Анетка• 28 июня 2023

Купівля квартири. Панельні будинки + і - ?

Добрий вечір, шановні порадниці !
У зв"язку із подіями на протязі останніх майже 1,5 роки з"явилася "боязнь" панельних будинків.
Чи варто взагалі розглядати для купівлі квартири у панельних будинках ?
Те, що не можна зробити перепланування, я знаю )
Які ще є мінуси ? У дідуся була панелька, чутно було сусідів зверху постійно )
Дякую за вашу відповідь завчасно )
Всім гарного вечора )
Результат:
вже голосів: 47
28 (59.57%) Не варто купувати!
15 (31.91%) Результат
4 (8.51%) Варто купувати !
Кава з перцем• 28 июня 2023
Вас лякають події воєнні, то при чому тут панельні будинки, кирпічні теж руйнуються при попаданні ракет

Та_все_ок_будет• 28 июня 2023
Продала в феврале панельку, купила в монолите с паркингом. Никаких панелек больше. От Бахов на 7 этаже все дребежжало. В монолите вообще могу и не проснуться, если не рядом…
Сиреневая цапля• 28 июня 2023
Так довго писати мінуси, що легше нам мати один-єдиний плюс: вони дешеві. Аллес гут.
Все інше - одні мінуси, суцільний жирний мінусіще.
Почекуха• 28 июня 2023
І без війни не варта купувати панельки. Єдиний їхній плюс-ціна.
Дівчина Бобула• 28 июня 2023
Прожила в панельці 20 років. Зараз живу в цегляному будинку. Чутно сусідів однаково. В мене ще й кутова квартира була в панельці. Спочатку була дуже холодна. А коли поміняли вікна, батареї, зробили невелике утеплення самої кутової кімнати, то життя заграло новими фарбами. Балкон завжди був відкритий до НР, там в мене квути жили. І тільки в січні все переїзджало до кімнат. І квартира була суха, ніякої плісняви. Взагалі вона мені подобалась. А у подружки квартира теж кутова в цегляному будинку, то постійно вона вела боротьбу з пліснявою і взагалі квартира холодна. Тому як повезе з квартирою. Треба оцінювати не просто панельку, а конкретну квартиру.
ПироженкА• 28 июня 2023
Нет, берите кирпичку. В панеле жарко
Хочу барабульки• 28 июня 2023
Плюсів не має. Беріть каркасно-монолітний.

Смячиком• 28 июня 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
100% в монолите спим ниче не слышим с закрытыми окнами , но мы на левом, тут впринципе тише
Та_все_ок_будет• 28 июня 2023
Ответ дляСмячиком
Мы тоже с Оболони на Пох переместились.
Смячиком• 28 июня 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Помимо низкой цены панелек, ещё и контингент соответствующий.
Смячиком• 28 июня 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Мы тоже с Оболони на Пох переместились.
Соседи
Водійка хімарса• 28 июня 2023
Ну, как бы, если уж и решились покупать жилье на пике стоимости, да еще и в воюющей стране, так хоть выбирайте максимально безопасное: кирпичное или монолитно-каркассное.
Коко На Страже• 28 июня 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Я в монолите.Тоже дребезжит,даже когда Бах за 5 километров был.Я на 2 этаже,а слышно топот соседей с 5-го.Одно радует-живем временно пока делаем ремонт в доме.
автор Анетка • 28 июня 2023
Ответ дляДівчина Бобула
У свекрів цегляний будинок, східно-південна сторона, пліснява була скрізь (((
автор Анетка • 28 июня 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Поки війна, купляти не збираємось ) Нам ще нашу квартиру треба продати, щоб купити більшу потім !
З родзинкою• 28 июня 2023
Панель самое страшное что существует, лучше уж хрущ
Жінка з перцем• 28 июня 2023
Ответ дляПироженкА
Нет, берите кирпичку. В панеле жарко
зате зимою без опалення можна жити
автор Анетка • 28 июня 2023
Ответ дляКоко На Страже
Ми теж мріємо про будинок, але поки він нам не ’ світить ’ )))
Дівчина Бобула• 28 июня 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Ви не знаєте що хрущі теж можуть бути із панелей? Це якраз і був розквіт будівництва дешевого і бистрого панельного житла при Хрущьові.

Жінка з перцем• 28 июня 2023
живу в новому панельному .Сусідів не чую (моноліт сусідній-гірше набагато) ,дуже тепло взимку .Зараз спекотно ,але вікна так розташовані просто і сонце з обіду і до кінця.От через війну тільки б не поспішала б купувати ...
Смячиком• 28 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
зате зимою без опалення можна жити
Где? В панеле зимой холодина в угловых квартирах адская, при горячеенных батареях.
Смячиком• 28 июня 2023
И учтите автор, панельный дом моментально остывает зимой при отключении отопления, и в межсезонье там очень холодно.
долой_лама• 28 июня 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Лучше и не скажешь
Жінка з перцем• 28 июня 2023
Ответ дляСмячиком
я живу без опалення взагалі ,4 зими вже .Сусідів зинзу і з однієї сторони нема (за їх рахунок не гріюсь )більшість в будинку не вмикає опалення .Мінімум був +16 це морозний березень 22 року ,коли всі сусіди потікали і будинок був порожній і без опалення .А так 22-24
Та_все_ок_будет• 28 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
зате зимою без опалення можна жити
В панельке нет, моментально зимой остывает, а вот в монолите на солнечной стороне и высоком этаже счетчики за больше чем 10 лет ( с момента постройки дома) на нуле. Ни разу хозяева бывшие не включали. Мы въехали 6 февраля и ниже 21 температура не опускалась.
Великий сатирик• 28 июня 2023
Старая панелька?
Нет даже по супер выгодной цене - ноль шумоизоляции и в случае чего они складываются как карточный домик.
Жінка з перцем• 28 июня 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
ну як ні ,як я живу і не вмикала жодного разу )))
Та_все_ок_будет• 28 июня 2023
Ответ дляЖінка з перцем
У меня была жаркая солнечная панель, но вот в межсезонье холодно было…В пасмурные дни успевала квартира остыть
Смячиком• 28 июня 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Старая панелька?
А новая по другому что-ли складывается ?
Великий сатирик• 28 июня 2023
Ответ дляСмячиком
Ну новых не бывает же, хотя тут прочитала что живут в новой панельке и отлично
Думала их не строят больше