Тільки-но запросили у гості. Обмовились що у господаря вчора був ДР (50+). Сім’ю майже не знаємо.
Що подарувати?
Ответ дляo.lyesya
Нагода для подарунка - це день народження господаря. Дуже далекі родичі. Життя склалося так що тепер періодично спілкуємося з жінкою. і все йде на зближення відносин.
Трудно придумать подарок незнакомому человеку. Смотря какая семья, может и полотенцу будут рады, но для меня это не подарок.
И вы уверенны,что подарок нужен,там будут гости?
Ответ дляoboeva
Так, дуже важко вигадати подарунок для незнайомої людини, ви абсолютно праві. Тому і створила тему)
Родина живе у своїй новій квартирі. Базові потреби задовільнені. Дружина може собі дозволити працювати 2 дні на тиждень. Дитина відвідує приватну школу.
Так будуть гості, теж далекі родичі.