишущаяся
Зошити вже використані )) ми жв дошколярик ходили
Психологічка• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
7,6 не пізно.
Я консультувалася з декількома вчителями, перш ніж визначитися.
У класі старшого були двоє дітей, кому 7 виповнилося у лютому ще, і троє квітневих.
Одна дівчинка на півголови вища за наступного за зростом.
Ці діти були найспокіійніші у класі.
Зараз вони вже 6 клас закінчили.
Невгамовна сила• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А ви не по книзі вчиться. Я свого сама вчила, навчила склади читати і просте слово типу ’коза’ міг прочитати. В школі вже розвив навик. Але він рівно в 6 йшов, вам простіше має бути.
Я писала на одному листочку приголосну букву, на другому - голосну. Повторювали звуки, потім проспівували склад. В якийсь момент клацнуло і зрозумів. Буквар йому нудний був.
Можна, звичайно, купити зошит той на заняття і займатися. Якщо заняття хороші, то ще й нічого, вам трошки простіше. А от якщо вчитель не підійде або прозаймаєтесь, а толку нуль, то прикро.
Девальвация• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
я Вам дуже раджу книгу - Я хочу читати, автор Надія Малащенко.
Почніть кожен день, і до школи 100% навчиться дитина. Мій старший вчивчя по Читайлику від Федієнка, а молодший взагалі не міг зрозуміти що і як з цим Читайликом. А ось по цій книзі дуже швидко навчився.
Щепотка_совести• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
У них нужно купить? Может, можно скачать в интернете и распечатать несколько страниц, пока не определитесь?
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляЩепотка_совести
У них купити )
автор Знаю бакси • 27 июня 2023
Ответ дляДевальвация
Вона і є )) мені сподобалась, но ніяк не виходе склад скласти (
Квітка папороті• 27 июня 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Посидіти на лавці під домом чи в магазин зайти хіба проблема?