Срочнокпсихологу• 29 июня 2023
Потрошки всі лазейки прикривають
Скоро багатодітні будуть ті у кого 5 дітей
Ответ дляПавела
Що саме читати? Що у нас чоловіків силою на фронт посилають? Так я проти цього і співчуваю їм. Тут мені пишуть про справедливість, рівність всіх у правах і т.п. Так життя не справедливе. У мене куча знайомих кадрових військових, які 1.5 р у глибокому тилу. Бо вони 30 років пригрвіли собі місце зв´язками, тому їх не відправляють на передову. На одному об´єкті відносно стратегічному сидять близько сорока охоронців, їдять, п´ють як кабани вже. Це глибокий тил. Це сини, родичі, які змогли домовитись про таку службу. Я їх розумію, бо кожен шукає де йому вигідно, ніхто не хоче ризикувати. Але цивільні чоловіки, які до армії не мають відношення гинуть на іронті. І де тут про справедливість і рівність?
Знайомий доброволець, який втратив на війні брата демобілізуватись не може, але питання в іншому, він самотужки робить дрони. Заохочує донати, як тільки може, бо люди за два роки вже не дуже добре донатять. А москалі по дронах пішли дакеко вперед. То за 2 роки війни, у нас дрони тільки на волонтерах? Нашим чиновникам все ок в цій ситуації?
Тому справедливості нема і не буде.
А росіяни тим часом вже завод для виготовлення дронів запустили.А наші тільки на волонтерів надіються і нічого не роблять
Ответ дляolgabaluta
Я, например, готова отказаться от пенсии, в пользу того, чтобы детей меньше рождалось! Пофиг, пусть не платят! Меня всегда бесило, что многодетным идет отчисление из наших налогов.
А в Германии на каждого ребенка платят по 250 евро. До 25-ти лет. Тоже из налогов других. Интересно, немцы тоже зуб точат на многодетных?) Особенно сирийцев, где по 5-6 детей в семье
Ответ дляtetnes
Смешно про законы военного времени в СССР. В блокадном Лениниграде умирали люди от голода, в то время как из города свободно вывозилась военная продукция и завозились комплектующие для них. Люди ели своих домашних животных, в то время как НКВД-я верхушка получала колбаску и икру из спецраспределителей. На территории блокадного Лениграда работала пекарня по выпуску ромовых баб и пироженых для верхушки. Сравните блокадный дневник НКВД-ка и Тани Савичевой
Який поц два дизлайка поставив?
Ви щиру правду написали
Ronia Aronia• 29 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
Какого информационного поля? Где писалось, что закроют границы 24 февраля и мужчин сделают рабами?
То есть, все, что до этого происходило, было ОК? Мобилизации с 2014 года шли только по желанию мужчин? ’Пробное’ военное положение при Порошенко тоже вас никак не смутило?
Ответ дляLeeloo_aloha
Пророкуєте громадянську війну? Хто її очолить, недовольні військові? Буде військова хунта, всю чинну владу, корупціонерів та олігархів приговорять до найвищої кари?
Поки навпаки купка корупціонерів судять генералів та волонтерів.Плани оманські зіпсували
Ответ дляRonia Aronia
Границы были закрыты с 2014 года?
Парней ловили на улице? Люди боялись выходить из дома или ездить в другие города?
До 24.02.22 все было не критично
нет, не смутило
До 24.02.22 все было не критично
нет, не смутило
Ronia Aronia• 29 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
Границы были закрыты с 2014 года?
До 24.02.22 все было не критично
нет, не смутило
До 24.02.22 все было не критично
нет, не смутило
Я не перестаю удивляться, как люди рассматривают отдельное событие без привязки к постоянному процессу изменений. Это приблизительно, как если бы вы смотрели не фильм, а каждый кадр в отдельности, не связывая его с другими кадрами фильма.
Если у вас до 24.02 было не критично, это не означает, что так было у других.
Ответ дляRonia Aronia
Но вопрос вы задали именно мне. Я вам на него и ответила. Да, для меня и для моей семьи, моих родственников (которые из Донецка) все было не критично до 24.02.22
А с 24 стало не просто критично, а невыносимо
Ответ дляLeeloo_aloha
Невже ви не знали про відсутність справедливості в Україні? Хіба за 2 роки щось суттєво змінилося? Так же брехали з телевізорів, так же крали, як тільки добирались до кормушки.
Так,як краде ця влада крали тільки більшовики.Не діють ні закони ні розголос
Ronia Aronia• 29 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
В данной ситуации я не могу вам даже посочувствовать, потому что вы сознательно игнорировали информационное поле на протяжении многих лет. Причины у вас (и вашей семьи) могли быть разными, но вы явно не сочувствовали тем, кому было ’критично’ с 2014 года.
Ответ дляbrenda2305
демобілізації не буде до кінця війни. Це ж зрозуміло.
Щодо ротацій - їх не виводять? в мене брат служить, був під Бахмотом. Їх виводать на ротацію. Але ж ротація - це не додому.
З відпустками жопа. Насправді комбати говорять, що можна організувати відпустки і раз в 3 місяці на 10 днів. Був навіть ефір у Романенко, там військові обговорювали, що це реально.
Аце це треба змінювати систему та міняти відношення до солдат. Бо на разі вони там раби без прав.
Відпустки для ізбранних.І якщо з начальником повезло.Є ,що 3 роки тих відпусток і на похорон рідних не бачили
Ответ дляRonia Aronia
Так а зачем мне сочувствие? Сочувствие же, все равно, ничего не изменит
Ronia Aronia• 29 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
Вы же пишете ’невыносимо’. Ну, вам сейчас невыносимо, и вы удивляетесь, что это ’невыносимо’ наступило неожиданно. А кому-то много лет ’невыносимо’, и они удивлялись, что остальные этого не знают и не понимают. А я удивляюсь, как можно игнорировать все, что происходит вокруг.
Mira29-c3c3• 29 июня 2023
Ответ дляTakamaka
Вот вам результат второго тура президенских выьоров в 2010 году, где там янык и где «запад»? Разве что Закарпатье поддержало.
І що цікаво ,порадниці побачили ЗУ, і так лайкають,так лайкають .Ні щоб інформацію перевірити ,переконатися чи справді так й було.
Mira29-c3c3• 29 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
Границы были закрыты с 2014 года?
До 24.02.22 все было не критично
нет, не смутило
До 24.02.22 все было не критично
нет, не смутило
Тобто поки це не стосувалося вас то все ок?
Ответ дляMira29-c3c3
Вы о чем? С 2014 года каждый человек, в т.ч. проживающий в оккупации мог спокойно выехать за границу/на подконтрольную часть Украины. Хоть на отдых, хоть навсегда. Абсолютно никого в Украине не хватали на улице и насильно не заставляли идти на войну. Максимум - вручат повестку/отправят по адресу регистрации, которую все, кто хотел (в т.ч. и наш президент) могли проигнорировать, выбросить ее и забить. Это не только у меня были такие привилегии
Ronia Aronia• 29 июня 2023
Ответ дляЕлена1265
А сейчас кого-то хватают? Не вижу в реале такого.
Strelka_007• 29 июня 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Ви праві, але по факту так і є воюємо наполовину.
По-справедливості: всім закрити кордони і як не служиш - працюєш на військову промисловість, включаючи підлітків та старих. Їжа по карточкам і т.д. Так переміг срср?
Повна мобілізація ресурсів країни. То може вже й і ми перемогли б.
Але зараз не так, у нас повно чоловіків гуляють вільно в Києві, кафе й ресторани, тц битком.
І, зауважте, ваш чоловік знаючи про це все, добровільно пішов до центру комплектації. Отримав повістку і сам пішов. Це був його вибір. Міг би проігнорувати, як ті чоловіки на вулицях Києва.
Якби не було достатньо таких добровольців, то було б по-іншому. Можливо зробили б високооплачувану контракту армію, якщо ціль перемогти. І виробництво дронів би своїх запустили...
Або вже б злили країну, якщо ціль інша.
Я ви спритно підмінили поняття. Багато тексту щоб приховати одну гнилу думку. Типу, ті хто зараз на фронті ’самі винуваті’ і ’це їх вибір’? Ні!
Ще раз: мій чоловік не доброволець, він просто людина якій вручили повістку і він не порушив закон. Вибір без вибору.
Завдяки першій хвилі просто чемних і законослухняних громадян, інші гнилуваті отримали час і схеми щоб відкупитися. І з половини по закордонах вже сидять, а їхній недвіж в умовних Києвах і Львовах цілий завдяки тим весним, хто зараз тримає фронт.
Ніяких контрактників не набрали би в такій кількості щоб воювати з рашнею, 100-150 тисяч мало? Нормально цілком, тільки в воєнкомат чомусь не стоять. Контрактну армію будують і готують в мирний час, але з 2019 року чогось не збудували і виборцям було все норм. Зате дороги і поржали.
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляЛена
А ещё у них профицитный бюджет
И работающим людям в сложных ситуациях тоже платят.
Моему знакомому во время ковида платили несколько месяцев 75% зарплаты за простой
Ответ дляМарфа Українівна
Кожен хто народжує багато дітей повинен розраховувати в першу чергу на себе і свого партнера.
Але я гарантую срач в темі про зайОК і лужаЙОК
І саме тому багатодітний батько має право не йти на війну,бо він повинен сам забезпечувати своїх дітей.У владі не дураки сидять і вони прекрасно розуміють,що у випадку гибелі чи інвалідності батька,державі буде дешевше платити пенсію одній дитині,а не трьом.
Интересная статистика Госпогранслужбы по выезду мужчин:
Почти половина мужчин призывного возраста (16-60 лет), выезжающих из Украины - водители субъектов хозяйствования (45%). Далее в списке - многодетные отцы и люди с инвалидностью (по 16%).
В целом, количество лиц, пересекающих государственную границу из-за начала летнего сезона, значительно возросло, констатирует ГПС.
Spicy -02f0• 29 июня 2023
Ответ дляRonia Aronia
При ВП от Порошенко границы открыты были