ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 10:31
Як переїхати дитині в іншу країну з росії і довести що він українець?
Ми — сім´я українців. Мій двоюрідний брат свого часу виїхав до росіі через хорошу роботу. Його син народився ще в Україні й мав наше громадянство, але виріс там і отримав російський паспорт. Зараз вони намагаються вирватися з недодержави, щоб хоча б син міг нормально вчитися за кордоном. Наразі хлопець сидить у Сербії, бо з російськими документами в Європі нічого не світить. Вони хочуть повністю позбутися паспорта росіяна, а для цього йому треба довести, що він є українцем за народженням. Як виглядає цей процес і з чого краще почати?
Напишіть будь ласка хто що знає🙏
Ліньки гуглить• сегодня в 10:45
Ответ дляЕдиная страна!
Якщо у хлопця вік коли вже має бути паспорт, то до сраки те свідоцтво. Ні в яких базах він не числиться.
Ну автор же збирається чогось саме свідоцтво шукати, дублікат в цнапі брати.
ХвостПистолетом• сегодня в 10:46
Ответ дляПенек Возмездия
В нього його нема судячи зі всього
Запрос в архив, при регистрации было свидетельство, если потеряно выдадут дубликат
Швабристка• сегодня в 10:46
Ответ дляЕдиная страна!
То нехай і синка забирають до себе
так он там с ними, и паспорт там же получил, российский. значит, гражданин рф он.
Ліньки гуглить• сегодня в 10:49
Ответ дляМагиня
Ну так они проверяют где был человек на момент вторжения
Не всі. І не завжди. У мене знайома жила в Китаї в 22 році, так вона як український біженець поїхала в Канаду разом з китайцем :))
Плюс декілтка знацомих хто знаходився в Європі як туристи у лютому 22, і нелегально працювали, всі там і лишилися як біженці.
Ліньки гуглить• сегодня в 10:47
Ответ дляШвабристка
Так і є.
Луноликая Вика• сегодня в 10:47
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я так зрозуміла що він хоче до тітки яка живе в швейцарії
Згадали про неньку, ага
Котя_люлю• сегодня в 10:48
Я думаю має бути вихід. Тоді за дитину вирішували батьки, зараз він сам.
Консультуйтись у спеціалізованих адвокатів...
Ліньки гуглить• сегодня в 10:49
Ответ дляКотя_люлю
Він сам в 18 теж вирішив.
Слава Українi• сегодня в 10:50
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Удивительно 😂
БезникаяЯ• сегодня в 10:54
О, знову той самий троль, і багато у вас там знайомих, яким срочно треба український паспорт для виїзду в Європу? Дівчинка вже виїхала з раши, отримала в посольстві Білорусі паспорт України?
Котя_люлю• сегодня в 10:55
Ответ дляЛіньки гуглить
Він сам в 18 теж вирішив.
в них теж паспорт в 14 отримують
Слава Українi• сегодня в 10:55
Ответ дляБезникаяЯ
И все к тетке в Швейцарию рвутся. Така любов, така любов
Котя_люлю• сегодня в 10:56
Ответ дляБезникаяЯ
ви навідь не уявляєте яка кількість ’колишніх українців’ відновлюють паспорта України.
ЛюбимаЯНЬ
• сегодня в 10:58
Ответ дляЛіньки гуглить
Написав брат що йому потрібна довідка про те що хлопцю робили дитячий закордонний паспорт, щоб там була фотографія
І ніби тоді це все вирішить
А я не знаю де брати цю довідку і взагалі хто може давати щоб про те що колись там видавали паспорт
І ніби тоді це все вирішить
Кидстаффовка• сегодня в 10:59
Ответ дляЕдиная страна!
Числиться. В архівах буде ще років 300 якщо не більше
Де вони діли свідотство про народження видане при народженні? ;)
ИграйМойГормон• сегодня в 11:03
Делать мальчику гражданство Украины это как надо его не любить
ЛюбимаЯНЬ
• сегодня в 11:03
Ответ дляКидстаффовка
Так незрозуміло хто має забирати цю довідку, я ж не піду без довіреності, а брат в росії
ЛюбимаЯНЬ
• сегодня в 11:04
Ответ дляИграйМойГормон
Я взагалі не розумію для чого
Погано розумію схему
Дівчина Бобула• сегодня в 11:06
Нужно свидетельство о рождении, где должно быть указано, что один из родителей гражданин Украины. С ним идут в консульство и оформляют справку о гражданстве. Потом загран
Дівчина Бобула• сегодня в 11:15
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я взагалі не розумію для чого
Погано розумію схему
Ну схема-то понятная - получат безвиз и прочие плюшки, которые сейчас дает украинский паспорт. Правда, плюшки уже заканчиваются и окончательно свернутся вместе с временной защитой, дальше все перейдут на общие основания, как и было до того.
Только процесс они затевают нудный и не простой. И главный момент - в св-ве о рождении оба родители граждане Украины или один?
ЛюбимаЯНЬ
• сегодня в 11:19
Ответ дляДівчина Бобула
Всі українці на момент народження сина
ЛюбимаЯНЬ
• сегодня в 11:19
Ответ длякак тебе такое илон маск
текст из жпт чата
вы спалились на длинном тире
Ну звісно з джіпіті
Я думки там писала а він номальро написав
Я голосову надиктовувалп
Мона_Лиса• сегодня в 11:21
Ответ дляКотя_люлю
українське свідоцтво про народження, є доказом що він українець
Вам краще не коментувати у подібних темах.
как тебе такое илон маск• сегодня в 11:22
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну звісно з джіпіті
Я голосову надиктовувалп
Я в шоке, люди уже не могут двух слов связать.
Кидстаффовка• сегодня в 11:22
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви не відповідаєте на питання про те, куди вони дали свідоцтво про народження дитини!!!!!
Мона_Лиса• сегодня в 11:23
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Тобто я зможу взяти довідку в цнапі? Про народження дитини? Це ж мабуть довіреність якась має бути, а я такого немаю
Свідоцтво про народження не є підтвердженням громадянства. На щастя. І лаптєногі будуть жити за своїми курячими паспортами. Бо вони етнічно українці, а за громадянством та у душі - вата.
Мона_Лиса• сегодня в 11:25
Ответ дляИнтимная
Наверное выплаты хотят и всяки плюшки, положенные временным переселенцам. Но вместе с правами и обязанности приходят. Неровен час придется воевать за Украину.
На цей випадок витягується курячий паспорт - він громадянин сосії.