Треба ось так• 28 июня 2023
Коли робили ремонт
Як почувались? Або коли будувались.. чесно я стомлена від того треба кожен день щось вирішувати, що гроші величезними сумама траться, що треба вирішувати кучу організ питань і кожен день з кимось спілкуєшся і щось треба обирати
Треба ось так
• 28 июня 2023
І я не розумію чи то ремонт так впливає на мене, чи то просто депресія.. так я сьогодні я навіть не хочу волосся йти мити і в магазин йти
IQ 80• 28 июня 2023
Я кайфую від цього процесу.
Делегуйте всю цю справу чоловікові і не морочіть собі голову, побережіть нерви
Джавеліна• 28 июня 2023
Я обожнюю ремонти, будівництва. Якби можна було, я б через рік робила капітальний ремонт
Треба ось так
• 28 июня 2023
Ответ дляIQ 80
Я кайфую від цього процесу.
Він і так все вирішує.. моя задача світильники обрати і погодити з майстром ..в мене дуже мало задач але навіть вони мене стомлюють
размахер• 28 июня 2023
Всі залишились живі. Але, звичайно, важко. Особливо коли приходиться і жити в тому домі.... А потім все забувається.... Головне, що зроблено і вам подобається.
Lady luck21• 28 июня 2023
За пол года плстроили дом. Все как то легко шло. Но он в Херсоне. Поэтому автор не нойте, а радуйтесь что он у вас ЕСТЬ
Ищу-брожу• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Боже, как же я обожаю светильники выбирать... и плитку, и двери, и мебель... и шторы... все-все... поэтому и дизайнера не хочу, самый кайф находить то, на что приятно потом годами смотреть.
Джавеліна• 28 июня 2023
Ответ дляИщу-брожу
І я це обожнюю, жила б в цих магазинах.
Лінива, не каюсь• 28 июня 2023
Отвечаю честно ,думала сойду с ума и реально планировала обратиться к психиатру.Хотела приседать на серьезные транквилизаторы,справиться сама не могла с тем что на меня навалилось.Выгнала мастеров к чертям и как то стало спокойнее
Кумася• 28 июня 2023
Мы в середине июля только начнем строить, так что у нас все впереди)
Только успевай деньги отстегивать
Джавеліна• 28 июня 2023
Ответ дляКумася
Только успевай деньги отстегивать
То не будуйте, гроші цілі будуть. Нити, як автор, не будете. Не розумію тему автора? Її плач Ярославни теж.
Кумася• 28 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Да? Тогда ладно, не будем строить
Спасибо огромное за совет
Скоро_вчера• 28 июня 2023
Это не мое. Мне все равно какой ремонт, светильники, шторы.
Дайте готовое я буду в нем жить. Мне всё сойдёт.
Я не люблю все это выбирать, т.к. я в этом не разбираюсь абсолютно.
Треба ось так
• 28 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
То вийдіть з теми і не слухайте ниття? Для чого зайшли сюди? Може в мене не через ремонт такий настрій, і я намагаюсь вияснити це, а такі токсичні і ядовиті як ви люди бісять ще більше .не подобається тема чи автор, то пройди повз
Я_канеша_извиняюсь• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Так було перед тим як до краси дійшли. Коли вже намалювалася картинка і залишились деякі меблі, то вже попустило.
Треба ось так
• 28 июня 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У вас такий же настрій був? Зрозуміло, значить на мене так ремонт впливає..
Я_канеша_извиняюсь• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Я унітази разом з порадницями вибирала))) Мене вже тіпало від вічного вибору між декількома варіантами. Стіл я вибила майже рік поки йшов ремонт. І не вибрала. Заїхали без нього, бо вирішили робити на замовлення, чекали.
Потім техніка… а що краще, читаєш технічні характеристики, вибираєш знову
Треба ось так
• 28 июня 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я вже декілька місяців ходжу обираю плитку і мені нічого не подобається..навіть не так, сьогодні подобається а завтра приходжу купувати і вже не подобається зовсім
Галя із Дарниці• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Забийте, моя кума купила на балкон дешеву , а на кухню і коридор дорогу, яка їй сподобалась. Поки її не постелили на підлогу- такий треш вийшов. Зовсім не гарна. Але з початком війни вона забила. Дім стоїть, квартира ціла- вже щастя!
Треба ось так
• 28 июня 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Підписана на дизайнера томкін дизайн, вони тільки 9 міс як заїхали в нову квартиру.
24.06 в їхній будинок був приліт.. тому дійсно про щастя це правильно, але так не чесно що весь світ живе звичним життям а ми..постійно про війну думаємо і живемо в ній..тому дівчата давайте хоча б тут не будемо говориии про війну а просто про те що ремонт робити складно
Щось не спиться• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Автор, плитку берите максимально нейтральную. Так она Вас не ’выбесит’ через время. А весь ’фокус внимания’ будет на предметах, что ближе к Вам - мебели, декоре, разных мелочах и т.д.
А ось і я• 28 июня 2023
Ответ дляСкоро_вчера
+1 поэтому все делал муж
А ось і я• 28 июня 2023
Ответ дляЩось не спиться
Галя із Дарниці• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Я не про війну, а про ожидание- реальность. І те, що саме ЗАРАЗ так легко розумієш, що це все те надто важливо, щоб перейматись такою дрібницею. Тим паче, якщо вам так важко щось обрати.
Я пишу з власного досвіду, будували будинок 13 років тому, всім займався чоловік, я тільки плитку, шпалери, кухню,техніку, сантехніку обирала
6 років тому робили капремонт у квартирі , є недоліки, бо бюджет був обмежений. Теж важко було, бо після робочого дня доводилось по магазинах їздити. На вихідних же дача, там роботи завжди повно. Але в депресії я не була, навпаки чекала з нетерпінням переїзду.
Я_канеша_извиняюсь• 28 июня 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Які недоліки зараз виявили?
Патріотка з дивану• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Мені б ваші проблеми...Ми от хотіли з´їхати з квартири, живемо разом зі секрухою, ось мали купувати невеличку квартиру і в самий останній момент продавець передумав
Треба ось так
• 28 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Майбуть ціна квартири змінилась на ринку? Бажаю швидше найти та придбати квартиру.
Патріотка з дивану• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Не знаю, в чому причина. Буквально мали заключити договір і все відмінилось, уже в банку були((. Дякую! Дуже на це надіюсь. Так довго збирали на щось своє.