є проблема, досить серьозна, вже була у декілько всі кивають на аллергію (можливу) і навіть не призначаючі ні аналізи ні дослідження, потрібен практик і оперуючий
Ответ дляS-290479
Не могу вспомнить, у кого была. Здесь же советовали. Создайте тему, чтобы посоветовали врача
Я была у мужчины в возрасте, кандидат наук. Тоже горло 3 месяца лечила, оказалось другая проблема
головне хто лікар, моїй кумі на Зоологічній пробили гайморопазуху, а подружці вибили імплант передній при маніпуляції, тому боюся