Рожки-да-ножки• 28 июня 2023
Я заваниваюсь
Ну это невозможно просто. Раньше утром приняла душ , дезик , и целый день не воняло потом.
Сейчас трындец, мне 34 , утром приняла душ, дезодорант и уже к обеду у меня там свиньи расцветают 🤦♂️🤦♂️ вот че делать от чего это
ЭтаваНиМожетБыть• 28 июня 2023
Ответ дляКумедна
Читаю, що дерматологи рекомендують такі дезодоранти для тих, хто страждає від гіпергідроза. Нічого поганого не знайшла, окрім нюансів використання (не на свіжеголені пахви). Посилання ви не хочете давати, то ж користуюсь далі і рекомендую всім :)
Користуйтеся, діло ваше, вони виклакають рак. Але якщо ви не вірите, то перевіряйте на собі.
Кумедна• 28 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
В мене старлінк і все відкривається, цей дезодорант може викликати рак, хочете користуйтеся, діло ваше, мені все одно. Просто попередила.
Яке цікаве використання старлінку. Ну от почитайте тоді тут: Цим джерелам я довіряю більше, ніж кацапським атзавікам
There is no evidence to support the claim that deodorants or antiperspirants cause cancer. This link was first suggested in an email hoax, and rumours have circulated ever since. Typically, scare stories suggest that aluminium in antiperspirants prevents us from getting rid of toxins in our sweat, which clog up lymph nodes and lead to breast cancer. But the details of this are wrong.
First, sweating does help your body get rid of toxins. Second, breast cancer starts in the breast and spreads to the lymph nodes, not the other way around. Third, there is no evidence that aluminium can lead to cancer.
ЭтаваНиМожетБыть• 28 июня 2023
Ответ дляКумедна
Моя онколог іншої думки, я їй довіряю, а ви користуйтеся на здоров´я чим хочете, ваше тіло - ваше діло.
Кумедна• 28 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Це конкретно сайт, який займається фактчекінгом з питань раку. Ну у нас терапевти прописують гомеопатію, то шо ви від них хочете? Я б задумалась про те, що це за онколог. А так справа ваша, лікуйтесь :)
ЭтаваНиМожетБыть• 28 июня 2023
Ответ дляКумедна
Онколог найкращий у місті у нашому, і від раку лікує багато і давно. Тому задумуйтесь про що хочете, всього найкращого.
Кумедна• 28 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Вона звісно ж розумніше всього доказового медичного світу, який каже ’no evidence’. Ох, вже ці неосвічені люди... І вам не хворіти.
Просто Фіфа• 28 июня 2023
Ответ дляДоктор Хаос
👍
А я тканини бв накупила, постіль замовила, щоб пошили
Круто. Але перед тим як шити треба було тканину постірати, бо бавовна дає добру усадку і може бути потім річ виявитись малою.
Сплюшка• 28 июня 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Сказала там якісь метали в ній, я дуже не усугублялася, але сказала обирай будь який тільки не рексона. Хоча цей дезодорант для мене був найкращий(
Божечки, а я їм завжди користуюсь і у мене мастопатія вже((((
Фрекен бок• 28 июня 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Я ось в´яжу собі блузочку літню. Пряжа кропива 100%. В секонд не піду. А взагалі дуже звертаю увагу на якість одягу, навіть новий інколи має неприємний хімозний запах.
Класна, нитки ж думаю натуральні. Я вже не готова на щось таке велике, дуже я нетерпляча.
Просто Фіфа• 29 июня 2023
Ответ дляФрекен бок
Дякую) та я теж була не готова в´язати крючком бо ж люблю більше спицями, але так розважаю себе чи стрес знімаю, втому, напругу...
Фрекен бок• 29 июня 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Да, стрес знімається добре, це свого роду медитація.