Треба ось так• 28 июня 2023

Коли робили ремонт

Як почувались? Або коли будувались.. чесно я стомлена від того треба кожен день щось вирішувати, що гроші величезними сумама траться, що треба вирішувати кучу організ питань і кожен день з кимось спілкуєшся і щось треба обирати
ОхиИВздохи• 28 июня 2023
Мне нравится состояние ремонта. 8й год делаем, продаем квартиры и дома с ремонтом. Обожаю наблюдать как пространство преобразуется и люди потом очень довольные приходят смотрят, покупают, смакуют )
У меня муж руководитель проекта, клиенты практически ничего не делают, только выбирают плитку, ламинат, потолки и ТД. Все это происходит быстро и безболезненно

Щось не спиться• 28 июня 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Ключевое слово ’проект’. А автор работает по принципу ’моделирование в натуральную величину’ или ’упремся - разберемся’. Поэтому и такое сильное выгорание
Кумася• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Я вже декілька місяців ходжу обираю плитку і мені нічого не подобається..навіть не так, сьогодні подобається а завтра приходжу купувати і вже не подобається зовсім
Поэтому мы команду дизайнеров наняли
Я уже устала ремонты делать - только сделаем в квартире, переезжаем в другой город
А дома у нас не было никогда. И тут по проекту будет 5 санузлов))) - 4 в доме и один в летней беседке
Поэтому пусть дизайнеры предлагают, не хочу ничего искать
Галя із Дарниці• 28 июня 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Які недоліки зараз виявили?
Найгірший- плитка, як і у куми. Але якщо їй не подобається вигляд, то у мене проблема з її експлуатацією. Дуже швидко брудниться, вона фактурна і світла, важко мити, за один раз взагалі не варіант
Друге- сирість, одразу потрібно було купувати осушувач. Думаю , через неправильну установку вікон і погану вентиляцію в квартирі.
Третє- неправильний монтаж кондиціонера, зовнішній блок встановили неправильно, зазвичай він повинен бути під вікном. Для обслуговування це важливо.
Джавеліна• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
То вийдіть з теми і не слухайте ниття? Для чого зайшли сюди? Може в мене не через ремонт такий настрій, і я намагаюсь вияснити це, а такі токсичні і ядовиті як ви люди бісять ще більше .не подобається тема чи автор, то пройди повз
Зайшла, бо обожнюю теми про ремонт, інтер´є, а тут такий облом. Бідося - ви автор.
Джавеліна• 28 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
Ну і ядовита і токсична ви, таку тему зуміти в негативне русло завести. Самі себе не бісите?
автор Треба ось так • 28 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Удалено администрацией...
автор Треба ось так • 28 июня 2023
Ответ дляЩось не спиться
Прям вигорання)) я трішки в темці понила і поїхала далі двигати свій ремонт.. і повірте наслухалась я про проекти від дизайнерів від знайомих які закінчили ремонти, норм дизайнерів вв Україні одиниці.. так що ні, дл себе обрала інший варіант
автор Треба ось так • 28 июня 2023
Ответ дляДжавеліна
Удалено администрацией...

ebbi• 29 июня 2023
Ответ дляТреба ось так
І я не розумію чи то ремонт так впливає на мене, чи то просто депресія.. так я сьогодні я навіть не хочу волосся йти мити і в магазин йти
Настрій.Завжди любила щось вдома переставляти,переробляти,фарбувати,яеісь пледи,подушки міняти.Зараз треба гачок прикрутити-руки не підіймаються,на балконі відкос зробити-дивлюся на ньоо і думаю,що потім ,коли все закінчиться
ebbi• 29 июня 2023
Щиро дякую Вам,зайшла до Вас ,відписалася і пішла прикрутила гачок