Alianna88• 28 июня 2023

Реєстрація ФОП. Як не світити адресу

Дівчата, підкажіть хто розбирається чи можна при реєстрації ФОПу вказати а/с або іншу адресу аби не світити адресу в інтернеті?
Uebersetzerin• 28 июня 2023
Регистрируют только по месту регистрации, поэтому вам не удастся этого избежать.

personality• 28 июня 2023
Що значить не світити в інтернеті? Реєстрація по місцю реєстрації. Ви під ковпаком Big Brother 😂
personality• 28 июня 2023
Ви ще напишіть що податки не будете платити, бо не знаєте які😂
Nataliia• 28 июня 2023
Можно воспользоваться виртуальным офисом.Ну и адрес в интернете будет только улицс и город. Полный видят только те кто имеет доступ платный к сайту юконтрол к примеру
автор Alianna88 • 28 июня 2023
Ответ дляpersonality
Я не від податкової хочу приховати, а від любителів гуглити про знайомих
автор Alianna88 • 28 июня 2023
Ответ дляNataliia
Підкужіть де про це почитати?
Nataliia• 28 июня 2023
В гугле забейте виртуальный офис киев и вылезет вам
Свята• 28 июня 2023
Ответ дляNataliia
Виртуальный адрес только для юр лиц. Фоп по месту регистрации ( прописки в простонародии)
Nataliia• 28 июня 2023
Ответ дляСвята
Я так понимаю ей для почты , иначе очень странный опрос )))

Елена1265• 28 июня 2023
Ответ дляNataliia
Так можно же взять платную выписку, разве там нет квартиры?
Елена1265• 28 июня 2023
Ответ дляNataliia
Для почты можно взять а/я
Nataliia• 28 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
Есть когда данные официально, а просто в инете будет город и улица номер дома и квартиры не видно.Просто странное желание у автопа, я хочу фоп но не хочу светить адрес ))) тогда открывай тов и пользуйся бр.адресом платным)))
Lv1107• 28 июня 2023
Ответ дляAlianna88
А ваші знайомі не знають де ви проживаєте (чи зареєстровані)? Ви ж на обліку будете стояти згідно місця реєстрації і податки платити.
Lv1107• 28 июня 2023
Безкоштовний запит в Мінюсті - і вся інформація про ФОП, з адресою, видами діяльності - все є в відкритому доступі. Як ви на це можете вплинути?
автор Alianna88 • 28 июня 2023
Ответ дляLv1107
Уявіть собі ні, знають тільки родичі, друзі і сусіди.
На обліку ФОПи стоять у податковій того району де зареєстровані
Lv1107• 28 июня 2023
Ответ дляAlianna88
То ви ж при реєстраціїї вказуєте адресу, інакше як ДФС вас на облік поставить в свій район. В витягу всі дані видно., в т.ч. адреса. Що дасть приховування адреси? І нащо ви малознайомим людям?
Дарьюшка555• 28 июня 2023
Можна зареєструвати за місцем ведення діяльності або за місцем проживання
Звертайтесь, супроводжую ФОПів, маю досвід роботи та нюанси роботи з ФОП