Срочнокпсихологу• 29 июня 2023
Потрошки всі лазейки прикривають
Скоро багатодітні будуть ті у кого 5 дітей
Vlada-Maria• 29 июня 2023
Ответ дляЕленнн
наскільки згадується, після оприлюднення бігусом про ’свинарчука’, останній був разу ж відсторонений. Наведіть зараз приклади, будь ласка.
а що Свинарчуки? Сфабрикована ФСБшними агентами справа, результатом якої стало викриття нашої агентури і ’сліпе’, через вилучення клістронів, наше ПВО 3 місяці після повномасштабного вторгнення. До речі, де дружбан Баканов? Тихенько в ліс пішов, як і Тимошенко, головний смотрящий великого крадівництва, пардон, будівництва?
Mira29-c3c3• 29 июня 2023
Ответ дляVlada-Maria
а найсмішніше, що у 2019-му тут готові були горло гризти, без анонімів строчили ’нас більшість, змиріться’. А тепер дійшло до того, що керівник місцевого штабу, оком не моргнувши і не почервонівши, заявляє ’я за них не голосував’. Ні встиду, ні совісті, ні елементарної самоповаги визнати очевидне.... таких же і вибрали, плюй в очі, а воно - дощ
herba fresca• 29 июня 2023
Ответ дляmar minor
И чем плохо ? Люди хотят выехать , если страна создала такие условия , то простите кто в этом деле 💩?
Просто с какой стати отсрочка многодетным, студентам и у кого родители и теща, тесть имеют инвалидность?
Или все, или никто.
нинель 1919• 29 июня 2023
Ответ дляRonia Aronia
А сейчас кого-то хватают? Не вижу в реале такого.
ну,у вас пол не тот вот и не видете,а так скоро не просто обилечивать будут,а в автобусы хватать и в тот бахмут тащить на погибель,достали уже капец и да.главное человеческая жизнь,пусть наемников нанимают,а не барабаны ’покупают’ и крадут деньги
Ответ дляSpicy -02f0
42%
Думаю, если бы оставили графу ’против всех’ было бы меньше и явка больше.
Не забывайте, что большинство голосов не за Зе, а против По было
Это называется, отморозить уши маме назло. Черные политтехнологии справились на отлично, коломойскому можно было наверное выдвигать любого кандидата. Вообще, гениально провернули. Но что об этом сейчас говорить.
П.С. Порошенко не святой, если что.
Ответ дляЛена
А в Германии на каждого ребенка платят по 250 евро. До 25-ти лет. Тоже из налогов других. Интересно, немцы тоже зуб точат на многодетных?) Особенно сирийцев, где по 5-6 детей в семье
Не обращайте внимание. Человек со специфическим отношением к украинским детям. При этом зарубежом живет, в Украину возвращаться не собирается.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июня 2023
Ответ дляtetnes
Война началась в 2014. Погибло 3106 человека с 2014 по 2021. Но ужасающих размеров она достигла действительно с 24.02.2022.
Де це ви взяли цифри такі? Від балади?
3107 Литвиненко Павло Леонидович, 92 р.н загинув 17 березня 16 року.
Leeloo_aloha• 29 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Я за квартал не голосувала, тільки мій чоловік зараз на фронті. І я щось не бачу жодної петиції від Порадниць, щоб Квартал йшов воювати а тоді і їхні чоловіки. Бо це влада з якою у народа хворі співзалежні стосунки. Спеціально українці щоразу обирають таких, підсвідомо, щоб самим спокійно не доплачувати податки, давати і брати хабарі, схеми ухиляння шукати. Профіт! Завжди є на кого кивати в разі чого. А на фронті нехай гинуть прості українці, які мали необережність дотриматися Закону.
З просвітленням вас, шкода, що ви з чоловіком не розуміли цього 2 роки тому і він пішов на фронт.
Ответ дляSpicy -02f0
42%
Вот это против По я вообще не понимаю. Так и когда дважды судимого Януковича выбрали. Оправдывали себя, что не за него а против Тимошенко. Не бывает голосования против. Проголосовали за Зе, значит за Зе
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июня 2023
Ответ дляFlower Girl23
Приминительно ко второй - нет, не могу, по крайней мере с точки зрения нашей страны. В СССР не было такой коррупции и воровства, сами знаете, люди жили по ’законам военного времени’. Про европейские страны и страны НАТОвского блока, утверждать не буду - не знаю... Но то, что творится у нас сейчас - это ......(((
Да ви шо… а оті, наприклад, які в блокадному ленінграді купували діамантові гарнітури за буханець хлібу, хто були?
Mira29-c3c3• 29 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Пані,я перепрошую,але навіщо ви це пишете дружині Захисника України?
Strelka_007• 29 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Сенс ото перекручувати і якусь ’вину’ з пальця висотувати для мене й чоловіка? В мене немає ніякого ’просвітлення’, бо я в принципі ніколи до влади пієтету не відчувала. Ще раз: ніхто нікуди першим не йшов, людина просто виконала те, що передбачено законодавством. Вибору не було, ’вибір без вибору’, як і в значної кількості воїнів. Так само як зараз немає закону про демобілізацію.
Припиняйте оці маніпуляції, ітак тошно.
Ответ дляtetnes
Вам геолокацию сбросить производства дронов в Украине и в прессе обязательно написать?
ага) уже й дрони ми робимо дивно що волонтери та військові аналітики про це не знають а саме головне можна зїхати на те що це таємниця як зручно вийшло Прям як. за Бакановим мисцезнаходження якого не розкривають прикриваючись воєнним станом та таємницею
Mira29-c3c3• 29 июня 2023
Ответ дляStrelka_007
Припиняйте оці маніпуляції, ітак тошно.
Вам і вашому захиснику величезна подяка і шана .Розумію вас .
Тут ви підтримки і розуміння не знайдете .
Ответ дляStrelka_007
Припиняйте оці маніпуляції, ітак тошно.
Дякую вам і вашому чоловікові. Хай його бог оберігає.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Вот если у меня нет желания идти воевать? Предлагаете заставить?
На передку відразу мотивація з’явиться, як жити захочеться.
Правильно вам Стрєлка пише, 1,5 року хлопці без нормальної ротації в ажу живуть. Пра їх змінити давно, і для цього потрібно з під спідниць мужчинок повитягували