Боневтікла• 28 июня 2023

Порадьте щось від синяків на ногах, перестаралась з масажем)

Підкажіть якусь мазь аптечну чи народні засоби, бо я так готувалась до важливого виходу в люди в короткому платті, що зробивши антицелюлвтний масаж з всієї дурі наставила собі дрібних синячків на ногах. Чтм мазюкати, щоб швидше зійшли??? Бо це жах, як я так піду😢😭
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 июня 2023
Бодяга
Виправлялочка• 28 июня 2023
Тоналкою ті синяки та і все .
Платья Всем• 28 июня 2023
Идите на мгновенный автозагар или тростниковый загар и будете конфеткой.
Я нашла через олх рядом с домом, девочка делает на дому. Так и спасаюсь перед важными выходами.
Совбез• 28 июня 2023
Гель троксевазин, можете и пластинку капсул пропить.
автор Боневтікла • 28 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Дякую, цікавий варіант. Але добре було би перед тим якось спробувати, бо так боюсь, бо ще як з тим щось не те вийде, то взагалі шок буде і фурор від моєї появи🤣
БеллаДонна• 28 июня 2023
любой гель с бадягой или троксевезином, вам правильно пишут.
Омега 2015• 28 июня 2023
Синяк офф, для тела, без тона
Платья Всем• 28 июня 2023
Ответ дляБоневтікла
самый светлый тон делаете и вуаля. Ложится на всех хорошо и всегда. И самое главное, даже когда не успеваешь подтянуть рельев кожи (целлюлит), то с автозагаром практически барби, неровности кожи не видны.
Потом через 1-2 недели сходит со всех по разному, в зависимости от мастерства нанесения и сушки тем же мастером, материалов, может пятнами, может равномерно.
HelensiC• 28 июня 2023
Бодяга гель
Забагаловка• 28 июня 2023
Мені дуже Ліотон допоміг
автор Боневтікла • 28 июня 2023
Ответ дляПлатья Всем
Дякую!
автор Боневтікла • 28 июня 2023
Дякую всім за поради, купила мазь бодяга+гепарин. І синякоф. Буду пробувати рятуватись ними, якщо не зійдуть, то побіжу рятуватись миттєвим загаром, вже дізналась де є в місті таке!